poster

Chimera

 • USA

  Chimera Strain

Drama / Sci-Fi / Thriller

USA / Indie / Spojené arabské emiráty, 2018, 80 min

Režie:

Maurice Haeems

Scénář:

Maurice Haeems

Kamera:

David Kruta

Hudba:

Aled Roberts
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • iXtr3m3
  *

  Nekonzistentné, málo vysvetľujúce, bez štipky lepšej atmosféry. Len ten relatívne slušný technický vizuál to zachraňuje od úplného odpadu. Ale je to málo.(4.8.2019)

 • Arsenal83
  *

  Narušený vedec necháva zaživa zamraziť deti. Lákavé, že? Všetci tam vyzerajú tak nejak pošetilo. V hlavnej úlohe je Desmond zo známeho seriálu Lost.(24.5.2019)

 • zolo23
  *

  Myslím si, že tento počin nemohol baviť ani samotného režiséra..No neskutočná nuda. Prakticky celý film sa odohráva v nejakej laborke, kde sa H.I.Cusick snaží nájsť liek pre svoje dve deti..dlhovekosť, nesmrteľnosť - námet vôbec nie zlý, ale totálne nudne podaný. Niekto tu asi zaspal dobu a obávam sa, že režisérov prvý počin môže byť aj posledný. 1 hviezda ako ináč za cecky.(20.5.2019)

 • Shanen29
  *

  Nestravitelná věc,.....(18.2.2021)

 • Morholt
  *

  Cusick se motá po laborce a snaží se vymyslet lék pro děti a asi i manželku, přičemž mu na paty šlape zlá bába, která jeho výzkum zištně podporuje. Tématicky by to snad ani nemuselo být úplně špatné a jako béčkový thriller film mohl fungovat, ale to by musel na režisérské stoličce sedět někdo alespoň s minimem talentu. Chimera je nekonzistentní blábol postrádající souvislé vyprávění. Haeems sází na vizuál na úkor sledu událostí a ačkoliv se tu najde pár hezkých psychadelických obrázků, je to většinou nuda i v tomto ohledu. Nebrat. 10%(26.5.2019)