Reklama

Reklama

Obsahy(1)

John Niles je špičkový tajný agent, který nyní spokojeně žije se svou rodinou. To se však záhy změní, když je unesena jeho manželka se synem a Niles je donucen ke svému poslednímu úkolu. Musí zabít prezidenta USA... Po 11. září zřídila CIA tajnou jednotku s názvem BT85, která měla monitorovat americké občany v USA. Prezident se proti tomu postavil a tato jednotka měla být v roce 2015 zrušena. To se některým lidem nelíbilo, a tak se rozhodli zosnovat atentát na prezidenta. Johny Niles žije spokojený život se svou manželkou Rebeccou a synem Marcem. Jednoho dne je Johny ve svém domě přepaden a unesen. Jeho manželka a syn jsou též zajati, ale na jiném místě. Únosci se Johnyho ptají na operaci s názvem Nůž. Johny říká, že o tom nic neví, ale později přizná, že byl dříve tajným agentem. Vůdce únosců David Marino pak odchází. Johny se osvobodí a zbytek únosců zabije. Poté uteče. Na místo přijede detektiv Tom Weston, který vraždy vyšetřuje. Niles je hledaný v celém městě. Niles se pak setká se svým šéfem (řídícím agentem) Michaelem Pricem. Johnny mu vyčítá, že ho zatáhl do akce s velkým rizikem. Price mu odpovídá, že za vším je CIA, která si najala zabijáka Marina. Prezident se pokusil rozpustit CIA a to se lidem v tajné službě nelíbí. Price dá Johnymu flashku, na které jsou tajné informace, jako pojistku. Poté dojde k přestřelce a Price je postřelen. Oba agenti se rozdělí. Johny zastřelí několik lidí od Marina a pak je chycen a odvezen k Marinovi. Marino po něm chce, aby zabil prezidenta USA, pak mu vrátí rodinu. Johny jede na střechu domu, kde jsou Marinovi lidé. Ti zlikvidovali odstřelovače od prezidenta. Johny střelí prezidenta a poté i Marinovy lidi. Pak volá Marinovi a chce, aby propustili jeho rodinu. Marino souhlasí, že pustí jeho syna. Je to ale léčka. Marino chce Johnyho zabít. Johny syna odchytí v parku a odvádí. Marinovi muži ale syna postřelí. Johny ho odveze do nemocnice a poté opět telefonuje s Marinem. Ten mu dá nabídku. Když se mu vydá, pustí jeho ženu. Marino přijímá rozkazy od vysokého činitele ze CIA. Ten se na Marina zlobí, že Johny ještě není mrtvý. Detektiv Weston je v nemocnici a pomalu začíná pochybovat o Johnyho vině. Johny mezitím zaměřil polohu Marina a vydá se k němu. Tam postřílí většinu jeho mužů a vysvobodí svoji ženu. Weston podle pouličních kamer zjistí, kde Niles je, a vydá se za ním. Weston Nilese a jeho ženu odchytí na ulici. Weston věří v jeho nevinu a oba se bojí o bezpečnost prezidenta. Proto se vydají do nemocnice. Tam míří i Marinovi muži. Niles dá navíc Westonovi flashku s informacemi o CIA. Po cestě do nemocnice se Marino pokusí Nilese a Westona zabít. Dojde k přestřelce, ale Weston s Nilesem přesilu přemůžou. Poté dorazí do nemocnice. Tam je i Marino se svými muži. Weston s Nilesem ho zneškodní, a tím zachrání prezidentovi život. Niles si pak užívá zaslouženou dovolenou a Weston dostane vyznamenání od prezidenta. (TV Prima)

(více)

Recenze (11)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Fajn akční béčko, které je tak nějak podle mého gusta. Je tu chlap, který je narvaný do situace, kde nechce být, v tomhle případě je to zabití prezidenta, ale vzhledem k tou, že to je bývalý agent, dovede se z toho dostat a zachránit svoje blízké. Je to skoro klišé, ale díky parádním béčkovým hercům to funguje. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Blbommissioned, aneb něco co tu už desetkrát bylo, ale přesto jinak. Stupidní zápletka která byla už v nějakým tom akčňáku použitá, zabalená do nezajímavé omáčky a statických akčních scén v režii Timothyho packala juniora? no paráda. Pochopitelně, že tu máme opět pár znuděných béčkových ksichtů po kterých už sice není poptávka, ale účty platit musí. Ze zdejší sestavy se aspoň ten Messner trochu snaží. Paré začíná bejt starej a unavenej. No a Vinnie Jones si patrně řekl, že mimo bezvýznamných štěků už žádné jiné role hrát nebude. Přežít se to dá nijak zvlášť mě to nesralo a úplnej odpad to není, ale to je veškerý výčet pozitiv.10% ()

Reklama

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Levnej akčňák, jehož zásadní problém je, že moc nedrží pohromadě. Timothy Woodward Jr. není dobrej režisér a jeho styl natáčení je totálně statickej, ale je fér říct, že se snaží a s každým svým filmem se zlepšuje. Teda zlepšoval, protože tohle je krok zpátky. Každopádně jsem se dozvěděl několik zajímavostí, jako že např. Johnny Messner to přehání s braním steroidů, Michael Paré solidně plešatí a že Estella Warren vypadá v 38 letech na 50. Co se děje týče, moc jsem nepochopil o co jde, ale v kostce asi něco v tom smyslu, že postava, kterou hraje James Remar unese Messnerovi rodinu a nutí ho, aby zabil prezidenta. Uf. No má to krátkou stopáž, takže se to dá v klidu přežít. ()

Lacike odpad!

všechny recenze uživatele

Ten film je napinavy ako najnovsie poloamaterske Seagalovky. Akcia je fadna a zapletka zmätena. Herecke vykony tragicke. Nie je to mizerne ani komickym spôsobom, je to len velka nuda. Vysledkom je film, ktory je strata casu. 1/10. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama