Šokující partnerské vztahy, nevěry, podrazy. Jak daleko se dá zajít ve vztahu a jak moc si partneři dokážou ublížit? To se dozvíte v nové talk show. (TV Barrandov)

castor

Kouzelné. Zvládl jsem díl, kdy do studia přišly dvě sestry, které si užívaly ve trojce s přítelem jedné z nich. A ten kanec je o jedné noci rovnou obě dostal do požehnaného stavu. Teď se od všeho distancuje a světe, div se, přijde i jeho čerstvá známost. Barrandov jede. Jen se obávám, že někteří slabší diváci si asi myslí, že dotyční to celé nehrají. Někteří komparzisté jsou překvapivě docela přesvědčiví. ()

Peddro odpad!

Říká se ,,Nehodnotit podle ukázek", ale viděl jsem dvě a uniká mi smysl tohoto odpadu? Mohl by mi někdo prosím vysvětlit jaký má smysl tento pořad a kdo je cílový divák? Nedělám si iluze o inteligenci průměrného diváka, ale nemohu uvěřit, že by se našel někdo tak prostoduchý a primitivní, že by toto sledoval? ()

Meev

2 hvězdy alespoň za snahu herců... ale upřímně, nepřijde mi to zase jako odpad... Vždyť přece, je to nahrané, to ano, ale to jsou přece "všechny" filmy, ne ??? Herecké výkony mi zas tak špatné nepřijdou, kamera je v pořádku, přijde mi, že všude, kde je nahoře v rohu napsáno Barrandov, má pod 10%, protože jsou lidé zaujatí, ale to je věc názoru... ()

Martin29

Jediný problém mám s moderátorkou nepasuje mě tam a příjde mě místy jako zakomplexovaná vůči mužům. Kolikrát, když je tam ženská a řeší se její nevěra tak se jí zastává zatímco, když je tam chlap je to opačně. V týdnu jsem viděl díl kde to moderoval jakýsi chlap a on mě přišel lepší moderátor než Kristelová. Navíc je podle mě opravdu blbost to, že diváci nakonec můžou rozhodnout , když ví o pozadí velké kulové což v jednom díle naznačil i jeden z účinkujících. O zbytečnosti toho rozhodnutí ani nemluvím normální člověk dá na radu přátel nebo kamarádů a ne na radu několika lidí, které vidí prvně v životě. Na odpad to není ten si šetřím na ´´pořady,, jako Pošta Pro Tebe, Ordinace v Růžové Sračce, apod. ()

MM_Ramone odpad!

Ľudia z vedenia TV Barrandov sú debilní šialenci. Ich programová štruktúra je doslova prepchatá odpadmi najrôznejšieho druhu. Od shitových béčkových filmov, cez dementné seriály a idotské telenovely až po absolutne primitívne relácie. Jednou z nich je ak pseudo talk show "Aféry - neuveriteľné životné príbehy". Nestačilo im že vysielajú takmer na vlas rovnakú kokotinu "Nebezpečné vzťahy" s homošom Musilom, museli ešte prihodiť aj túto úbohosť. Barrandov Plus vyprodukoval odpad nad odpad! ()