Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2016, 45 min

• Red-horse

Náhodou jsem viděla jeden díl, díky známé, která tam "hrála" a fakt mi to stačilo... kdyby šlo o skutečné příběhy a skutečné lidi, kteří řeší své problémy, tak by to lidi možná chytlo, mě asi ne, ale aspoň by tam byly pravé emoce. Takhle z toho je jen ztráta 15 minut mého života (déle jsem to nevydržela), které jsem mohla strávit daleko přínosněji.(19.1.2017)

• Martin29

Jediný problém mám s moderátorkou nepasuje mě tam a příjde mě místy jako zakomplexovaná vůči mužům. Kolikrát, když je tam ženská a řeší se její nevěra tak se jí zastává zatímco, když je tam chlap je to opačně. V týdnu jsem viděl díl kde to moderoval jakýsi chlap a on mě přišel lepší moderátor než Kristelová. Navíc je podle mě opravdu blbost to, že diváci nakonec můžou rozhodnout , když ví o pozadí velké kulové což v jednom díle naznačil i jeden z účinkujících. O zbytečnosti toho rozhodnutí ani nemluvím normální člověk dá na radu přátel nebo kamarádů a ne na radu několika lidí, které vidí prvně v životě. Na odpad to není ten si šetřím na ´´pořady,, jako Pošta Pro Tebe, Ordinace v Růžové Sračce, apod.(9.2.2017)

• kill-tec

Přesně tak nějak si představuji zfilmované The Sims v podání Uwe Bolla... Ale teď vážně! Kam se hrabou Nebezpečné vztahy, Jetelín a jiné jim podobné hniloby českých obrazovek. Pořad Aféry jasně dominuje na stupni vítězů nejdebilnějších věcí, které kdy vznikly. Měl jsem tu čest vidět jeden díl, jenž obohatil mou večerní chvilku o několik náběhů na zvracení. TV Barrandov je opravdu ten největší KANÁL české scény. Ihned po skončení tohoto skvostu jsem zakusil zavolat na infolinku své kabelovky, zda by mi tento kanál nevyměnili třeba za druhej Šlágr, protože radši bych se nonstop díval na něj, než abych zavadil byť jen na pár sekund na další díl tohoto siflu! BIZÁR!(29.6.2017)

• GeusX

S tímto typem pořadů "rádoby reality talk-show" se nějak v televizích roztrhl pytel. Ordinace je málo, Ulice málo dynamická... Aféry jsou taková zoufalost až je to směšné, zvláště když dochází k vyhroceným situacím, že i `turecký Rambo` bledne závisí, když tato "talk-show" ho na poli nechtěné komedie místy i překonává. Když účinkující strhnou "spontánní" rvačku, tak už jen čekám, kdo z nich se začne smát dřív...(20.2.2017)

• castor

Kouzelné. Zvládl jsem díl, kdy do studia přišly dvě sestry, které si užívaly ve trojce s přítelem jedné z nich. A ten kanec je o jedné noci rovnou obě dostal do požehnaného stavu. Teď se od všeho distancuje a světe, div se, přijde i jeho čerstvá známost. Barrandov jede. Jen se obávám, že někteří slabší diváci si asi myslí, že dotyční to celé nehrají.(11.3.2017)