Ostrov smrti

• USA Devil's Pond (více)

Julianne (TARA REID) už má dost svých rodičů, kteří jí mluví do života. Bez přemýšlení se rozhodne vdát se za svého přítele, se kterým právě začala chodit. Mitch (KIP PARDUE) je v té chvíli přesně takový manžel, jakého si Julianne vždycky představovala. Ale když ji slíbil, že ji bude milovat a starat se o ni, dokud je smrt nerozdělí, myslel to smrtelně vážně. Boj o přežití začíná. (oficiální text distributora)

corpsy

Klasicky vystavaný psychothriller s celkom napínavým dejom a čo je hlavné nenudí. A to je u mňa pri takýchto filmoch prvoradé. ()

ConanVJ

Obyčejnej film, ve kterém se novomanželé vydají na dovolenou do opuštěné chaty. Z týpka se nakonec vyklube násilník a manželka se pokouší z utéci....... Když jsem viděl vilm poprvé, tak mě docela zaujal. Teď ho dávaj v TV tak často, jako y to bylo nějaký vele dílo. Na jedno vidění ok, víc od toho nelze čekat. Za mě 30% :) ()

Jillen

Tohle nemá šťávu, ale vůbec žádnou. Ještě, že to nemá víc jak 88 minut nebo bych se asi unudil k smrti. Dávám 15% ()

Patw

Nevím čím si mě tento film získal. Jedno ale vím, vždy když ten film budou dávat v TV budu vždy koukat. ()

Jufonka

Také se mi film nezdál tak špatný, jak se zde píše. Ano, nějké chyby tam jsou (opravdu často někdo vylízá z vody a pak není mokrý), ale v jakém filmu nejsou? Jako thriller celkem ucházející, dobré jsou scény v noci v autě. Nápad určitě není nijak originální, zpracování není ale nijak výrazně špatné, je ale předívadetlný konec... Dobrá je Tara Reid.Dávám 3 hvězdy. ()

SallyZen

Herecký výkony Tary Reid a psychopatického Pardue byly asi to jediné, co se dá tady pochválit. Jinak je to taková po celou dobu nudící záležitost s mnoha klišé a bez kapky většího napětí či akce. 35% ()

Martin741

Priserny scenar, nuda, priserna nuda, nuda, zas dalsia nuda, herecky netalentovana Tara Reid, dalsia nuda ..... a koniec filmu. Skoro som zinfarktoval asi po 20 minutach : 15 % ()

cariada

Tohle se mě celkem líbilo. Vystačilo si to z pár herci a dobrou atmosférou. Není nad starostlivého manžela.... ()

Juto

Film má veľmi štandardný, neoriginálny dej, takmer ako ostatné thrilleri. Dievča je v nebezpečenstve od chlapa a musí sa pokúsiť uniknúť z jeho pazúrov, ibaže miesto je úplne odlišné, izolovaný ostrov. Je to sčasti aj zábavné. 5/10 ()

Triple H

Sexi kočka a jej milený, z ktorého sa vykľuje psychopat. Samozrejme na opustenom, izolovanom mieste. B-čko ako prasa. ()

Jirgen

Prvně jsem si myslel, že je to komedie o mladém páru, který vyrazí na opuštěný ostrov na kterém se nachází srub Mitchovi rodiny. Ale poté jsem pochopil, že se jedná o docela solidní triller ... I když nebýt Tary Reid tak by nebylo asi na co koukat :) ()

viperDavid

Film je ještě z doby, kdy byla Tara velmi krásná holka. Dnes už je to spíš opak, když vypadá jak topinka. Ale do tohohle filmu se hodí. Prosťoučká kravinka na deštivé odpoledne. Přesně proto takové filmy vůbec vznikají. ()

honz

Američtí tvůrci zřejmě zaslechli vtip o blondýnce na řetězu, a tak uchopili a zpracovali toto téma způsobem jim vlastním. :D ()

darek kartac

Dva novomanželé si vyjedou na výlet a ona neví že je psychopat. No má to těžké když jsou na ostrůvku a ona se bojí vody a neumí plavat. Pěkný thriller s vysokým napětím. Tara Reid hraje výborně a Kip Padue taky. Do svých rolí se vžily vskutku skvěle. ()

Jello Biafra

Predviedateľný thriller neponúka vôbec nič nové. Podobných variácií na téma: "mladá kráska si vzala psychopata" sme videli už veľa a tento je čisto tuctový. Herecké výkony čisto televízne. Videl som to na podzim 2005 na nove a už vtedy som tento film považoval za čistý podpriemer. Už len ten béčkový názov Devil´s Pond jasne dává tušiť s akým druhom filmu má divák čo do činenia. Nechajte si zájsť chuť. Opäť jeden z mnoha filmových titulov, ktoré kedysi distribuovala na DVD a VHS spoločnosť Magic Box. Ešte šťastie že dnes už distribuujú kvalitné filmy popredných hollywoodských spoločností. ()

rozbris

Tak tady to zachraňuje jen Tara Reid nikdo jiný. Scénař by byl dobrý, ale herci to musí dobře a věrně zahrát, což se tady moc nepovedlo - a odneslo to hodnocení filmu. P.S: Ty voe a pak se do někoho zamilujte.... ()

xaver odpad!

Tento dementní snímek uráží lidskou inteligenci. Něco tak primitivního a zbytečně, až nesmyslně násilnického se hned tak nevidí. A ten závěr. To si snad režisér dělá z diváka srandu, nebo ho považuje za primitiva, který se ukájí jeho zvrhlostma promítnutými na plátno. "Hlavní" psychopat s těžce zraněnou nohou, chycenou v kovovové pastineschopný pohybu navíc po zdrcujícím úderu dřevěným metrovým polenem do hlavy, kdy upadne okamžitě do bezvědomí, během pár vteřin zázračně procitne a začne si svou ženu přitahovat za řetěz, kterým je uvázaná za nohu, aby mu pak na poslední chvíli ustřelila brokovnicí ruku. Dotrpěl jsem tuto ubohost do konce jenom proto, abych si mohl udělat celkový obraz. Nemůžu jinak, než poslat tento snímek svým hodnocením tam, kam patří. Na smetiště. ()

kery-

Nuda, nuda a zase nuda. Celý film čekáte že se něco pořádného bude dít, ale žádná akce se nekoná..Finále taky mohlo být o dost lepší, např. plán s nafukovacím lehátkem se vůbec nevyužil, celý finále je vlastně jen o tom jak secvakne past na medvědy:D..Příběh je docela o hovně, z čerstvýho manžela se stane psychopat..uuuu, bojim se..navíc se mu to nedá ani věřit a film je celý dělaný takovým tim stylem "pasti", přitom je na každým rohu jasně vidět, že to zase taková past není..1* Za Taru, která když si z nohy přesekává řetěz, neusekne to u kotníku ale tak, že ho má 5 metrů a pak ho sebou všude vláčí.. ()