Atletiko Cvernofka (TV seriál)

Komedie

Slovensko, 2016

• ChrisBa

Hanbím sa za TV markíza. Tento akože "humor", ktorý produkujú je totálny odpad postavený na primitivizme. Markíza zrejme nemá poňatia ako sa zábavný seriál má natočiť. Tvorcovia by sa mali nad sebou zamyslieť a možno aj zmeniť zamestnanie. Ak to mám porovnať so super Okresním přeborem, tak nič iné ako odpad Cvernofke nemôžem dať. Zatiaľ čo tvorcovia Okresního přeboru si dali záležať, aby seriál vyzeral čo najreálnejšie, tak markíza nám predkladá primitívne poňatie futbalu odtrhnuté z reality, ktoré snáď nemôže nikoho baviť. A herci? Tie trápne grimasy, tanečky a pod.. no aj oni by mali uvažovať nad tým, že lepšie im pôjde asi prehadzovanie sena niekde na farme.. Hanba!!!(8.10.2016)

Prvá časť dosť slabota a tým neustálym striedaním pesničiek mi to príde ako nejaký ešte menej vtipný spin-off Hornej Dolnej. Hilmerovej a Švidraňovej postavy otras. Jediné veci na ktorých som sa fakt zasmial boli Jakabova stáž v Reale Madrid a skoro každé zjavenie Reného Štúra. No treba uznať že to aspoň nieje tak trápne ako trištvrtina posledných Kredencov.(6.9.2016)

• mikinko51

Chapem, ze moje hodnotenie asi nebude uplne objaktivne - vyrastal som totiz na kvalitnom humore velikánov filmu ako Burian, Lasica/Satinsky, Mensik, Bohdalova/dvorak, vyrastal som na kvalitnych ceskych komediach .... A preto tento pokus o vtipnost mi pripada maximalne trapny - trapny asi ako ked sa nejaky 15 rocny suchar a introvert snazi zosmolit scenku a imatrikulacie na strednej skole .... Takze je to len dalsi v rade odpadov z produkcie slovenskych televizii. K samotnemu Malachovskemu - ak je toto komik, potom Mertelova je miss Nemecka ....(15.9.2016)

Do českého Okresního přeboru má tenhle kousek daleko ale i tak jsem si v něm našel své a rozhodně mě nenudil. Super úvodní písnička byla hodně chytlavá a slovenské nářečí kopaček bylo super. Nejvíc opět exceloval M. Ondrík. To je pánko jako sviňa. To jeho ,,No ňi a si kompletný je famózní. Ovšem dámské osazení v podobě hostinské a sekretářky bylo trefou do černého. Boha jeho ty Sloveny :-)))(19.5.2018)

• Angus250

Tato chujovina, Kolabs a ani uz neviem nazvy tychto pseudovtipnych serialov, ktore zanikaju po cca 4-5 castiach a je ich aspon 10 do roka...Herecka zostava: alkoholik Ondrik, Bystriansky - ten, co bije zeny, Luknar - vobec nepije no a Malachovsky, ktory ma momentalne oci rozkrokom milenky zatemnene - skoda reci komentovat...(19.9.2016)

• - Herec Milan Ondrík hrával futbal od detstva a vo fiktívnom zápase nasadil tempo, ktorému ostatní zúčastnení nestačili. Hneď z prvej akcie dokonca strelil gól. Záber bol však nepoužiteľný, nakoľko podľa scenára malo jeho mužstvo Atletiko Cvernofka prehrať 0:2. Režisér Matúš Libovič ho preto musel hneď v začiatkoch pribrzdiť v jeho športovom snažení a nariadil mu ubrať. (Karamanlis)