Reklama

Reklama

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

bourec 

všechny recenze uživatele

Neskutečná kravina.Herci hrajou jak když maj obrnu,a tohle nejvíc postřehnete v rozhovorech Parého se svou ženou.Má to až parodickej nádech.Celej film je špatnej,a vrcholem ledovce je Tom Sizemore,ten chlap hrát neumí a umět nebude.a pak Martin Kove,jako herec z filmů legendární distribuční společnosti Guild home video.Nehezká věc.30%. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale poslední rok na westernech prostě ujíždím, navíc mám pocit, že se americkým tvůrcům daří točit docela dobré věci, i když jsou to menší filmy, jako třeba tento. Michael Paré se dokonale hodil na otce, který chce zachránit svou dceru ze spáru bordelu, Kris Kristofferson i v 80 pořád vypadá jako někdo, kdo by vystřílel celé město. Prima western! ()

Reklama

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Tak ja som tomu dal šancu, lebo sa musím priznať, že ma trailer celkom zaujal a zavše vyložene vyhľadávam aj tie menej známe westerny, či nejaký neprekvapí. Tento bohužiaľ neprekvapil. Ale určite má pár svetlých chvíľ. Ale to nestačí. V prvom rade má jednu veľmi sympatickú a charizmatickú hlavnú postavu. Kovboj ako vyšitý. A dokonca aj príbeh je zaujímavý a originálny. Čo je ale problém je málo gradácie, akcie a chýbajú aj pekné scenérie, ktoré si veľmi vo westernoch všímam. Nie som veľkým kritikom, ale ako pozerám hodnotenia, tak som dal ešte o hviezdičku menej než väčšina ľudí a to ma teraz mrzí. Ale tých 50% by som predsa len nakoniec dal, ale bolí to. ()

PhillM. 

všechny recenze uživatele

Tak to se jen tak nevidí. Ze scénáře někdo vytrhal ke konci celé stránky, naprosto beze smyslu a nelogicky (zřejmě nějaká akutní příhoda střevní). Možná to byl nějaký art záměr, aby divák zapojil představivost a ty chybějící scény si domyslel, možná dlužili střihačům peníze, tak si některé scény odnesli domů, nevím... ale něco tak strašně strašného jsem snad neviděl. A přitom se příběh coby westernová kopie Taken odvíjí slibně. Čekal jsem, že se po dvaceti minutách urve řetízkáč a taťka si trochu zablbne, ale spíš než utržený vlak to připomínalo supící, pomalu se rozjíždějící parní lokomotivu. Po hodině jsem si ale pořád šmakoval a těšil se na tobogán. Ten asi přijít měl, ale jak řečeno, někde se ztratil a do filmu se nedostal. Mohla to být oddechovka na nedělní odpůldne s intenzivním koncem, takhle to budí nechtěné zdání, že konec svěřili Davidu Lynchovi. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Otec, překvapivě pistolník ve výslužbě, se snaží dostat dceru ze spárů obchodníků z bílým masem. Takže Taken na Divokém Západě. Celkově se nejedná o žádnou hitparádu a film působí spíš televizním dojmem, ale Parému ta póza drsného tatíka sedne jak pr*el na hrnec, sem tam se tu střílí i mlátí pěstma a vůbec mi ten čas docela rychle uběhl. A víc jsem vlastně ani nemohl chtít. 55% ()

Reklama

Reklama