Ostrov smrti

• USA Devil's Pond (více)

Julianne (TARA REID) už má dost svých rodičů, kteří jí mluví do života. Bez přemýšlení se rozhodne vdát se za svého přítele, se kterým právě začala chodit. Mitch (KIP PARDUE) je v té chvíli přesně takový manžel, jakého si Julianne vždycky představovala. Ale když ji slíbil, že ji bude milovat a starat se o ni, dokud je smrt nerozdělí, myslel to smrtelně vážně. Boj o přežití začíná. (oficiální text distributora)

Elisson

Keď vezmem do úvahy v akých sračkách je vychovávaný priemerný Američan (bohaté dievčatko o to viac), tak Jullianne vôbec nebola blbá. Zrejme vyplávali na povrch dobré gény. ()

max cady odpad!

V tomhle filmu bylo snad vsechno spatne,jestli si holywood mysli,ze daji nakou krasavici do hlavni role a ze z toho bude trhak,tak se tedy hodne myli.Sra... ()

slavushik

"Začína boj o prežitie!" Tak to teda. Boj či to dopozerám do konca, alebo nie... ale ja som to dala! Ale tak vážne? Film s dvoma postavami, z ktorých postava opačného pohlavia ani nie je pekná. A nielenže je tam absencia postáv a dejovej línie, ale aj nezmyselnosť. Totálna nezmyselnosť. Samozrejme, kto by si všimol, že keď preplávam jazero nevyjdem z neho mokrá. Tak možno tá voda bola sucha, nie? A je úplne prirodzené, že keď mám totálne rozbitú hlavu a noha mi uviazla v pasci, tak ja sa postavím, akoby sa nič nedialo. A manželka mi potom strelí do ruky. No zabitý koniec... Nič lepšie som ani nečakala, ale fakt nie. Jedine, čo ma na tomto pobavilo bolo, ako sa hlavná hrdinka uprostred opusteného ostrova, kde nie je žiadna civilizácia a z ktorého niet úniku, pretože sa ešte aj bojí vody. Fakt originálne. Ale ona sa maľuje? Tak toto bolo špičkové. A tak, možno chcela umrieť pekná, alebo sa chcela ešte viac zapáčiť svojmu psychopatickému manželovi. Nechcem byť však krutá, ale moc jej to nepomohlo. Ponaučenie do budúcna: Nikdy neviete, čo sa môže vykľuť z vášho manžela, takže ak by ma niekedy niekto pozval na opustený ostrov, určite si spomeniem na tento film a samozrejme nezabudnem si pribaliť make up a riasenku. A bolo by celkom fajn naučiť sa plávať, aj keď, ak vyleziete z vody suchá, ktovie aký paranormálny jav sa za tým skrýva, možno ani vôbec plávať nepotrebujete :D A poučenie na záver, ak je vám život milý a nechcete sa unudiť smrťou, radšej si ho nepúšťajte. Aj keď možno ako taká kulisa by to nebolo zle. Neviem, variť či piecť som pri ňom neskúšala. V takomto prípade by sa nato možno aj dalo lepšie pozerať, a ak by sa vám obed či koláč podaril, film by možno dostal aj väčšie hodnotenie. ()

