Hudba:
Shaun DrewHrají:
Grey Griffin, Teala Dunn, Tara Strong, Yvette Nicole Brown, Mae Whitman, Ashley Eckstein, Stephanie Sheh, Greg Cipes, Nika Futterman, Tom Kenny (více)Hrají
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Teala Dunn
USA
Nejlepší seriály:
Chyťte ho! (2017) (seriál)
Good Trouble (2019) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Tara Strong
Kanada
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Yvette Nicole Brown
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Kancl (2005) (seriál)
Zpátky do školy (2009) (seriál)
Mae Whitman
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Přátelé (1994) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Ashley Eckstein
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Stephanie Sheh
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Naruto: Šippúden (2007) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Greg Cipes
USA
Nejlepší seriály:
Městečko Záhad (2012) (seriál)
Dr. House (2004) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Nika Futterman
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Legenda Korry (2012) (seriál)
Tom Kenny
USA
Nejlepší seriály:
Rick a Morty (2013) (seriál)
Adventure Time: Fionna & Cake (2023) (seriál)
Futurama (1999) (seriál)
Maurice LaMarche
Kanada
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Kocour Felix (1995) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Phil LaMarr
USA
Nejlepší seriály:
Critical Role (2015) (seriál)
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Danica McKellar
USA
Nejlepší seriály:
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Young Justice (2010) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Dean Cain
USA
Nejlepší seriály:
Robot Chicken (2005) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
Vincentův svět (2004) (seriál)
John DiMaggio
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Rick a Morty (2013) (seriál)
Volejte Saulovi (2015) (seriál)
Tania Gunadi
Indonésie
Nejlepší seriály:
It's Always Sunny in Philadelphia (2005) (seriál)
Transformers Prime (2010) (seriál)
Pronásledovaný (2002) (seriál)
Helen Slater
USA
Nejlepší seriály:
Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)
Batman (1992) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál)
Fred Tatasciore
USA
Nejlepší seriály:
Arcane (2021) (seriál)
Neporazitelný (2021) (seriál)
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Hynden Walch
USA
Nejlepší seriály:
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)
Čas na dobrodružství: Daleké kraje (2020) (seriál)
Alexis G. Zall
Nejlepší seriály:
Ramy (2019) (seriál)
Goldbergovi (2013) (seriál)
DC Super Hero Girls (2015) (seriál)