poster

Batman: Return of the Caped Crusaders

Animovaný / Akční / Dobrodružný

USA, 2016, 78 min

Režie:

Rick Morales

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Robinson (komiks)
 • Maw
  *****

  Tady asi lidi nepochopili význam filmu, nejdřív si pusťte starého hraného Batmana s Adamem Westem a potom pochopíte, že tento film, je spíš odkazem, který má pobavit a ne vytvořit neuvěřitelný děj a zvraty typu Nolanův Temný Rytíř. Tohle má pobavit a jelikož jsem se smál od začátku až do konce tak svůj smysl splnil na jedničku.(3.1.2017)

 • SamVimes
  ****

  Animovaný Batman ve stylu toho z roku 1966 s Adamem Westem, dokonce včetně dabingu původních herců. Jen ještě břitčí a nepokrytěji ironický. Vztah Batmana s Robinem, nehorázné slovní výměny s Catwoman, kouzelně absurdní vnitřní logika, „typická“ bat-udělátka nebo i rýpnutí do hraných filmů s Keatonem a Balem... Zkrátka podvratná batmanovská zábava, která by klidně snesla i pokračování.(8.5.2017)

 • SpaceOdyseus
  *****

  Skvele retro. Kdo je nepoliben puvodnim serialem z sedesatych let, by na toto nemel ani snad koukat. Hraje se tu na city a vzdava se velika pocta Westovu a Wardovu serialu. Pribehove jde o nejvic sileny Batmanuv pribeh, kde se stridali momenty meho hlasiteho smichu a krouceni hlavou. Jako skvele udelana, nahlaskovana pocta korenum to funguje paradne.(30.1.2017)

 • Martin29
  **

  Batman s Robinem bojují proti Catwoman,Jokerovi,Tučňákovi a Hádankáři. Na to, že to má 78 minut mě to přišlo, že se to táhne jak kdyby to mělo mít tak 3 hodiny. První půlka mě přišla slabá ve druhé přišel zvrat kdy se stal Batman zlým. Tato pasáž byla lepší, ale zase krátká a konec též slabý. K tomu si připočtu nulový humor a úplně zbytečnou postavu Catwoman,která tam byla nejspíše jen kvůli tomu, aby sváděla Batmana. 40 procent více ani náhodou navíc konec s tančícím Batmanem a Catwoman to bylo jako co ?(11.12.2016)

 • Asmodin
  ***

  Retro remak nebyl udělaný špatně, animace byla skvělá, ale jak Robin tak Batman mi lezli na nervy tímto: hláškami typu "Nepřecházejte na červenou!", všemocnými spreji a hlavně tím jak měli všechno Bat...mobilem začínaje a jeskyní konče jenže mezi tím bylo ještě hrozně moc věcí. Hodně mě potěšila postava Catwoman a Jokera.(26.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace