Reklama

Reklama

Svatební plán

  • Izrael Laavor Et Hakir (více)
Komedie / Romantický
Izrael, 2016, 110 min

Obsahy(1)

Přípravy na ortodoxní svatbu jsou v plném proudu, jenže ženich si to na poslední chvíli rozmyslí. Nevěsta Michal odmítne zrušit původní svatební plány. Věří, že s Boží pomocí snadno najde nového manžela, a pouští se do místy komického hledání toho pravého. (Festival izraelského filmu Kolnoa)

Videa (3)

Recenze (6)

papilon395 

všechny recenze uživatele

Viděno na kanále Film Europe. Určitě jsem nevnímala jako romantickou komedii. Pro Evropanku nesmírně objevný film o tom, jak se žije ve světě, kde svatby organizuje profesionální dohazovačka. Možná, že je to díky jejich zakořeněné víře v Boha serióznější, než naše seznamky přes sociální sítě a mobilní aplikace. ()

Reklama

Aky 

všechny recenze uživatele

Velmi vtipné, velmi plné napětí, velmi jdoucí do hloubky psychiky ortodoxních věřících a velmi zajímavé jako pohled do nám nepříliš známých reálií. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Dost neobvyklý film o ženě, která se chce za každou cenu vdát a přitom dělá všechno proto, aby potenciální ženichy co nejvíce odradila. Musím přiznat, že jsem byla docela napnutá, jestli se nějaký nápadník odváží strčit hlavu do oprátky. (70%) ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama