Tanečník

Steven Cantor

Tom Hurwitz

Ilan Eshkeri

Gabrielle Tana

Zajímavý dokument, možná vysvětlující často nevyzpytatelné chování jednoho z nejlepších tanečníků na světě. Mám z něj ale dojem, že úporná snaha Sergejových rodičů, předevšímm matky, měla za následek nejen mimořádný úspěch, samozřejmě podmíněný jeho výjimečným talentem, ale taky to, že je z něj dneska vyhořelý tanečník, zcela odcizený své rodině, která se mezi tím stejně rozpadla. V sedmadvaceti letech už je téměř na konci své umělecké cesty, teď je důležité, aby se v klidu rozmyslel, jak dál, aby byl jeho další život radostnější.(8.5.2017)

neuvěřitelně mě to emočně rozsekalo, doslova jsem teď rozemletá na kousky... tolik frustrace, samoty, pocitu beznaděje... celý dokument se mi chtělo brečet, tolik talentu, a tolik promarněnosti... pocit, kdy jste pro něco zrozeni, celé tělo to chce dělat, ale vy nechcete a ani nemůžete, protože jste uvnitř mrtví a bez motivace.. strašně silný dokument, Sergej je bůh(2.10.2017)

1 2 3 4 následující >>