Pro partu kamarádů skončí jejich pravidelný lovecký výjezd tragicky. Jeden z nich je zastřelený a zdá se, že se jedná o vraždu. Naši kriminalisté pátrají v minulosti a postupně odhalují, že motiv k vraždě mohlo mít víc lidí z okolí oběti. Vanda s Fišerem se zatím pokoušejí dobýt internet jako influenceři. A Michal, jak se zdá, změnil svůj postoj k Mrázově asistentce. (TV Prima)

rakovnik

Tento díl spadl spíše do průměru. Okruh pachatelů byl opět úzký a tedy se vylučovací metodou rychle smrskl na minimum. Poté stačilo počkat na jediný důkaz. Humoru bylo pomálu, hlavním motivem se stal vztah Břízy s docentkou. Zde se objevil i vtip. Videa a recenze byly trochu přehnané, ale pobavily, včetně jejich trochu křečovité pointy. ()

honajz

Nebýt toho vztahu a obezliček okolo a pak té fotky na poradě a hlášek kolem toho, určitě bych hodnotil průměrně až podprůměrně. A Orozovič opět vyšetřuje a dokonce úspěšně. Jen teda Bříza totálně mimo ve vyšetřování celý díl, aspoň nějaký drobný triumf mu tvůrci mohli nechat. ()

otík

Určitě lepší díl než předchozí, protože vztah Matásek & Bezáková je super, navíc Orozovič se účastní vyšetřování, a to taky není bez zábavy. Podařený díl, který spíše než zastřeleného nimroda ukazuje pohodový život zamilovaného Matáska. ()

William_

Mladší verze Jany Kolesárové (B. Bezáková) je příjemnou novinkou této jinak průměrné série. Díl mě kupodivu bavil více než ty předešlé ale nikoliv z detektivní stránky, ale spíše z té osobní. ()