U madridské policie spolu v oddělení vražd jednom v týmu pracují komisaři Luis Velarde (Antonio de la Torre) a Javier Alfaro (Roberto Álamo). Při vyšetřování vražd dvou starých žen v městském centru zjišťují podle podobností mezi oběma činy, že by se mohlo jednat o hromadného vraha. Stop po pachateli je však málo, a tak nezbývá než čekat, zda neudělá při dalším činu chybu. Vyšetřování se komplikuje, neboť město je zmítáno nepokoji v souvislosti s probíhající návštěvou papeže. Vrah ale znovu udeří... (mac000)

Emílio

Priznam sa, ze po nadsenom komentari p. Cervenaka som teda ozaj cakal brutalnu, napinavu, kriminalku hlavne s nejakym zaujimavym vysetrovanim a nicoho takeho som sa nedockal, mal som pocit, ze pozeram iny film. Takze, z gauca sa to raz pozriet da, ale podla mna nic bez coho by som sa neobisiel. Ak vas vsak bavi z blizka ocumovat kundy mrtvym starym babkam, tak ako komisara Velardeho, tak si kludne napalte 5 hviezd. ()

Prubner

Velmi nudná a pomalá detektivka s nesympatickými vyšetřovateli, bez napětí, bez emocí (umře hlavní policajt a jeho manželka, děti i parťák se tváří, jako by se nechumelilo ?), bez čehokoliv zajímavého. A ten závěr...To jako vážně ? WTF... ()

hony23

Syrově natočená kriminálka a maníkovi, který svým gigantickým přirozením potrhal v Madridu několik seschlých stařen. Na stopě je mu zvlástní duo poldů ve složení sociopat a psychopat, což docela dobře funguje. Celkově slušně natočený film však trochu kazí až příliš velký faktor náhody, který policistům pomáhá. ()

Saxos

Pěkně drsná a surová krimi, jak z klasického života. Vše bez jakékoliv akce, ale o to zajímavější. Takhle se vyšetřuje stejně pořád. Co si úporně až fanaticky neodšlapali, tak nezjistili. Škoda, že hnusáka ukázali tak brzy. ()

Tomas_PO

Skvelé španielské krimi, s troškou drámy, občasného až mierne hororového napätia, troškou politiky, náboženstva, pracovných vzťahov, skrytého humoru, autentického príbehu a prostredia. ()

Kushina

Já tyhle španělské/francouzké kriminálky nemůžu vystát. Ačkoliv film jako příběhově má kvality, tak mi přijde naprosto nezáživný a nenapínavý a vlastně od první minuty se modlím, aby už byl konec. i s rychlostí 1,5x to prostě nemám absolutně náladu dokoukat. Zklamání. 35% ()

Fun_Thomas

Konečně zase jednou pořádný thriller a ne náhodou opět ze Španělska! Nic tu není prvoplánové, lehce předvídatelné. Nic není černobílé a tak i dva hlavní vyšetřovatelé nejsou vůbec jednoznačně kladní, zato padouch je tedy excelentní... Proč takovou kriminálku neumíme natočit u nás? Aha, protože točíme pořád dokola přiblblé vztahové komédie ale Muži v pr... a Ženy tamtéž... ()

gatuso

Rekl bych ze se jednalo o dobre remeslne zvladnuty krimi pribeh s neotrelymi charaktery postav. Zacatek se trochu vlekl ale mam rad kdyz filmy maji grandiozni zaver a tady se to podarilo na 1. ()

hujerita

Ako krimi príbeh sa to dá, ale skôr my to prišlo ako osobná dráma jedného aj druhého policajta. Tieto línie som sledoval viac a zaujímalo ma to viac ako samotná otázka kto to vlastne vraždí. Zahraté to bolo parádne, ale to sa dá čakať od španielov. Bavil som sa. ()