Hangman

Velká Británie, 2015, 85 min

Adam Mason

Adam Mason, Simon Boyes

Tobias Deml

Kombinace subžánrů FF a home invasion, rozhodně nadprůměrná, ale i tak se nelze zbavit dotěrného pocitu, že šlo z daného tématu vytěžit ještě víc, třeba v psychologickém pohrávání si s jednotlivými členy rodiny. Úplně uspokojivě nepůsobí ani motivace maniakální kukačky, jež se bez rozpaků usadila v cizím hnízdě. Jinak ale pohoda, zvlášť potěšila účast Jeremy Sista.(13.2.2016)

Tak tohle můžu. Magor trošku podobnej Collectorovi bydlí 2 týdny v baráku zatimco je rodinka majitelů na dovolený, nastaví jim do místností skrytý kamery a udělá doma bordel. Rodinka se vrací, uklidí, vyřeší situaci s policajtama a vesele si žijou dál, jenže Špepík se jim zabydlel na půdě a několik dní předvádí slušný stealth schopnosti a krásně s těma lidma vyjebává, at už jde o hrabání se v osobních věcech nebo vyžírání ledničky a plivání do džusu. Je to přesně takový jak jsem čekal a chápu že někoho to může nudit, asi stejně jako vrah potřebujete kurevskou dávku trpělivosti, každopádně já se bavil. Hezká úchylárna.(27.2.2016)

• pornogrind

Tak tohle pro mě bylo obrovský zklamání. A násobí se to ještě víc tím, že v tom měl prsty můj oblíbenej rejža Adam Mason. Další věc co mě nasrala je, že se tady vůbec uvádí jméno herečky Amy Smart. Jestli se tam ukázala na 2 minuty tak je to moc. Když je tady uvedená na prvním místě rozhodně bych čekal nějakou větší roly. Příběh sám osobě je tíživej. Není to jen o vloupání. Samotný vloupání vás připraví o soukromí. A v tomhle případě to platí obzvlášť. Jenže film je bez špetky atmosféry. I přes krátkou stopáž mě film prostě nudil Mason buď vyměkl nebo je chyba ve mě. Každopádně tohle není film, kterej bych měl potřebu vidět znovu.(25.3.2016)

„Potrestáte ma za niečo, čo som neurobila? Čo sme v Minority Report?“ Tradičné found footage s otvoreným resp. schválne nedovysvetleným koncom, čo pre niekoho môže byť mrazivé (veľa obetí brutálnych zločinov sa nikdy nedozvie, prečo sa „to“ stalo práve im) a pre niekoho proste len nedokončené (a tým pádom body dole). Z celkovej zápletky mrazí, ale niečo také už tu bolo - Cudzinec v dome s Garym Buseym (1989). Pár scén je značne nepríjemných. Inak by som to ale hodnotil ako priemer s pár lepšími miestami, ale aj s pár podstatne horšími a slabšími. Ústredná rodina ani sympatická, ani nesympatická, magor totálne odporný úchyl. Scenár dosť čudný – chlapec vrieska uprostred noci a rodičia sa ho nespýtajú prečo, žena prehľadáva temnú povalu, na ktorej začuje čudné zvuky a hystericky utečie, no potom sa tam už nevráti s manželom a políciou. Neviem no. Nejako extra ma to proste nedostalo. S prižmúreným okom (a slučkou okolo krku) 60%.(31.10.2017)

Koukám, že Adam Mason je takový novodobý Ed Wood.Paradoxně jeho Hangman není tak úplně špatný film.Námět je opravdu výtečný a občas vás opravdu mrazí, protože něco takového se prostě může stát, teda hlavně v americe, všichni víme, že to je země plná úchylů :).Škoda jen, že to nemělo větší tempo a závěr je úplně stupidní, protože jen co pan úchyl konečně rozjede nějaký intriky na zničení domácnosti, hned to naprosto stupidně a nepochopitelně utne.To buď režisérovi ve vteřině přeskočilo, nebo dostal malou mrtvičku.Amy Smart ve filmu nehledejte, má cameo o dvaceti vteřinách.Mělo to navíc.50%.(8.4.2016)