poster

Terminál

 • USA

  Terminal Error

 • Slovensko

  Terminál

Thriller / Sci-Fi

USA, 2002, 90 min

Režie:

John Murlowski

Kamera:

Philip Lee

Hudba:

James T. Sale

Střih:

Joy Zimmerman

Scénografie:

Yuda Acco
(další profese)
 • d-corso
  odpad!

  Dodnes mi není úplně jasné, kde John Murlowski (alias Alex Campbell) bere peníze na své "filmy". Vydírání? Prodej drog? Prostituce? Uzavřela snad jeho žena vysokou životní pojistku a záhy zemřela za podivných okolností? Vždyť už jen letmý pohled do filmografie tohoto výjimečného tvůrce (Sám doma a bohatý 2: Vánoční přání, Santa with Muscles popř. The Secret Agent Club) dává tušit, že přemluvit někoho, aby investoval byť i jediný dolárek, musí být řádná fuška. Ano, Terminál je hrůza všech hrůz, ale rozhodně stojí za vidění a vřele jej tímto doporučuji. Obzvláštní pozornost potom zaslouží triky, které (ehm) snímek posunují o takových dobrých čtyřicet let dozadu, snad až k proslulé ...A Amazonka mlčí. A já už taky.(28.9.2006)

 • xaver
  odpad!

  To, že chyba obsluhy a spousta dalších chyb může přivodit výbuch atomové elektrárny, to už jsme zažili. Ale spustit zdánlivě neškodným programem v jednom počítači řetězovou reakci, která zahubí celé lidstvo? No jednou se možná dočkáme i toho, teda nedočkáme, protože nezbude nikdo, kdy by zjistil, co se stalo.(20.6.2012)

 • Dan9K
  **

  Dětinský (a mírně okoukaný), ale přesto zajímavý nápad je zpracován ještě poněkud dětinštější (a co se týče mluvení samotného viru trapnou) formou :-). Některé digitální efekty (ač mi na nich opravdu moc nezáleží) jsou vypracovány tak, jako by z oka vypadly animacím z počítačových her kolem roku 1998. Je to dosti roztomilé. Ale jinak, dívat se na to dá, je to celkem švanda a umře hodně lidí, takže vlastně, proč ne? :-)(16.12.2005)

 • ondy1985
  odpad!

  To si snad niekto robi prdel... Asi to najhrosie, co som v poslednej dobe videl (a to pocitam aj Lovcov Dinosaurov). Herecke vykonu nulove, spracovanie nulove, efekty nulove, celkovo jedna velka nula a skoda penazi, co do toho investovali. Videl som vselico, ale aby pocitacovy virus otvoril manualny ventil, vytrhol zo steny kable alebo explodoval obrazovku monitora, tak som este nezral...(10.1.2007)

 • Zrzavakocka
  **

  no porad to samé , tak jak kdysi, když pračlověk začal používat oheň - dobrý sluha ale zlý pán - programy jo dobrý když makaj tak jak chceme, ale co když se zblázní, ale na to už přišla hodně dávno i Sarah Connorova - co se týká efektu tak co by kdo chtěl u bečkového filmu jedinou silnou devízou je zde Martina Sirtis jakožto ex poradkyně Troi ;) .....(8.11.2014)

 • - Film se natáčel v Santa Claritě a v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace