Žiarlivosť môže niekedy priviesť človeka do veľkých problémov.
Ella (Mischa Barton) má podozrenie, že je jej snúbenec neverný. Vyberie sa preto aj so svojou kamarátkou do veľkého verejného skladu, kde v miestnosti, ktorá patrí jej snúbencovi, dúfa, že nájde niečo, čo by jej pomohlo jeho údajnú neveru dokázať. To, čo tam však nájdu, sa úplne vymyká ich predstavám. Začína sa boj o život. (misterz)

Marceloo

Kvôli podozreniu z nevery sa dve kamarátky rozhodnú navštíviť skladisko, v ktorom má úložný priestor aj podozrivý partner. Veria tomu, že ak má druh jednej z nich niečo na svedomí, určite skrýva dôkazy na tomto mieste. Po príchode a úspešnom vstupe však zisťujú, že miesto je viac, ako len obyčajný sklad. Zostanú uväznené a je len malá šanca, že sa z neznámej a obrovskej budovy dostanú von. - Na to, že som od toho nič nečakal a zo začiatku to vyzeralo nesmierne fádne, sa mi to celkom páčilo. Zaujímavé je hlavne prostredie, ktoré je pre horory tohto štýlu perfektne stvorené, pretože v podobných priestoroch môže človek objaviť čokolvek a je komplikované sa v nich orientovať. To monštrum tiež nevyzeralo zle, aj keď do masiek mohlo ísť trochu viac snahy. Záver ma celkom prekvapil a skončilo to dosť nepríjemne, takže vďaka prijatelnej dĺžke a menej predvídatelnej zápletke to hodnotím pozitívne. + herec z iZombie + herečka z L.A. Slasher ()

kaylin

Britský snímek „The Hoarder“ v rámci hororového žánru nemá moc čím překvapit, ale je to dobrý průměr, který se nebere tolik vážně a snaží se vás alespoň trochu vyděsit. A pokud už ne vyděsit, tak z nějaké té scény byste mohli být i znechucení, a to se také počítá. Přitom snímek „The Hoarder“ není vyloženě nějak extra explicitní, ale pár hnusných nápadů se tu najde. ()

wowylgu313

Takové jakoby trochu o ničem ... příběhově je to moooc jednoduché a postupem filmu zjistíte že záporák je vlastně idiot a vše co by mělo bejt strašidelné nebo nechutné je vlastně slabší odvárek. Jedna jedinní brutalní scéna co se mi vybavuje , jinak takové nemastné, neslané ... je to jeden z mála filmů u ktereho ani nevim co pořadně do recenze napsat. Nečekejte žadné BUM, nečekejte žadné HURá. 35-40% za masky a pár přijatelných scének ... ()

AlistairMir

Celkem příjemné překvápko. Nečekal jsem nic a ono se na to dalo v pohodě koukat aniž by hrozily tiky v oku nebo mozková obrna. Potěšil mě starej známej Robert Knepper známej hlavně z Útěku z vězení a z vybraných postav byl asi jedinej komu jsem nepřál bolestivou smrt. Hlavní hrdinka filmu je dutější než halloweenská dýně, což nám dokazuje celou řadou svých skutků, a to co předvede na konci filmu to je vrchol debility v té nejčistší formě. Ostatní taky rozumu moc nepobrali a tak bylo otázkou času kdy se blbostí nakazí i Robert. Když pomineme tupost postav tak prostředí obrovského skladu, kde každá chodba vypadá stejně bylo správně zneklidňující (čtvrté "patro" vedlo) a zabijácké cosi se mi taky líbilo. Závěrečná pointa za mě v cajku a hudba byla až překvapivě dobrá. Na jedno, dvě mrknutí rozhodně pohodová volba a za mě o dvě třídy vejš než Blood Shed. ()

Astaroth12

Už od začiatku som tušil prúser a to sa mi čiastočne aj vyplnilo. Najprv začnem pozitívom a tým je hlavne nápad, ktorý nebol originálny, zato mohol prekvapiť nejakými slušnými zvratmi či atmosférou. Ale neprekvapil, lebo tu vidíme nesympatickú bandu ťuťmákov, ktorí sa za chvíľku prezentovali tak, ako postavy podobne ladených filmov, napadli ma napríklad kocka, saw a podobne filmy, kde je partia postav odkázaná na svoje charaktery. Len tu tie charaktery neboli moc rozvinuté a myslím si, že tu nič nebolo rozvinuté. Vraždy boli slabé, hlavná pointa ešte slabšia a ten koniec, kde babenka už už bola na slobode, ale samozrejme sa tam niečo stalo, bolo už dokonalo doje...é. Logika sa niekam skryla a neprišla sa ukázať ani pred záverečnými titulkami, škoda toho, potenciál tam, ale bol, len nevyužitý. Slabé 2*. ()