Avengers Grimm

Catch Henson

Kostýmy:

Tamara Chandler
  • hladass

Vím, že se budu opakovat, ale nic jiného napsat asi ani nejde... Proč se tyhle kusy musí brát sakra tak vážně? Přitom potenciál by tady na luxusní parodii rozhodně byl, sem tam se ve filmu dokonce objeví sebeparodické střípky, ale tohle mi prostě už nestačí... 4 princezny a Červená Karkulka stojí proti zlému Rumpelstiltskinovi a ani jedna neukáže kozy? Kde to kurva jsme? Za mě je tohle jednoduše sračka s promrhaným potenciálem...(3.7.2015)

• Trustme

Parta cosplayerek trajdá po ulicích a vydává se za princezny, které mají pocit, že jsou ty pravé k záchraně světa před zlem. Nevhodné líčení, přebytek pudru, neforemné paruky a špatná velikost podprsenek z nich dělá nepěknou podívanou. Drobná Karkulka fyzicky napadne 130ti kilového Lou Ferrigna, který podává velmi dobrý a citlivý herecký výkon. Absurdní věta, ale je tomu tak. Vítejte v cirkusu The Asylum!(23.1.2016)

• Fezzi

Tento film měl jednoduše na víc. Nápad na Asylum až překvapivě dobrý, bohužel kvalita jeho zpracování zůstala v průměru. Kdyby dostal film do rukou někdo jiný (někdo kdo scénáře skutečně promýšlí místo toho, aby se vysoplil na náhodný kus nábytku a vzniklé obrazce obtiskl na několik papírů) vše mohlo dopadnout úplně jinak. Některé dialogy jsou skutečně o hovně a filmu by bylo mnohem lépe bez nich. Zbytečně jsem celou dobu čekal na nějaké humorné osvětlení, které by filmu dodalo právě tu správnou parodickou šťávu. Věřím, že můj milý Lloyd Kaufman by z tohoto nápadu vytřískal více. Film stál celkově za zlámanou grešli, ale viděl jsem horší a bylo jich hodně. Navíc za všudypřítomné dekolty a poměrně koukatelné akční scény dávám 40%.(27.6.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Nejsme žádné hrdinky. Jsme mstitelky." Tak se nám Sněhurka, Locika, Popelka, Růženka a Karkulka přenesly do současnosti. Z toho mám celkem radost, protože se vymódily poměrně zajímavě a přesto při boji neřešily nějaký ten zlomený nehtík. Jenže tím pozitiva končí a to z prostého důvodu, že se to celé bere hrozně vážně. Vždyť tohle volá po parodickém zpracování tak hlasitě, že i Vlk se z toho postavil na zadní. Škoda promarněné šance, ale kdo chce vidět sebevraždu rampouchem nebo slyšet špatně promazaného Železného Johna, ten si může jít s holkama v poklidu zachraňovat svět.(24.2.2016)

• Rominator

Proč u tohoto filmu ztrácet drahocený čas? V mém případě to byl bývalý kulturista a (ne)herec Lou Ferrigno, protože jeho Iron John (Železný John) je taková lacinější verze Hulka. Casper Van Dien nepředvedl herecky vůbec nic a má pouze zajímavé jméno Rumpelstiltskin (Rumplcimprcampr nebo Rampelník).(6.11.2016)

• - Lou Ferrigno, ktorý bol jedným z prvých predstaviteľov Hulka, stvárnil v tomto filme postavu, ktorá sa svojimi schopnosťami a výzorom Hulkovi podobá. (Johnny.ARN)