Cynthia je propuštěna z psychiatrie, kde se vzpamatovává z toho, že zavinila smrt svého dítěte. Aby ji manžel rozptýlil, vezme ji spolu s dalšími čtyřmi přáteli na opuštěný ostrov v Pacifiku, kde kdysi trávili líbánky. Malý letoun, kterým se na ostrov dopravili, má však poruchu a výletníci jsou nuceni strávit na ostrově noc ve stanech. Druhý den se vydají na výpravu po okolí a narazí na zdánlivě opuštěný dům, zařízený tak, jako by se v něm před mnoha lety zastavil čas. Pak je však překvapí obyvatelé domu, nejprve manželé, kteří si říkají Ma a Pa, později i jejich tři děti. A toto setkání nebude pro naše výletníky tím nejšťastnějším, co je mohlo potkat… (lola3121)

Han22

Komentář obsahuje SPOILERY. Žena sužovaná psychickými problém po smrti svého dítěte pozve manžela a pár kamarádů na pustý ostrov. Zde se nachází rodinka, která je začne mordovat. Klasický průběh, nenápadité mordy (navíc mimo obraz), rodiče náboženštví fanatici a přestárlé retardované "děti" mi lezly na nervy. Jenže poslední část je jiný kafe - hlavní hrdince hrábne, k rodině nejprve přidá a pak začne slasher naruby. Musím uznat, že je to neskutečně vymazlený nápad, který to pozvedá pro mě na 3*. ()

Vaklaf

I když se nejdná o nic extra originálního, musím hodnotit jednoznačně kladně. Celý film má takovou podzimní příjemně mrazivou atmosféru a taky ujetá rodinka je super. Nejsou tu žádné přehnané brutality, ale ani mi to nevadilo. Jako večerníček přiměřené. ()

jurasino

Tak koubouk dolů, tohle je fakt pecka!!!!! Nejlepší hixploitation za poslední dobu co jsem viděl a jeden z nej horrorů v rámci subžánru ! Opravdu radost na tohle koukat, takhle si představuju pořádný horor se vším všudy jak má být. Vyjimečné dílo a opravdu všechno se povedlo, výborná atmosféra, dokonce jsem se v jedné chvíli i bál a to se mi stává opravdu málokdy. Jeden malý detail který ale stejně moc nezměnil moji radost z tohoto snímku byl ten konec který se nevymyslel zrovna na 100% skvěle ale přesto tento film patří mezi perly svého subžánru ()

drankeryth

Dom na samote, obyvany rodinkou, ktora zaspala dobu a stale ziju akoby v 30-tich rokoch minuleho storocia. Ich oblubenou cinnostou je likvidovat navstevnikov, ktori sa vkradli do ich domu bez pozvanky:) Priemerna vyvrazdovacka, ktora ma celkom dobre pobavila:) ()

helraiser

V podstatě zcela průměrná buranská vyvražďovačka, která má ovšem jedno veliký plus a to záporáky, ty prostě nemaj chybu, radost se divat. Nenudil jsem se u toho ani chvílku, solidní zábava okořeněná humorem, ale že bych u toho zrovna skákal radostí to se řícz zrovna taky nedá. U mě to je takovej lepší průměr, kterej můžu s klidným srdcem pro nějaké to odreagování vřele doporučit. Svůj účel tato odlehčená vyvražďovačka plní zaručeně. ()

markotter

Dokud se ve filmu pohybovali ti příšerní amatérští herci, typičtí pro béčka z 80. let, bylo to dost ubohý. Jak jich ubývalo a naopak se dostávaly ke slovu děti, začalo to být zajímavější. Hodně mně pobavila scénka s houpačkou. Konec mně příjemně překvapil, i když jsem nepochopil jestli to s Cynthií byla opravdová proměna, nebo záměr, jak se zachránit. Celkově ale sotva tak na těch 40%. ()

Nikolas__

Vážně povedené hixploitation - až v závěru jsem měl pocit že ten celý finální "boj" mohl být zajímavější, každopádně jinak jsem si nemusel skoro na nic stěžovat. Atmosféra silná a scénář zábavný. 7/10 ()

montel

Partička kamarádů si vyrazí soukromým letounem na opuštěný ostrov, kde chcou trávit volné dny. Zde má ovšem letadlo poruchu a skupinka musí přespat ve stanech. Druhý den se vypraví projít po ostrově a narazí na starý dům, který vypadá opuštěně. Při prohlídce domu se však vrátí jejich majitelé, staří manželé, kteří trvají na tom, aby skupinka v domě přespala. Po příjemné noci však na partičku mladých lidí čeká kruté vystřízlivění...V prvé řadě chci napsat, že tak debilní rodinku magorů, jsem ještě snad neviděl. Staří rodiče ještě ujdou, ale ty jejich přiblblé děcka mě hrozně vytáčeli. No ale ani scénář není bůhvíjaký zázrak. Anerican Gothic je tak slibně se rozvíjející slasher, který se utopil v debilitě hlavních záporáků. 20% ()