One Punch Man - Season 2 (2019) (série)

Deši no širinugui (S02E12)

(epizoda)
  • Japonsko Deshi no Shirinugui (více)

Arkanoid

Posledná epizóda sa veľmi spoľahla na to, ako veľmi majú diváci radi postavy. Nepredviedla totižto nič neočakávané, keďže komplikácie a dejové zvraty tu neprichádzajú starostlivo budovaným príbehom, kde vec na konci vyplýva zo sledu vecí v priebehu príbehu, ale len na zaplnenie prázdnych dier kreativity scenáristov. Vtipu bolo tiež málo. Súboje boli napínavé, aj keď málo dramatické, King podal svoj najstatočnejší výkon, no na uspokojivý výsledok to nestačilo. ()

Melios

Podľa komentov vidím ,že posledný diel 2. série dopadol rovnako ako 8. séria Game of Thrones. A ja sa k tomu hejtu pravdepodobne pridám tiež. Narovinu musím povedať ,že je úplne zbytočné si tento diel pozrieť. Pokiaľ ,čakáte Garov fight so Saitamou ,Saitamov fight s bossom Aliancie Monštier ,alebo aspoň na rozuzlenie základných informácii ,tak vás musím sklamať. Epizóda vám neponúkne ,ani jedno ,ani druhé ,ani tretie. V podstate to vyzerá ako jeden veľký filler. A čo postavy? Akokeby postavili dej tejto epizódy len na ich menách. Sú úplne bez duše ,ba priam drakonické. A efekty? Je to jeden obrovský CGI bordel! A to som si myslel ,že najväčší bordel má Dragon Ball Z ,ale znovu som sa mýlil. Animácia zostáva stále na priemere ,ale aspoň sa nehorší. Vo výsledku sa v epizóde nič nestane a vyzerá to ,ako keby počítali s treťou sériou. Pokiaľ vážne chcú spraviť tretiu sériu tak držím place po tomto fiasku. Epizóda bola celkovo nudná ,nevtipná a nezaujimavá (a to som na One Punch Mana nenáročný človek) Za mňa najslabšia epizóda One Punch Mana. 57% - hoši si proste zobrali veľký kus koláča a jednoducho to nezvládli. Smola 😐 ()