Svatební plán

• Izrael Laavor Et Hakir (více)
Komedie / Romantický
Izrael, 2016, 110 min

Přípravy na ortodoxní svatbu jsou v plném proudu, jenže ženich si to na poslední chvíli rozmyslí. Nevěsta Michal odmítne zrušit původní svatební plány. Věří, že s Boží pomocí snadno najde nového manžela, a pouští se do místy komického hledání toho pravého. (Festival izraelského filmu Kolnoa)

papilon395

Viděno na kanále Film Europe. Určitě jsem nevnímala jako romantickou komedii. Pro Evropanku nesmírně objevný film o tom, jak se žije ve světě, kde svatby organizuje profesionální dohazovačka. Možná, že je to díky jejich zakořeněné víře v Boha serióznější, než naše seznamky přes sociální sítě a mobilní aplikace. ()

Aky

Velmi vtipné, velmi plné napětí, velmi jdoucí do hloubky psychiky ortodoxních věřících a velmi zajímavé jako pohled do nám nepříliš známých reálií. ()

angel74

Dost neobvyklý film o ženě, která se chce za každou cenu vdát a přitom dělá všechno proto, aby potenciální ženichy co nejvíce odradila. Musím přiznat, že jsem byla docela napnutá, jestli se nějaký nápadník odváží strčit hlavu do oprátky. (70%) ()