poster

Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2016, 45 min

 • xulux
  odpad!

  Je smutné, že pořady na TV Barrandov, jsou sbírkou hádek, nenávisti a křiku ... Možná to odráží samotnou osobnost, která tuto televizi vede, samozvaný král, který si užívá pěti minut slávy ve svých osobních pořadech a hraje si na moderátora, ač vůbec nechápe, že je tím jen všem pro smích a to je na tom asi nejvíce smutné ... P.S: Vím, že to bude těžké, ale když budete dávat pozor, tak jisté "skutečné" aktéry uvidíte ve všech pořadech TV Barrandov a také jako sedící "diváky" ... Komparzisté si užívají :)(28.8.2017)

 • GeusX
  odpad!

  S tímto typem pořadů "rádoby reality talk-show" se nějak v televizích roztrhl pytel. Ordinace je málo, Ulice málo dynamická... Aféry jsou taková zoufalost až je to směšné, zvláště když dochází k vyhroceným situacím, že i `turecký Rambo` bledne závisí, když tato "talk-show" ho na poli nechtěné komedie místy i překonává. Když účinkující strhnou "spontánní" rvačku, tak už jen čekám, kdo z nich se začne smát dřív...(20.2.2017)

 • Meev
  **

  2 hvězdy alespoň za snahu herců... ale upřímně, nepřijde mi to zase jako odpad... Vždyť přece, je to nahrané, to ano, ale to jsou přece "všechny" filmy, ne ??? Herecké výkony mi zas tak špatné nepřijdou, kamera je v pořádku, přijde mi, že všude, kde je nahoře v rohu napsáno Barrandov, má pod 10%, protože jsou lidé zaujatí, ale to je věc názoru...(12.6.2018)

 • NinonL
  ***

  Celkem dobrý a občas zábavný pořad o mezilidských vztazích. Hosté bývají jednou lepší, jednou horší, jednou věrohodnější, jednou nevěrohodní. Ale Heidi Janků je většinou skvělá a profesionální. Taky mě baví poslouchat odborníka dr. Uzla, jaké rady dotyčným dává. Někdy dost neuvěřitelné, případně i lehce stupidní a mačovské.(12.1.2019)

 • MT_Y
  ****

  Tento pořad si ode mně vysloužil hvězdy 4, protože chtě nechtě má něco do sebe. Uznávám, že místy je to opravdu přehnané, v několika desítek procent se vlastně nic nevyřeší nebo ani se divák nic nedozví myslím Podstatného, ale jak jsem řekl má to svůj potenciál. Ze začátku, když tam moderovala Kateřina Kristelová a byl to její pořad, tak ano určitou úroveň to mělo, ale místama mi přišlo že jí chyběly emoce, pochopení i vizuální a né jen že řekne, že někoho chápe. Následně se střídaly s moderátorem Michalem Jagelkou, omlouvám se, ale nepříjde mi moc Ok, že až moc upozorňoval slovy ''Vůbec netuším, jak to dneska dopadne'' už na jeho mimice v obličeji a chováním aj. by mu tuhle větu snad nikdo slušně řečeno nesnědl a podobně to bylo s jeho podobnými výroky. V současné době jsou to Aféry Heidy Janků, a mohu konstatovat, že ze všech tří je asi nejlepší, je to taková řekněme rýpalka, častěji se stává že se zeptá ''publika'' (Komparzistů) apod. Což ani Katka ani Michal nedělali. Uznávám, že jí emocionální a empatická stránka chybý podobně jako chyběla Katce, ale ona Heidy to od začátku tak vede, je i reálnější tzn. mluví s příma nechodí ve většině případu ani kolem horké kaše. Opravdu ten směr Afér po 10 večer, vede opravdu jako pořad po 10 večer (Tomu příslušnou mluvu, chování aj. ) Co ovšem opravdu Aférám neodpustím je, jak jsem již pronesl na začátku ve většině případů nevíme jak to dopadne, dopadlo apod. (Protože to si vždy musejí říct až po aférách) což pro mě ztrácí uršitou hodnotu tohoto pořadu, když od těchto věci ten pořad je.(27.1.2018)