Série(5) / Epizody(130)

Komediálny seriál TV JOJ prináša obraz života päťčlennej rodinky s občasným mierne ironickým podtónom, takým prirodzeným pre normálne vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Otec a matka zápasiaci s výchovou troch synov nás každý týždeň pozvú nahliadnuť do svojho bežného denného kolotoča a ponúknu nám chutný kokteil rozmanitých emócií, smiechu a kriku. S ich príhodami a situáciami plnými humoru, ale aj nežnosti a hrejivého ľudského tepla, sa ľahko dokáže stotožniť každý rodič. Provokujú nás k smiechu, úsmevu či zamysleniu, nedá sa vylúčiť ani občasné zaškrípanie zubami. Našim hrdinom sa bezpochyby darí výrazne meniť optiku, akou nazeráme na súčasnú rodinu, a zároveň nám všetkým vysielajú upokojujúci signál, že my rodičia - či naše deti - v tom nie sme sami.
NAŠI je komediálny seriál, ktorého každá 30-minútová časť pozostáva zo skečov v rozsahu od 30 sekúnd do 3 minút, pričom každý z nich vo vzájomnej nadväznosti skvele ilustruje, aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo... (TV JOJ)

TV spot 3

Monicina odpad!

Nepozerateľné. Nuda, nuda, nuda. Jeden dieľ mi stačil. Ja nechápem, kde sa stratili scénaristi a režiséri z tých skvelých filmov a seriálov z minulosti. Dnešná "zábava" posledných 10 rokov je o ničom. A najviac ma štvú tie nudné, neprirodzené a umelé dialógy. Kde sú všetci tí skvelí herci z minulosti? Čo nakrúca JOJ a Markíza je absolútne nudné a akí herci (až na pár výnimiek ) vychádzajú z našej dnešnej VŠ, o tom si každý každý môže urobiť názor.. ()

tosastava odpad!

Ježiši kriste!!!,videl som jeden diel a ešte teraz sa cítim trápne. Naším(aj českým) TV staniciam sa už evidentne podarilo to o čo sa dlhé roky snažili, dlhoročným bombardovaním svojimi megasračkami degradovali vkus Slovenského diváka na úroveň batoľaťa. Tento gigahnus môže osloviť len kinderpublikum a krčmových povaľačov piatej cenovej skupiny ()

Sancty

Ale hej, patrím skôr medzi tých kokotov nadávajúcich na slovenskú televíznu tvorbu a áno, rovnako som tento seriál odpísal po prvej časti. Lenže! Aj keď nepatrím medzi pravidelných divákov Našich (seriálom sa celkovo vyhýbam) časom som natrafil na nejaký neskorší diel a bol celkom fajn. Odvtedy som ich s deckami pár pozrel a zakaždým sme sa celkom nasmiali. Samozrejme ničím prevratné, výnimočné ba ani nijak pamätihodné. Miezgu mám celkom rád, chalani nie sú otravnejší ako decká v iných seriáloch a spočiatku kŕčovitá Lujza G-S. už celkom zapadla. Takže ok, dá sa. ()

vecnaAmbra

Videla som náhodou pár dielov a niektoré hlášky boli celkom dobré. Škoda tiež, že všetci dialógy len tak odriekavajú, takže ako celok to vyznieva dosť suchopárne. / teraz 2023 ako dávajú opakovanie zvyšujem na tri hviezdičky, myslím, že na biedne slovenské televízne pomery je to taký seriálový priemer. Najradšej mám najstaršieho Tomáša a jeho "rozumné" zdôvodnenia :-) ()

JohnMiller odpad!

Toto vraj zachytáva prirozdené vzťahy medzi deťmi a rodičmi. Scenáristi tohoto by mali prísť o prácu keďže toto akože audiovizuálne "dielo" funguje ako horoskopy. Človek si to prečíta a hneď uverí, že to tak je. Ľudia nebuďme sprostý Priznám sa videl som iba jednu časť (ostatné iba útržky) ale toto je fakt veľmi zlé. ()

• V druhej sérii si možete všimnúť že nad Oliverovou posteľou je plagát dnes už zosnulého herca Paula Walkera. (ČSFD)
  • Väčšina scén sa natáčala v autentickom a plne zariadenom dome v Dunajskej Lužnej. (Darkage)
  • Tento seriál sa na rozdiel od iných zo slovenskej televíznej produkcie natáčal na digitálne fotoaparáty – zrkadlovky a natáčanie prebiehalo v reálnych interiéroch domu, nie v štúdiu. (ash99)