poster

Máma stávkuje (TV film)

 • USA

  Moms On Strike

Komedie / Rodinný

USA, 2002, 93 min

Režie:

James Keach

Scénář:

Nancey Silvers

Hudba:

Phil Marshall

Scénografie:

Dan Yarhi

Kostýmy:

Georgina Yarhi
(další profese)
 • LiVentura
  ***

  Poměrně milá komedie o tom, co se stane v případě ženy, jenž došly nervy na svou milovanou rodinku rozmazlených dětí.. Nevím, co zde lidé komentují.(31.10.2009)

 • Black-star
  ***

  Je to smutné ale sama sem si uvědomila, jak mamina doma dělá všechno, jak sem na tom co dělá závislá. A vážně je někdy těžké říct jestli je to milovaná maminka nebo jen služka. Kruté, ale je to tak. Jak by to asi vypadalo kdyby si jednou řekla DOST!! Tohle je milá komedie která toto téma nádherně vystihuje, kromě lehce přitažené části s celonárodním hnutím a podporou první dámy. Je to celkem fajn komedie!(31.10.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Nikdo neumí říct děkuju, nikdo mi nepomůže. Vařím, uklízím, utírám, píšu, běhám, jezdím a dělám mámu a manželku. Jsem nedoceněná." Tak tomu rozumím. Já taky vysávám, umývám nádobí, vynáším odpadky, opravuju, dělám s dětmi úkoly, plním si své manželské povinnosti a nikdo to neocení. Jenže já do stávky vstoupit nemůžu, protože bych to hned schytal mokrým hadrem. Paní Harrisová však do stávky vstoupila a já musím konstatovat, že je to snímek spíše moralizující než zábavný, ale přesto ve mě probudil potřebu poděkovat své matce i své manželce za to, že mne nenechaly zemřít hladového a ve špíně.(11.7.2017)

 • eLeR
  *

  Jedna hviezda snáď len preto, lebo videla som aj horšie ... :-)(3.11.2013)

 • Handle
  ***

  No jo, důkaz, že né vždycky věřit celkovému hodnocení na čsfd. Víte, co mně se na filmu líbilo? Že byl opravdový. Naprosto pravdivý film, který se týká 80% rodin.. Samozřejmně, že by se to dalo natočit mnohem, mnohem lépe, ale já osobně jsem na toto téma prozatím nic neviděl, takže mi stačilo i toto ''naivní'' zpracování.. V tom filmu bylo možná víc, než tu ostatní lidi hodnotí.. Já osobně bych to jenom pojal jako Drama / Rodinný, protože pravdou je, že mě to ani jako Komedie nepřišla, nezasmál jsem se, spíše jsem si uvědomil, že ta máma, která ''stávkuje'' má sakra pravdu!(13.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace