Mladá kouzelnice se spolu s přáteli vydává do zaniklého města obrů. Chtějí získat zkamenělé srdce rozlomené na čtyři části. Nesmí dovolit, aby se dostalo do rukou temným silám... Mladá kouzelnice Marek ve starodávném mytickém světě plném netvorů, draků a oblud vládne nebezpečnými silami černé magie a se svou družinou dobrodruhů bojuje proti temným silám, které chtějí ovládnout a zotročit svět. Tentokrát musí odvážná žena porazit legendárního černokněžníka Szorloka a jeho vyslance Kishkumena, který se s armádou netvorů chce zmocnit cizí země a rozšířit v ní hrůzostrašnou nákazu – mor, měnící vše živé na nemrtvé... (TV Prima)

Palisander

Okrem kostýmov asi všetko zle. Dojem počítačovej hry zostal zachovaný, ale partia odvážlivcov má takú spotrebu životov, že za normálnych okolností by v tomto leveli stvrdli naveky. Našťastie majú zásobu cheatov, a záporáci sú k nim tradične ohľaduplní. Ešte aj ten drak odmieta použiť oheň v uzavertom priestore, aby náhodou niekomu príliš neublížil ;-). Strašidelne insitný film s chaoticky skratkovitým scenárom. ()

Nathaniel8

Druhá část a podruhé stejní neherci... horší to snad nebude a doufám, že to půjde k lepšímu... Zatím kladní hrdinové stále prohrávají, ale je jasné, že se schyluje k velké závěrečné bitvě... ()

Pythonator

Kouzlo jedničky už se trochu vytratilo a i ta hudba už není natolik dokonalá. Pořád si to ale drží jistou úroveň, na kterou většina obdobných fantasy braků nedosáhne. Pořád ti samí sympatičtí herci a pořád to stejné nadšení pro látku. Pocta žánru a všem magorům, kteří mají srdce na stejném místě jako tvůrci. Mě to bavilo, jen bych ocenil lepší scénář. Oproti jedničce opravdu znatelný pokles. Zajímavé je, že ve dvojce mi přijdou obě herečky víc sexy než v jedničce, přitom je to ze stejného roku. Že by jiný maskér? To je to kouzlo filmařiny. ()

mpet odpad!

Kromě vydařenějších efektů než byly v prvním díle to nemá oproti prvnímu filmu absolutně co nabídnout. Ten konec je nečekaně opět otevřený (snad asi doufají v další díl), souboje jsou hrozné, příběh nic moc, spousta scén postrádá logiku, atd atd. Bohužel se tady o tom díle nedá říct snad nic kladného. Proto jasný odpad!!!! ()

Tr3D0ubl3

Dialogy 0 ; Napětí+Emoce 0 ; Vtip 0+, dost přidat na vtipu a uspělo by lépe jako parodie. Bod za snahu, protože jsem viděla bhzl i horší, nicméně kvóta pro #SHITmovie měsíce naplněna ...howgh. ()

viax

Je to takový samo domo, nicméně příroda fajn, oblečky také. A že příběh pokulhával? Vlekl se? No a co, ten kluk s čírem měl pěkný sixpack, takže pořád můžeš doufat, že se zase ukáže. Neukázal. Klidně to vypni. :-) ()

Milsa

Opäť nedoriešené, lebo na to ako to skončí sú až príliš veselí a zrazu je všetko v poriadku. Ale opäť pozerateľné. ()

vw.cobra

Série Mythica vůbec není tak hloupá, jak vypadá - zpracování příběhu do pěti filmů je velmi slušné. Škoda nízkého rozpočtu, který se na filmech hodně odráží, jinak by výprava Mythicy mohla dosáhnout na kvality Pána prstenů, který se stal tak nějak měřítkem kvality fantasy filmů. Pro nadšence tohoto žánru je to ale i tak příjemná oddechovka. 80%. ()

JohnyRicPic

Darkspore je ještě o něco lepší než první díl. Člověk pomalu začíná mít v oblibě hlavní protagonisty. Vizuální efekty jsou zase o fous lepší. Super nenáročná podívaná pro fanoušky fantasy. Zkrátka si stačí představit, že hrajete nějaké RPGčko a přijdete tomu na chuť. Absolutně nemá smysl srovnávat s Hollywoodskými blockbustery, když je rozpočet úplně někde jinde. Já cením snahu a zápal tvůrců. 4* ()