uprchlice

Mám ráda typy thrillerů, kdy se typ člověka chová mile a pak dojde najevo, že je zlý a chce hrdinům ublížit (v tomhle případě hrdince). Každopádně celý film se odehrává v chatce kolem krásného křišťálového jezera. No prostě nádhera! Novomanželé si to zjevně užívají. Jenže během filmu vyjdou na povrch jisté nesrovnalosti manželovy identity... Takže to znamená, že manžílek není úplně tak dokonalý, jakého si ho vysněla hlavní hrdinka (tedy jeho novomanželka ). Pak když se to vyjasní, začíná film nabírat tempo pořádného napětí. Hrdinka se snaží o útěk z ostrova... Je tu ale problém. Její manžel to vymyslel tak, aby auto nenastartovala! Jelikož jí nevěří, uvězní ji na ostrově jako otroka! Proč? Ve filmu to je jasně vysvětleno. V bohatství i v chudobě. V nemoci i ve zdraví. To znamená, že jsou chudí, ale mají jeden druhého, takže jim vlastně nic nechybí! Když si ale začnou nadávat (hrdinka mu vyčítá, že po sexu hned usne a on zase začne s tím, že si nic neudělá sama a musí mít za zadkem vždycky svojí matku), začíná to být opravdu zajímavé. V tu chvíli je hrdinka odhodlána ho zabít, nebo alespoň uvěznit. To se jí také povede a závěrem odplouvá na lehátku (ten hajzl všechny čluny totiž potopil ). Před odjezdem mu nechává malý dárek (taková malá pozornost za několik týdnů noční můry) a když je už v dáli, slyšíme výstřel... I když jsem tento film viděla poprvé teprve před rokem a asi 6 měsíci, tak mě na první pohled uchvátil (jak říkám miluju thrillery, kdy se do příběhu připlete postava, která se jeví jako hodná, ale opak je pravdou). Takže si myslím, že "Ostrov smrti" Vám smrt nezpůsobí, nýbrž možná nějakou tu chvilku napětí, ale herci, byť jenom dva , byli celkem dobří a během filmu si pěkně začali lézt na nervy! Hodnocení tohoto thrilleru je jasné. Po "Nočním letu" a "Cizinci u dveří" (oba jsou podobný, postava, která se připlete hrdinům do života se jeví jako v "poho" a pak začne hrdiny terorizovat ), je tento thriller třetí nejpovedenější a můj názor je, že je prostě skvělý! ()

Carcooli

Tady ještě TARA REID váží aspoň 35kg, o pár let později už to je o 15 míň, a tak jsem se rozhodla, že si film pustím, protože se na ni ještě dá dívat. Bohužel její chabý herecký výkon se ukázal i v tomto "hororu" a jejího hereckého kolegu vlastně ani neznám.. snímek pojednává o dvojici novomanželů, kteří se sotva poznali a už se vzdali, a to na truc rodičům. Jak to tak bývá, milující manžel není úplně takový, jak se zdá, Brak. ()

Nataniel73

Dosť nelogický film vo viacerých smeroch. Žiadne zásoby vody na opustenom ostrove, žiadne jedlo zo sebou, len dokola hádky a riešenie nefunkčného vzťahu. Dve hviezdy sú hlavne za slušnú kameru a celkom dobrú hudbu, inak je to film na jedno pozretie. Herecké výkony oboch manželov priemerné, prekvapujúce momenty žiadne. Tvári sa to ako thriller, ale chýba tomu základ tohto žánru a síce napätie. Keď už náklady spojené s filmom neboli takmer žiadne, mohol režisér aspoň popracovať na dejovej línii. Takto je to len na 50% ()

Mezerník

Nuda. Špatný scénář, špatná režie, a i přes relativně krátkou stopáž a docela hezkou holku jsem se na to málem nedodíval. ()

audinka

Námět sice nic překvapivého, ale napínavé to bylo. Když zavřeme oči nad některými scénami, tak je to dost dobré. Za podívání to určitě stojí :-) ()

Keledaia

Tara to pro mě osobně zachránila. Žeru ji. Je děsně sexy, hlavně ušmudlaná, vystrašená... člověk má nutkání ji pohladit a obejmout.... Navíc manžel - dobré obsazení, fakt přesně ten slizký, ujetý týpek.. jasné, celkově film dost nuda, ale dokoukala jsem to. Chtěla jsem vědět, jak to dopadne, jestli taková naivní kráska bude schopná obelstít zkušeného magora, nebo ne... závěr obyčejný, ale dobrý... Až na to, že nechápu, jak mohla přeplavat a vynořit se s těmi pantofláky ;) (vlastní zkušenost, když člověk plave takhle daleko, pantofle/žabky se prostě na nohou neudrží, pokud nejste extra šikovní, což ona nebyla...) .. trošku stupidní scéna jak vylezla, kalhoty suchý, boty na nohou... ale jinak to šlo :) ()