Pass

Off and Running

Komedie

Francie, 2008, 89 min

• karlee

To jsem viděl víceméně omylem, celkem blábol, scénář hodně děravý.(5.11.2011)

Spíše než komedie se jedná o thriller s prvky komedie a dramatu, ale mohu doporučit...(29.11.2009)

• SKreyn

Zvláštna komédia, nie je tam veľa vecí, na ktorých sa dá zasmiať, ale za pozretie to stojí, už len kôli krásnej herečke Mélanie Bernier (hrala napríklad aj vo filme doba kamenná). 2*(9.6.2009)

• dopitak

Tak předně nevěřte oficiálnímu textu HCE, protože člověk, co tohle psal, evidentně viděl film z vlaku. Na druhou stranu, nelze se moc divit, protože přinejmenším scénárista nemohl být při smyslech. Proto nevěšte hlavu, pokud za celou dobu nepochopíte, o čem to bylo. Summit se koná v Locarnu, nikoliv v Barceloně, a Irene nestopne Darryho na dálnici, ale on uvidí tašku u silnice, zastaví, zjistí její obsah a rád by s takovou kupou chechtáků ujel. Máte-li rádi vulgarismy, rozhodně vás pobaví nevšední choroba smyslné Mélanie Bernier. A pokud ne, je tu alespoň úžasný hlas Frank Sinatry v jeho I´ve got you under my skin.(25.7.2009)

Pohodová konverzační komedie na sobotní dopoledne.(30.5.2009)