Reklama

Reklama

Detox

Trailer

Život se mu rozpadá pod rukama a potřeboval by trochu vzpruhu. Odjede proto na očistnou kúru, která ale promění jeho noční můry v realitu. Tak pozor na vedlejší účinky! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

lykan9 

všechny recenze uživatele

Hlavně z počátku je Detox velmi zajímavým filmem, jehož styl vyprávění opravdu zaujme přesto, že se nic extra zajímavého neděje. Hraní Johnnyho Galeckiho je však takovým způsobem zaujmující, že divák ani neřeší, že se nic neděje. Postupně však vyprávění ztrácí tempo a kdyby tento rádoby horor byl o něco delší, tak věřím, že se začnu nesmírně nudit. Detox však končí přesně ve chvíli, než se to stane a proto mohu konstatovat, že se jedná o nadprůměrnou podívanou se zajímavou myšlenkou a velmi dobrými herci. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Pokus o alegorii beroucí si na paškál psychické problémy a jejich zvládání. A mě se ten nápad líbil. Se zpracováním už to bylo horší, protože Miller jako mnoho jiných nevěděl, co chce vlastně točit, takže stvořil žánrový slepenec, který nebyl ve finále ničím, což je škoda, protože tady měl na výběr. Vedle dvou tří slodiních scének tak potěšilo především herecké obsazení s Galleckim na čele, kterému se povedlo vypadnou z Leonardovy role. Ale celkově nic moc. 40% ()

Reklama

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Romanticko komediálna rozprávočka o roztomilých príšerkách, prípadne trochu podivnejších domácich maznáčikoch na tábore. Originálny a celkom vtipný nápad by sa tu ešte pochváliť dal, ale o nejakých "desivých zážitkoch" tu nemôže byť ani reči. S hororom to nemá vôbec nič spoločné, to už gremlíni boli strašidelnejší. Nezaujalo. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Snímek „The Master Cleanse“ je takovou zdlouhavou pohádkou, která se snaží předat nějaké informace, chce jít trochu hlouběji, ale nakonec se ukáže, že to nemá moc co říct. Jako kdyby se za tu hodinu a čtvrt skoro nic nestalo, jako kdyby vlastně o nic nešlo, jen to má docela hezké triky. Ani tak ale film nedokáže nějak víc zaujmout, vývoj je pomalý, pozvolný a pak najednou dojde na závěrečné titulky. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Po strate zamestnania sa Paul (Johnny Galecki) ocitne v komplikovanej psychickej situácii. Na pomoc prichádza zvláštna televízna reklama, ktorá ponúka očistnú dovolenku uprostred prírody úplne zdarma. Paul túto ponuku využije, ale ešte netuší, aké desivé zážitky ho na mieste čakajú. - Podarený režijný debut mladého režiséra. Ten vyzerá ako riadny nerd, ale v tomto prípade to vôbec nevadí, keďže točí nápadité horory, ktoré naviac funkčne kombinujú zábavu a napätie. Pán Johnny Galecki je v hlavnej úlohe presvedčivý a to aj vďaka scenáru, ktorý si režisér napísal sám a preto to dobre klape. V závere potešia kvalitné a hlavne prakticky vytvorené efekty. Mám silný pocit, že toto nesadne úplne každému, ale mne osobne sa to do vkusu celkom trafilo, pretože napriek pomalému tempu ma to neustále bavilo. + herec z Rings + herec z Shut In + herec z The Taking of Deborah Logan a Outcast + herečka z The Whispers ()

Reklama

Reklama