Hounds of Love

• Austrálie Hounds of Love (více)

V thrilleru, který se odehrává v australském Perthu roku 1987, je dospívající dívka Vicki unesena zvrácenou dvojicí sériových vrahů z předměstí. Vicki si uvědomí, že jediná šance, jak utéct, je poštvat pár proti sobě. Lidé na předměstí Perthu v polovině osmdesátých let minulého století netuší, že za záhadným mizením žen stojí pár sériových vrahů John a Evelyn Whiteovi. V důsledku zdánlivě nevinného špatného rozhodnutí je touhle psychicky narušenou dvojicí náhodně unesena také Vicky Maloneyová. Dívka, jíž hrozí jistá smrt, teď musí najít způsob, jak mezi Evelyn a Johna vrazit klín, pokud chce z jejich zvráceného zajetí vyváznout živá. Odvážný a provokativní debut scénáristy a režiséra Bena Younga s názvem Hounds of Love skýtá divákům porci umně vytvořeného napětí. (Cinemax)

elimS

65% - komentář 20ti slovy: Je hezké, když jsou dva zamilovaní a mají stejného koníčka :D Psychopár a "hutná" atmosféra, mě hezky dokázala udržet v pozoru a "drama náladě". ()

Homerking

Tento příběh odehrávající se na konci 80. let pojednává o narušeném psychotickém páru. John a Evelyn unášejí, zneužívájí a mučí mladé ženy. Vicki Maloneyová je unesena z předměstské čtvrti tímto zvráceným párem do jejich nenápadného domku, Vicky musí urychleně přijít na způsob jak uniknout z domu těchto šílenců. Slušný australský thriller co určitě stojí za shlédnutí. ()

Romeroo

Druhý film na festivalu v KV co jsem letos navštívil. Z kina jsem odcházel náramně spokojený, dostal jsem přesně takový zákusek na dobrou noc, jakou jsem si od protinožců přál... krásně odporná dvojka únosců, pár scének u kterých obryleni milovníci stojaté kamery upouštěli kino sál. Laskomina! ()

iN

Viděno na MFFKV v Národním domě, pěkně v deset večer :-) I přes ostatní komentáře je tento film pro mě zatím thrillerem roku, protože styl, jaký je natočený, se mi hodně dostal pod kůži. Princip kolektivní viny se mi už líbil na filmu Eden Lake, tady je to sice "jenom" pár, ale to pranic neubírá na intenzitě jejich počínání. To, že ve filmu chybí explicitní scény násilí beru spíš jako plus, protože lidská fantazie dokáže vymyslet mnohem horší věci, když člověk jen vidí zavřené dveře a za nimi slyší křik a pláč. Hooodně silný zážitek, vůbec se nám nechtělo do stanu :-) ()

Kortexo

Velmi dobře natočený psychologický film o únosů a jeho následcích pro všechny.Film, který ovšem nepatří mezi horor... ()

LucinkaMyska

Zvrácené, ale úchvatné. Těžko vytknout debilní chování postav, které se u těchto filmů obvykle vyskytuje.. Tady vše bylo tak logické a uvěřitelné, že vás až zamrzí, že nemůžete nakouknout za dveře a ukájet se u zvěrstev, která jsou tam páchána... ()

lineker

Protinožci dokázali, že i přes absenci otevřené explicity lze natočit hodověrný, nepříjemný film o dvojici magorů, kteří se vyžívají v násíli na náhodně unesených dívkách. Oba dva herci v roli vyšinutýtch jedincú byli totiž až neuvěřitelně uvěřitelní a každou minutotu sledování ve mne stoupala nenávist vůči jejich postavám. ()