Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Anna Fritz (Alba Ribas), slavná a krásná herečka, nedávno zemřela. Tři mladí muži se vplíží do márnice, aby ji viděli nahou. Fascinováni její krásou se rozhodnou, že se stanou posledními lidmi, se kterými měla sex. (hajdano)

Recenze (38)

emma53 

všechny recenze uživatele

To bude tím, že já nečtu obsahy a komentáře před projekcí, ale až po ní. Čtyři herci a snad teprve druhý film Héctora a jedna místnost zvaná márnice, ho nestála moc peněz, ale mě to stačilo na to, abych byla zase zpočátku znechucená a pak po celou dobu vynervovaná, jak to všechno dopadne. Z mého hlediska to byl zase spíš horor a já absolutně nevím, co s tím, kam s tím a jak to mám ohodnotit. Prostě šílený, ale takový jsou buď Španělé a nebo horory, tam se může cokoliv. Za mě je to jinak něco mezi trojkou a čtyřkou. Jak píše uživatelka Tejkina, mají sice lepší kousky, ale pro jednou to zvednu a už to nechci vidět ani omylem. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Anna Fritz, aneb nezničitelná herečka, která by klidně příště mohla hrát Terminátora. Nicméně jsem si tento fakt vysvětloval jistou nadpřirozeností celého filmu a ten se mi velice líbil. Dílo je to krátké a má skvělý spád, takže se nudit nebudete ani na chvíli. Také snímek schopný v obecenstvu vyvolat celou škálu emocí od naprostého zhnusení, přes obavy, až ke strachu. Proto bych řekl, že nálepka horor, by byla na místě. 79% ()

Reklama

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Kdyby to byla parodie nebo horůrek a jmenoval se třeba Noc oživlých vánočních stromků, nepochybuju, že bychom se zasmáli, ale takhle mě zaráží smělost tvůrců s jakou servírují drama, kde si tři chlapi v márnici před mejdanem jen tak na rozjezd zapenetrují s toho času mrtvou ještě vlažnou hérečkou, jako starou housku na krámě. Proti gustu nic, ale i z vývoje událostí a předpokladu, že to divák ochotně spolyká, jsem nějaká otrávená. Konec to narovnal aspoň na ty 2*. ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele

Pitevní prc by kdekomu přivodil pěknej grc, nikoliv tak ovšem trojici nafetlých idiotů, z nichž je jeden správňas, druhej posera a třetí psychopat. Potíže nastávaj v momentě, kdy se obšťastňovaná mrtvola rozhodne zkusit ještě žít. Vznikla z toho bohužel pouze bezradná série hádek, plánů a procházek chlapců i nemrtvé, aby vše ukončila zase penetrace. Byť tentokrát poněkud jiná. Člověk až žasne, jak se moc se může vléct sedmdesátiminutovej film. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá, ale efektní a dostatečně napínavá Španělská jednohubka, které se daří několikrát překvapit. Slavná herečka Anna Fritz je prohlášena za mrtvou a je odvezena do márnice, kde pracuje Paul, kterého v noci přijedou navštívit dva kamarádi, aby jej ukecali na mejdan, ale jakmile spatří nádhernou nahou mrtvou Annu, tak se rozhodnou spáchat trestný hřích ( Nekrofíli) a napínavá jízda plná zvratů, napětí a hádek může začít. Skvělé prostředí, dobré téma, nečekaný konec i dostatek zábavy dělá z Anny Fritz další slušný Španělský zářez, který se vyplatí vidět. Příběh***, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí**, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra****, Napětí****. 7/10. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama