Reklama

Reklama

Noc tisíce hodin

  • Rakousko Die Nacht der 1000 Stunden (více)

Obsahy(1)

Jedna noc, jedna vražda. Zakázaná vášeň a velké rodinné tajemství. Když ctižádostivý Philip převezme od svého otce rodinné impérium, je konfrontován mrtvými předky, kteří se před ním záhadně zjeví. Když se členové Ullichovy rodiny shromáždí ve svém vídeňském paláci, náhle se objeví i jejich zesnulí předci a předpoví řadu nepředvídaných událostí. Nejenže se z minulosti nečekaně stane současnost, ale odhaluje se i zločinecká činnost ve světě, v němž je morálka odsunuta na vedlejší kolej a hlavním cílem je zisk. Mladý podnikatel Philip Ullich a jeho oživlá prateta Renate se do sebe během cestování v čase zamilují. Zatímco Philip bojuje se svým bratrancem o převzetí rodinného impéria, předci odhalí skutečný původ Ullichovic bohatství. V konfliktu jde především o to, komu lze v této pavučině lží, tajemství a cizoložství důvěřovat. Je to svět, v němž ani smrt neznamená konec. (Cinemax)

(více)

Recenze (2)

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Historie jedné rodiny aneb Německé dějiny 20. století v kostce. 1) Příběh je poněkud zmatený, ale není nezajímavý. 2) Za zmínku stojí 29letý pěkný Laurence Rupp v hlavní roli (Ullich). ()

space weaver 

všechny recenze uživatele

Noci tisíce hodin sice není příliš logickým filmem, zato originlní scénář, díky kterému poznáme temnou historii rodiny Ullichových, je dost lákavý na shlédnutí. Amira Casar je opět zajímavým lákadlem této Mysteriozní hříčky s lehkým nádechem hororu. Je škoda, že zrovna tento snímek je tak obtížně dostupný. Ovšem rozumíte-li němčině, či angličtině, mrkněte na něj na youtube. Je zde s anglickými titulky: https://www.youtube.com/watch?v=d2o-VT8zBJU&t=1034s ()

Reklama

Galerie (14)

Reklama

Reklama