Mladá dívka Ellen (Lily Collins) bojuje s anorexií. V době svého léčení se seznamuje s nekonvenčním doktorem Williamem (Keanu Reeves), který se za každou cenu snaží Ellen dovést k pochopení, v jak vážném stavu se nachází, a zároveň ji tak nasměrovat správným směrem, aby i přes svůj zdravotní stav mohla žít normální spokojený život. (veru_needy)

vooddoo

Jelikož jsem si mentální anorexií prošla, tak trochu jsem se filmu viděla. Nemoc je podána opravdu přesvědčivě i s doprovodnými příznaky. Anorexie není totiž jen nemocí těla, ale hlavně duše, Obdivuji Lily Colins, že kvůli roli se změnila v "kostru." Rozhodně doporučuji pro ty, kteří si touto nemocí prošli nebo se o ní chtějí něco dozvědět. Trochu mi vadilo zdlouhavé tempo snímku, ale i tak dávám pěkné tři hvězdičky. ()

Eleasari

První pocity po zhlédnutí byly kladné, dokonce to ve mně zanechalo i něco málo o čem přemýšlet, přestože na morálně-hodnotové filmy si tedy opravdu nepotrpím a jedinou prvotní motivací byla má drahá Lily. Právě ono přemýšlení mně však dovedlo k jistým nečekaným závěrům a zpětnému zklamání: Herecké výkony se dají, Lilyina postava (krom toho že je to docela píča) má zajímavý příběh a přešla bych i divnou scénu s jejím kojením. Jenže když si to tak vezmete, film se tváří jakože nějakej převratnej snímek, kterej vytahuje na světlo taje i tabu provázející život anorektiků. Nejsem odborník, ale tahle nemoc má spoustu souštěčů, jak nám bylo v tom pěkným baráčku aji naznačeno, tak proč se teda dvě hodiny v kuse soustředíme na mindráky jenom jedné osoby? Proč se žádnej z back up stories ostatních postav pořádně neotevře? Kde je ta slavná message filmu, se kterou se jeho promotéři tak ohání. 60% procent max ()

Keywee

Mezi vsema prazdnyma filmama, co dnes a denne vznikaji, mel tenhle alespon co rict...i kdyz treba jen povrchove. Za me 5* i pres vsechna ta "ale", protoze neni nic tezsiho nez bojovat sam se sebou a svymi demony. A tady se navie Eli podarilo vyhrat ;). ()

DyingAngel

Toto bol veľmi silný film! Ešte dlho mi ostane behať mysľou... Každopádne, mnohých dôvodov, prečo sa Ellen rozhodla dostať do područia anorexie, sa film dotkol len okrajovo a prišlo mi, že sa v ňom nekládol dôraz na vysvetlenie príčin a následkov, iba poukázal na závažnosť tohto problému. ()

Montgomary

Celkom trefne spracovana tematika poruch prijmu potravy. Nuti divaka zamysliet sa nad prezivanim tychto ludi, neschopnostou vzdat sa svojej zavislosti a krehkostou ich postupnych, malickych vitazstiev. Zaver vsak bol velkym sklamanim, takym odflaknutym... Lily Collins zahrala ulohu anorekticky velmi dobre, myslim, aj kvoli osobnej skusenosti. Keanu bol v ulohe psychologa velmi slaby. Vobec som mu neuverila jeho zanietenost, snahu, celkovo posobil velmi "plocho". 2+ ()

GeorginaAnne

Je fajn se pro změnu podívat na film, který Vám nenaservíruje "sladké řečičky" pod nos na stříbrném podnose... Anorexie byla, je a bude (bohužel)... A konečně je film, který má anorexii jako hlavní myšlenku a snaží se nám ukázat jaké to je být tímto člověkem a jak s tím "bojovat"... Asi by se toto téma dalo víc uchopit, ukázat z něho víc, jít do hloubky aby divák pochopil proč Eli je vlastně anorektičkou apod., ale i přesto se mi film dost líbil a přiměl mě se nad tím aspoň trochu zamyslet. Lily a Keanu předvedli skvělý herecký výkon a obzvlášť Lily si zaslouží "klobouk dolů" za to, že i když měla v "teen" věku anorexii, tak ji porazila. ()

Evanlyn

Film by mě asi nebavil kdyby v něm nehrála hlavní postavu Lily Collins, která vždy zachrání každý film. Další věcí je to, že mi opět přijde, že tvůrci neznázornili otřesný průběh anorexie. Přijde mi, že film spíš budí k tomu stát se anorektičkou. ()

splaty

Moc jsem teda nepochopila v čem byla léčba Keanu Reevese efektivnější, ale opravdu zabrala. Po celou dobu jsem obdivovala Lilly Collins že pro tuto roli zhubla 10kg a to hlavně proto, že si sama prošla poruchou příjmu potravy. Krásný, emotivní příbeh s happy endem. Kéž by takto končily všechny. ()