Parta čtyř kamarádů, premiantů třídy, právě odmaturovala a čeká je poslední léto, než nastoupí každý na jinou univerzitu. Najednou jim dochází, o co všechno přišli za ty roky, kdy byli za vzorňáky, a rozhodnou se užít si tyhle prázdniny naplno. Párty, drogy, sex - nic si nebudou odříkat. Do města se valí natěšení turisté, bezstarostné večírky se rozjíždějí na plné obrátky a šprti si užívají nejlepší léto svého života. (Magic Box)

vodkasesemte

Under what scenarion could a human being on this earth not have more experience than you? - Thats intimidating (vyhrožovat) for anybody - Its not a scheme. She exists - Release yourself - That winter was too long - She is an insomniac (nespavec). Thats why (what) - I dont know what to do with my hands - Má super kozy - Konečně vidím v televizi zase cigarety - God, I wish I had boobs like yours (dyt to říkám) - I can catch food thrown from any distance in my mouth (hidden power) - I catch stuff in my mouth - The summe rof yes - On the bed, now (I like her) - We can at least knock a couple of minutes of those 10000 hours - Your body is amazing? Really? Whoa. Thank you. its new - I have to feel special about someone before I give them a hand job - Not release? Not a drop - I would be wanting to nail 18-yrs-old too - You poor sensitive tragic soul - Mrs. Yates - Oh, stop traffic. Did you guys pay a hot girl to follow you around? - We will fuck of for now - Australians do have a natural sense of rhythm - Totally fucking unacceptable - Připomíná mi Britt Robertsonovou? - You have proven your point - Lets just forget about it (miluju ji) - You whore - No shit, rtěnka dělá hodně - Its a paper trail thing - Are you sure shes not a spy sent to kill you? - Does that ring any bells? - 1.08.20 - Olizujou se tam všichni jako kreteni - Its a totally justifiable use of force - Luck exist in the leftovers (Japan proverb) - Weird evil mill. It was a bad setting (i sem to narvali) - Stále pracujou na tom, aby rozkládali mladou generaci - Zoey Deutch ()

allegria

Překvapivě a neočekávaně jsem se dobře bavila. Co oceňuju nejvíc, že v tom není tolik vulgarit, jak bývá zvykem a jak by člově čekal od podobného žánru. Je to vtipné, děj má spád a je to i svým způsobem milý film. ()

PatrikP4

Dokopal jsem se k tomu jen kvůli vycházející hvězdě Zoey Deutch... Komedie? Sem tam ano, ale málo, málo vtipných momentů... Rozhodně najdeme daleko lepší komedie... Akorát nevím kde jsou na tom TAHU, to jsem něják nezjistil... ()

Mark1983

Tříhvězdičkový průměr na jedno kouknutí, ke kterému mě hlavně přitáhlo jméno Ashley Judd. Avšak její postava se ve filmu asi jen třikrát nebo čtyřikrát DOSLOVA mihne, takže nechápu, proč je na ČSFD psaná jako hlavní role. No nic. ()

Vsacan

Příjemné překvapení u kterého bych byl ochoten zaplatit i lístek v kině a odešel zpokojen. A to chodim 30-40x ročně ()

datel13

Jo, tak tohle bylo překvapive vtipny. Nenarocna komedie - slabsi odvar legendarniho American Pie s pomerne originalni partou. Uzit si poslední leto tu totiž chteji celkem sympaticky šprtíci, kteří na to jdou rovnou zostra – vtrhnou na party a prolejou se tvrdym alkoholem. A najednou zacnou byt hrozne cool. Ja zas po zhlednuti filmu (v autobuse směr Praha) mel pro zmenu moznost prolit se tvrdym alkoholem v pozerskem baru v Praze u Vaclavaku, kam moje ex uchystala poněkud zvlastni setkani, jehož se zucastnil i jeji americkej kamos, ajtak z Minnesoty. Uz ve vchodu setmelyho pokoje obalenyho perskymi koberci jsem pochopil, ze otázka, jestli mají pivo, by byla trochu mimo misu, sedl jsem si pod obří malbu renesancniho slechtice a u pingla, co vypadal jako frontman kapely Jelen (vcetne ty šedý vesty!), si objednal „něco s vodkou, necham to na vas“. Cas tlacil a nestihl jsem uz další drink, coz zrejme zachranilo moji peněženku, aby byla odlehcena o další dvoustovku. Nevim, jestli jsem byl po vypiti onoho drinku podobne cool jako Sprti na tahu, ale jsem si jist, ze na navstevu nekterych podniku muj univerzitni plat zatím ještě pořád nestaci. ()

KapitanKuraz

Mať tak o 20 rokov a 50IQ menej, tak by ma to isto bavilo, ale toto je už mimo mňa, na druhú stranu, z podobných teen blbostí, je to ešte celkom slušne sledovatelné, počas reklám som na to prepol z iného programu a celkom som sa aj zabudol a pozeral som to, takmer celé. ()

Tadas

Líbil se mi moderní pohled na šprty... Nikdo je neseparoval, oni se separovali sami. Skvělá teenage komedie, lehce nadprůměrná. ()

LSI

Skvělá oddychovka které nemám co vytknout. Je to styl alá Prcičky bez zbytečného fekálního humoru. Víc takových komedií. ()