12 Feet Deep

• USA The Deep End (neoficiální název) (více)

Skutočný príbeh o dvoch sestrách Bree (Nora-Jane Noone) a Jonne (Alexandra Park), ktoré ostanú uväznené pod skleneným krytom olympijského veľkokapacitného verejného bazéna po tom, ako sa uzavrie na víkend. V bazéne ich zdržal zásnubný prsteň, ktorý jedna zo sestier stratila. Správca ponáhľajúc sa na víkend ich pod hladinou nevidel a bazén uzavrel. Jedinou nádejou na záchranu sa zdá byť upratovačka Clara (Diane Farr). Ide však o bývalú trestankyňu, ktorá mieni túto situáciu využiť vo svoj prospech a poriadne zarobiť. Tesne nad hladinou sa zrazu vynárajú mnohé rodinné problémy, súrodenecké súperenie, ale najmä strach o vlastný život... Teraz musia spojiť sily a urobiť všetko preto, aby prežili vražednú noc. (TV Markíza)

Mark1983

Třeba není tento film nejúspěšnější, přesto se mi celkem líbil, ač ho perceptuji jako psychologický thriller, a navíc se mi líbí dost filmu v podobném podání jako že se dva lidi či jeden člověk dostane do nesnází, kdy musí hledat východisko, aby přežil. ()

Smashed

Dvě holky uvězněné pod posuvným krytem bazénu, k tomu hromada keců a jedna zlá paní, co je nechce pustit ven. K tomu všemu správce bazénu Jigsaw jako bonus. No a protože mě to zrovna moc nebavilo a taky proto, že jsem v životě neviděla tak debilní kryt bazénu, tak proto jen dvě hvězdy. ()

Holly_Molly

Skládačka si bere přes svátky dovolenou, aby si odpočinul od všeho toho vraždění, na místo, aby rozjel s holkama v bazénu psychologickou hru s úkolem dostat se ven (Tobin Bell na to má + trailer na něj celkem dost teasoval) a nahradíme ho pološílenou labilní trestankyní s totálně kreténskou motivací..je to možná podle skutečný události, ale stačilo se jen inspirovat a vymyslet něco filmovějšího, když už v základu, je to jako námět na film slabý...Mohla z toho být napínavá a krásně nereálná jednohubka a ne konverzační melodrama o hovně... ()

Teri123

Tyhle filmy jsou moje guilty pleasure. Jsou krátké, dějově nenáročné ale zároveň zajímavé. Herecky určitě nepatří k těm nejlepším ale na tohle to stačí. Nápad byl tady dobrý ale pár nedostatků by se našlo. Nebylo to moc napínavé a upřímně jsem si ani k jedné nevytvořila skoro žádné sympatie, takže mi na konci bylo jedno, jak to s nima vlastně dopadne. Zápletku s uklízečkou beru jako hodně nevyužitou příležitost, protože si tam mohli tvůrci mnohem víc vyhrát. No a konec mě celkem zklamal protože v tomhle moc nemám ráda happy endy. Nebylo to nejhorší, mě to bavilo ale mohlo to být mnohem lepší. 6/10 ()

yamaha odpad!

Milujem filmy kde dvaja traja herci dokazu rozohrat mega napinavu a vedia z toho spravit klenot filmografie. Tento film je vsak dokonale uvadzanie do narkozy. Jedine co prekaza tejto narkoze je neustale strohe a hasterive dialogy dvoch sestier ktore sa (podla skutocnej udalosti) ocitli pod krytom plaveckeho bazena. Obsahovo nudne a prazdne jak vakuum vo vesmire... Spravanie tamojsej upratovacky bolo tak nelogicke a neludske, az sa mi zdalo ze si tvorcovia filmu robili prču z divakov. Hroza a des! ()