Režie:
Anna ProcházkováScénář:
Aleš FuchsKamera:
Alois NožičkaHudba:
Miloš HolečekHrají:
Libuše Šafránková, Jitka Součková, Jiří Ptáčník, Jana Paulová, Jan Hyhlík, Miroslav Vlček, Jaroslav Radimecký, Robert Vrchota, Jiří Brož, Darja Hajská, Jiřina Chlumská, Jana Jiskrová, Václav Král (více)Obsahy(1)
Lyrický příběh mladé maturantky na motivy románu Anny Brodelové. (Česká televize)
Hrají
Libuše Šafránková
Československo
Nejlepší filmy:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Jitka Součková
Nejlepší filmy:
Hra, kterou nikdo nepískal (1973) (TV film)
Zlý dům (1971) (TV film)
Jiří Ptáčník
Československo
Nejlepší filmy:
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Noc rozhodnutí (1993) (TV film)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Jana Paulová
Československo
Nejlepší filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (divadelní záznam)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (divadelní záznam)
Jan Hyhlík
Československo
Nejlepší filmy:
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Hodinářův učeň (2019)
Miroslav Vlček
Československo
Nejlepší filmy:
Což takhle dát si špenát (1977)
Princ Bajaja (1971)
O zatoulané princezně (1987)
Jaroslav Radimecký
Československo
Nejlepší filmy:
Dobrý voják Švejk (1956)
Po stopách krve (1969)
Soukromá vichřice (1967)
Robert Vrchota
Československo
Nejlepší filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (TV film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jiří Brož
Československo
Nejlepší filmy:
Tajemství Ocelového města (1978)
Tetinka (1977) (TV film)
Náš dědek Josef (1976)
Darja Hajská
Rakousko-Uhersko
Nejlepší filmy:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Světáci (1969)
Přednosta stanice (1941)
Jiřina Chlumská
Československo
Nejlepší filmy:
Bratranec Pons (1973) (TV film)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Známost sestry Aleny (1973)
Jana Jiskrová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Tažní ptáci (1983) (TV film)
Ochránce (2021) (seriál)
Podezření (2022) (seriál)
Václav Král
Československo
Nejlepší filmy:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Nebeští jezdci (1968)
Vlasta Machníková
Nejlepší filmy:
Bratranec Pons (1973) (TV film)
Dvě věci pro život (1972)
Helena Šimková-Malehová
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší filmy:
Vrtkavý král (1974) (TV film)
Volání rodu (1977)
Osada Havranů (1977)
Jaroslav Toť
Československo
Nejlepší filmy:
Šťastlivec Sulla (1991) (TV film)
Vlci (1990) (TV film)
Dlouhá míle (1989) (seriál)
Karel Želenský ml.
Nejlepší filmy:
Vítězný lid (1977)
Dvacátý devátý (1974)
Gottwald (1986) (seriál)