Episode 12 (S02E12) (epizoda)

Animovaný / Akční / Komedie

Japonsko, 2019, 24 min

Komentáře uživatelů k epizodě (5)

• CarnTheNunya

Upozorňuji všechny pohoršence, že tenhle komentář bude pěkně sprostej: Tak teď jsem kurva zklamanej. Tu jednu hvězdu dávám za ten zpíčený vizuál (nezahrnuje tu slabší animaci). Celý to rushnuli, co dál pyčo nevíme, nechali to s otevřeným koncem do řiti posraný a ještě k tomu všemu je to kurva trapný a celý špatný! A že já do druhé série One Punch Mana vůbec vkládal nějaký pojebaný naděje! Který hovno u J.C. Staffu vůbec napadlo tohle uskutečnit?!! Sorry jako, ale musím souhlasit s tou skupinou lidí, která z tohohle paskvilu viní právě J.C. Staff. Kolik peněz do tohohle jako investovali? Fuj!!! Ne, ne a ještě jednou, NE! Obvykle hodnotím podle průměru z mého hodnocení u všech epizod, nebo jak bych to měl do prčic říct, ale u téhle tragédie udělám zdá se výjimku.(2.7.2019)

Posledná epizóda sa veľmi spoľahla na to, ako veľmi majú diváci radi postavy. Nepredviedla totižto nič neočakávané, keďže komplikácie a dejové zvraty tu neprichádzajú starostlivo budovaným príbehom, kde vec na konci vyplýva zo sledu vecí v priebehu príbehu, ale len na zaplnenie prázdnych dier kreativity scenáristov. Vtipu bolo tiež málo. Súboje boli napínavé, aj keď málo dramatické, King podal svoj najstatočnejší výkon, no na uspokojivý výsledok to nestačilo.(3.7.2019)

• Kimkong

Závěr zkažené sezóny.Celý díl nic zajímavého a pak bum a konec.(4.7.2019)

• sans.sourire

Můj názor na tuto sérii se ani tímto dílem nezměnil. Hrůza.(3.7.2019)

Podľa komentov vidím ,že posledný diel 2. série dopadol rovnako ako 8. séria Game of Thrones. A ja sa k tomu hejtu pravdepodobne pridám tiež. Narovinu musím povedať ,že je úplne zbytočné si tento diel pozrieť. Pokiaľ ,čakáte Garov fight so Saitamou ,Saitamov fight s bossom Aliancie Monštier ,alebo aspoň na rozuzlenie základných informácii ,tak vás musím sklamať. Epizóda vám neponúkne ,ani jedno ,ani druhé ,ani tretie. V podstate to vyzerá ako jeden veľký filler. A čo postavy? Akokeby postavili dej tejto epizódy len na ich menách. Sú úplne bez duše ,ba priam drakonické. A efekty? Je to jeden obrovský CGI bordel! A to som si myslel ,že najväčší bordel má Dragon Ball Z ,ale znovu som sa mýlil. Animácia zostáva stále na priemere ,ale aspoň sa nehorší. Vo výsledku sa v epizóde nič nestane a vyzerá to ,ako keby počítali s treťou sériou. Pokiaľ vážne chcú spraviť tretiu sériu tak držím place po tomto fiasku. Epizóda bola celkovo nudná ,nevtipná a nezaujimavá (a to som na One Punch Mana nenáročný človek) Za mňa najslabšia epizóda One Punch Mana. 57% - hoši si proste zobrali veľký kus koláča a jednoducho to nezvládli. Smola 😐(4.7.2019)