poster

Na chalupě (TV pořad)

 • Slovensko

  Na chalupe

Publicistický

Slovensko, 2016, 40 min

Režie:

Peter Kaštil

Kamera:

Peter Kaštil

Účinkují:

Katarína Jesenská (mod.)
(další profese)
 • JohnMiller
  odpad!

  Celebrity chodia po chalupák (Tá ceckatá rozhodne nevyzerá, že by chalupy obdivovala) a nejaký random ľudia si predstavujú svoje chaty. Nechápem dôvod vysielania niečoho takéhoto.(27.3.2017)

 • NinonL
  ***

  Silikonem a botoxem nabouchaná moderátorka se do tohoto pořadu skutečně nehodí. Chtělo by to nějakou šikovnou hospodyňku, klidně starší a bez strašidelného make upu. Vlasy si aspoň při vaření může sepnout nebo svázat, vždyť ty její odbarvené kadeře skončí všechny v polívce nebo v guláši. Sotva přes ně vidí do hrnce. Nicméně prostředí, ve kterém se natáčí, příběhy hostitelů chalupářů a jejich vychytávky i recepty se mi líbí. Takže hodnotím jako průměr.(23.1.2019)

 • SOLOM.
  **

  Právě že ta „buchta“ je tam skoro to jediné, na co se dá dívat. Kdyby to dala dohromady s mentálem Láďou Hruškou, vznikl by možná nejlepší pořad pro obě republiky, ze které by si většina sedla na prdel…Ne teď vážně, na venkově je super, zvlášť když máte super sousedy, nějakou tu gořalečku ve sklípku a hlavně nemáte za prdelí kameru…Viděl jsem to jen párkrát, ale nějaká ta vychytávka jak si vylepšit chalupu by se tu i našla, bohužel spíš je to často o tom, jakou chalupu mají pracháči…(8.3.2021)

 • dalziel
  ****

  Ako chalupár mám pre takéto relácie slabosť aj keď je to blbosť :-)(30.3.2018)

 • MM_Ramone
  *

  Vyraziť si občas na chalupu niekde za mesto a oddýchnuť si tam alebo si poriadne zamakať je fajn. Preto nemám nič proti televíznym reláciam, ktoré sa venujú tejto tématike. No projekt slovenskej súkromnej televízie JOJ, ktorý vysielajú pod názvom "Na chalupe" ma poriadne vytáča. Hlavným dôvodom je stará, načančaná vydra Kata Jesenská, ktorá to príšerne vtieravým spôsobom moderuje. Vôbec sa tam nehodí. Pre boha to kde vyhrabali takú nemožnú fuchtlu? *(11.8.2018)