Sekai iči muzukašii koi (TV seriál)

• Japonsko

世界一難しい恋

• Japonsko

Sekai Ichi Muzukashii Koi

The Most Difficult Romance

Komedie / Romantický

Japonsko, 2016, 10x46 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Najvtipnejšie mi prišlo, že šéfovi veľkej firmy radí v otázke vzťahov a žien jeho sekretárka a hlavný konkurent. Celé je to poňaté veľmi vtipne, čo ma aj prekvapilo, lebo som čakala skôr niečo vážnejšie, ale sú tam sem tam aj dramatickejšie scény, ktoré sa však striedajú s vtipnými, príde mi to pekne zharmonizované. Dej ma zaujal už od začiatku. Seriál som zhltla pomerne veľmi rýchlo. Postavy sú veľmi zaujímavé a myslím si, že sympatickejšie obsadenie ani nemohli vybrať. Najmä sa mi páčila postava Ohna Satoshiho, to ako sa s prísneho vedúceho firmy dokázal v sekunde zmeniť na pubertiaka s ktorým plieskajú hormóny. Neviem si predstaviť, že by to takto zvládol zahrať niekto lepšie než Ohno-san. Napísané je to skutočne dobre, podľa mňa to nie je prehnané a viem si predstaviť, že niečo z toho sa stane aj v reáli, najmä pri konci sa mi páčil aký mali medzi sebou vzťah a aké bežné veci medzi sebou riešili. A to ako sa to medzi nimi rozvíjalo nebolo nič silené a od začiatku až do konca to plynulo akosi samo od seba. Tento seriál radím medzi svoje obľúbené a niekedy si ho na pozdvihnutie nálady znovu pozriem.(20.8.2016)