Anna Fritz (Alba Ribas), slavná a krásná herečka, nedávno zemřela. Tři mladí muži se vplíží do márnice, aby ji viděli nahou. Fascinováni její krásou se rozhodnou, že se stanou posledními lidmi, se kterými měla sex. (hajdano)

kleopatra

Kdyby to byla parodie nebo horůrek a jmenoval se třeba Noc oživlých vánočních stromků, nepochybuju, že bychom se zasmáli, ale takhle mě zaráží smělost tvůrců s jakou servírují drama, kde si tři chlapi v márnici před mejdanem jen tak na rozjezd zapenetrují s toho času mrtvou ještě vlažnou hérečkou, jako starou housku na krámě. Proti gustu nic, ale i z vývoje událostí a předpokladu, že to divák ochotně spolyká, jsem nějaká otrávená. Konec to narovnal aspoň na ty 2*. ()

darkrobyk

Tohle komorní drama nesedne především těm, co pospíchají, aby už měli film za sebou. Alba Ribasová rozhodně není žádná ošklivka, ale co si budeme povídat, když hrajete mrtvolu, nemůžete být jako ze žurnálu. Paul pracuje v márnici, kam je zrovna umístěna slavná herečka Anna Fritzová. Když ho přijdou navštívit Iván s Javim, aby ho přemluvili na mejdan, rozhodne se jim mrtvolu herečky ukázat. Trocha nekrofilie a ejhle! Stane se zázrak, který ovšem chlapcům radost neudělá. Nu a pak už se jen bojuje o život, o životy, a divák si může tipovat, jak to všechno skončí. Tedy to úmorné plazení po podlaze jsem cítil v rukou i nohou. Za mne spokojenost a k lepším třem hvězdám jsem musel dát čtvrtou za konec. Nůžky se míhají, míhají, míhají.... ()

JASON_X

Chvíli jsem váhal, jestli si tohle španělské nekro nenechat stylově na Štědrý večer, ale zvědavost byla silnější. A silnější bylo bohužel i moje očekávání, protože Anna Fritz není žádná dekadentní úchylárna, jak jsem se těšil, ale vcelku středoproudová thrillerová inscenace v mezích zákona. Že se postavy chovají jako totální dementi mě u podobných filmů nepřekvapí, ale rozčarovaný jsem byl navíc i z obsazení role nemrtvé herečky, prý jedné z nejkrásnějších ve Španělsku. No, pokud by to byla pravda, tak tedy chudáci Španělé... nebo spíš Španělky. Aspoň že ten konec byl nakonec takový, jaký jsem si celou dobu přál, ovšem na čtvrtou hvězdu mi to stejně nestačí. A mojí nejoblíbenější filmovou nekrofilní scénou i nadále (a už asi navždy) zůstane nezapomenutelná závěrečná pasáž z Lune froide. ()

Yoshitsune

To že šukání mrtvol, nepřináší nic dobrého, jsme už dozvěděli už v Contracted, tady však bez červů a i bez napětí. Je to škoda, Španěly mám rád a holčina a modrá košile, byli celkem sympatický, ale je to takové vlažně. Dva blbouni pobíhají po nemocni a neví co dělat, asi tak by se to dalo shrnout, konec je sice hezký, ale zbytek je prostě nuda. V tomhle ohledu, rozhodně doporučuji Contracted, je to sice nechutné, ale aspoň sem se nenudil. ()

emma53

To bude tím, že já nečtu obsahy a komentáře před projekcí, ale až po ní. Čtyři herci a snad teprve druhý film Héctora a jedna místnost zvaná márnice, ho nestála moc peněz, ale mě to stačilo na to, abych byla zase zpočátku znechucená a pak po celou dobu vynervovaná, jak to všechno dopadne. Z mého hlediska to byl zase spíš horor a já absolutně nevím, co s tím, kam s tím a jak to mám ohodnotit. Prostě šílený, ale takový jsou buď Španělé a nebo horory, tam se může cokoliv. Za mě je to jinak něco mezi trojkou a čtyřkou. Jak píše uživatelka Tejkina, mají sice lepší kousky, ale pro jednou to zvednu a už to nechci vidět ani omylem. ()