foto

Alois Nožička

  • nar. 19.8.1934 (84 let)
    Rudíkov u Třebíče, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Tento tvůrce ještě nemá přidanou biografii.

Kameramanská filmografie

Filmy

2000 Pro ptáčky
1998 Atentát na ministra financí (TV film)
Kočičí hra (divadelní záznam)
1995 Poslední slovo (TV film)
Usmívej se, lásko má (TV film)
1993 Kadeř královny Bereniké (TV film)
Pozvání na večeři (TV film)
Vikingové z Bronských vršků (TV film)
1992 Brokovnice (TV film)
Danton čili Saturnália (TV film)
Jak vyloupit banku (TV film)
Vítr na konci léta (TV film)
1991 Hodina obrany (TV film)
Honorární konzul (TV film)
Hřbitov pro cizince (TV film)
Opouštět Petrohrad (TV film)
Pilát Pontský, onoho dne (TV film)
Prosím, vaše lordstvo! (TV film)
Skládačka (TV film)
Talisman (TV film)
1990 Milostivé léto (TV film)
1989 Jedno jaro v Paříži aneb Krvavá Henrieta (divadelní záznam)
Jmenuji se po tátovi (TV film)
Přátelská výpomoc (TV film)
1988 Bankovní dům Daubner (TV film)
Dvě z Paříže (TV film)
Naděje má hluboké dno (TV film)
1987 Fanynka (TV film)
Ohňostroj v Aspern (TV film)
Přízrak (TV film)
V kleštích (TV film)
Viktor Veliký (TV film)
1986 XYZ (TV film)
1985 Křídlovka pro Majoránka (TV film)
Nebožtík si nepřál květy (TV film)
1984 Dům na nebesích (divadelní záznam)
Křižovatka (TV film)
Radosti života (TV film)
Rubikova kostka (TV film)
Této noci v tomto vlaku (TV film)
Žofka z Janovic (TV film)
1983 Dvě noci s císařem (TV film)
Naši furianti (divadelní záznam)
Nuž, brány dokořán již otevřete...! (TV film)
Síť na bludičku (TV film)
Tažní ptáci (TV film)
Vnitřní zrak (TV film)
1982 Děkuju, pane profesore (TV film)
Hořká vůně léta (TV film)
Jehla (TV film)
Pouť králů (TV film)
Zelená je tráva (TV film)
Čtverec mizení (TV film)
1981 Až já budu velká (TV film)
Kamenný orchestr (TV film)
Proč se vraždí starší dámy (TV film)
Příjemce platí v dolarech (TV film)
1980 Muž s puškou (TV film)
Skapinova šibalství (TV film)
Smrt a blažená paní (TV film)
1979 Král Krysa (divadelní záznam)
Ve věci J. R. Oppenheimera (TV film)
Zlaté rybičky (TV film)
1978 Julie pod balkonem (TV film)
Králova žena (TV film)
Mapa zámořských objevů (TV film)
Romance z Hlubočep (TV film)
Tři na lavičce (TV film)
Vdovcovy intimní večery (TV film)
Ztrácím tě, lásko (TV film)
1977 Co je platno kárat, co je platno kázat (TV film)
Láska poručíka Bentze (TV film)
Podezřelé okolnosti (TV film)
Ráno budeme moudřejší (TV film)
Stránky z deníku (TV film)
V Bakersvillu není hrdina (TV film)
1976 Banální situace (TV film)
Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert (TV film)
Doba strachu (TV film)
Holka modrooká (TV film)
Pravé místo pro mne (TV film)
Zákon starého muže (TV film)
Ženitba (TV film)
1975 Muži jdou ve tmě (TV film)
Poslední exil (TV film)
Raněný lučištník (TV film)
Recepty doktora Kudrny (TV film)
Rytíř (TV film)
Čert na zemi (TV film)
1974 Egyptologové (TV film)
Jak přijít o život (TV film)
Kolečkáři (TV film)
Královské usínání (TV film)
Královský gambit (TV film)
Králův kalich (TV film)
Poslední královna (TV film)
Píšťalka pro dva (TV film)
1973 Bratranec Pons (TV film)
Cestující se připraví k odletu (TV film)
Otevřený kruh (TV film)
Trhani (TV film)
1972 Konec knihy VI. (TV film)
Lakomec (divadelní záznam)
Lev je v ulicích (TV film)
Modrý vrabec (TV film)
1971 Chléb a písně (TV film)
Hostinec U létavého draka (TV film)
Jeden ze soubojů (TV film)
Kráska a zvíře (TV film)
Muž, který chtěl být bohem (TV film)
Otcové a děti (TV film)
Prolhaná Ketty (divadelní záznam)
1970 Adagio
Drama na lovu
Kočka (TV film)
Rapotínská tragédie (TV film)
1969 Dlouhé dopoledne (TV film)
S láskou nejsou žádné žerty (divadelní záznam)
Žalář nejtemnější (TV film)
1968 Kardinál Zabarella (TV film)
Listiny Aspernovy (TV film)
Lásko, měj se hezky (TV film)
Oxfordská tragédie (TV film)
Pařížský kat (TV film)
1967 Obrácení Ferdyše Pištory (TV film)
Pozdní doznání (TV film)
Zločin lorda Savila (TV film)
Ženitba (TV film)
1966 Mládenecká rozlúčka (TV film)
Poprask na laguně (divadelní záznam)
Záhada sedmi černých koček (TV film)
1964 Darounická poudačka (TV film)
1962 Lacrimae rerum
1959 Docela všední neděle (studentský film)
Strejda (studentský film)

TV seriály

1997 Hospoda (TV seriál)
Pes (S02E26)
Veselka (S02E25)
Kukátko (S02E24)
další epizody (25)
1996 Hospoda (TV seriál)
Schůze (S01E26)
Dlužník (S01E25)
Bomba (S01E24)
další epizody (26)
1995 Aneta (TV seriál)
Z hříček o královnách (TV seriál)
Vzpomínka na Hamleta (útržek norský) (E07)
Záskok pro Sissi (útržek rakousko-uherský) (E06)
Císařovna na chvíli (útržek pruský) (E05)
další epizody (4)
1994 Laskavý divák promine (TV seriál)
Nesmějte se pavučince (E05)
Listy důvěrné (E04)
Milejší o celé milování (E03)
další epizody (5)
Z hříček o královnách (TV seriál)
Jeden den velkokněžny (útržek ruský) (E03)
Nevěra po císařsku (útržek římský) (E02)
Královnina smečka psů (útržek anglický) (E01)
1988 Chlapci a chlapi (TV seriál)
Prověrky (E11)
Řádná dovolená (E10)
Trápení (E09)
další epizody (11)
1986 Gottwald (TV seriál)
1985 Synové a dcery Jakuba skláře (TV seriál)
Jubileum (E13)
Nedělní směna (E12)
Ochranná značka (E11)
další epizody (13)
1981 Velitel (TV seriál)

Dokumentární

1969 Rafel mai amech izabi almi!

TV pořady

1997 Bakaláři 1997 (TV pořad)
1977 Rytmus v patách aneb Večer na přidanou (TV pořad)
1967 Harfa česká (TV pořad)
1965 Zveme vás do divadla (TV pořad)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace