Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní hrdinka Carmen je matkou náctileté dcery a ženou v domácnosti. Její manžel Carlos pracuje na stavbě, má rád pivo a je zarytým fanouškem fotbalu. Pár je pozván na svatbu, kde Carlos svým obhroublým chováním způsobí ostudu. Během večera je na programu vystoupení kouzelníka a hypnotizéra Pepeho. Carlos si ho veřejně dobírá tak moc, že ho Pepe vyzve na pódium. Během seance se však omylem do Carlosova těla dostane zbloudilý duch jiného muže a bláznivá španělská komedie může začít. (Film Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (21)

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Menší magořina, která dělá něco podle svého uvážení, kdy adaptuje dost podobný příběh, který tu byl už mnohokrát, akorát nyní ještě zmagořená španělskými vlivy, nějakou krvavostí a podobně. Občas docela nový styl pojetí, občas docela sranda, občas naprostý úlet, který jde absolutně mimo vás. I tak bych ale lhal, kdybych řekl, že jsem se nebavil. To je docela ultimátní zabiják všeho. Škoda. Kdyby to nechtělo být tolik "svý" mohlo to být lepší i úspěšnější. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Fakt to nenapsala a nenatočila ženská? Když pominu ty mysteriozní hrátky s prohozenými dušemi v tělech, které to měly ozvláštňovat, ale nikam nevedou a nijak nejsou blíž vysvětleny, tak je to moderní stereotypní pohled na chlapa jako blba, co čumí na fotbal, vyřvává, o manželku se nezajímá a jen chlastá pivo. Ne, že by takoví neexistovali, ale ve filmech poslední doby je snad jen tahle sorta. A cílevědomá žena si zase musí pomoct sama. Vlastně ani nevím, jak ten film skončil a co se stalo s tělem a co s duší Carlose, ale o to autorovi nijak nešlo, šlo mu o tu ženskou podstatu. Jinak se to snaží být občas i vtipné a skutečně jeden dva fórky tady fungují, ale jinak je to často přehnané a trapné vtipkování. A s tou opicí jsem to nějak nepobral - jestli šlo o vnitřního démona Alberta, proč ji viděl Carlos, že? Přijde mi to prostě nedotažené. ()

Reklama

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Mockrát jsem tu psal, že se mi líbí " jiné " filmy, jdoucí proti proudu většinového diváka. Toto mě však moc nebavilo. Začátek nadějný (fotbal, svatba, Madonna - Maradona ). Hypnóza a proměna Carlose fajn, ale to převtělování a "opičí " scény se mi nelìbily. Celé to pak od komedie zklouzlo spíše k dramatu, což by nebylo na škodu, ale popravdě jsem tomu pak moc nerozuměl. Z mého pohledu tedy podprůměr. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

"Jsi krásná! Vypádaš jako Madonna." "Jakej Maradona? Děláš si ze mě prdel kvůli Barceloně, ty sráči?" Neurotický fanda Realu Madrid projde po prodělané hypnóze proměnou a stává se z něj pozorný manžel a otec. Jenže i tady je nějaké to "ale". V jedné rovině je to výborná komedie, která na začátku potěší všechny fotbalové fanatiky, v té druhé nadpřirozený thriller a konečně v třetí vztahové drama s originálním zakončením. První rovina je nejvýraznější, ale je to taková komedie, během které má člověk občas husí kůži. Vedle originálního pojetí mě bavili i herci. Antonio de la Torre je v roli "napraveného" hříšníka výtečný a jeho osobnostní přepínání baví a Maribel Verdú je osvědčenou značkou, což dokázala i tady. Dobré to bylo. 80% ()

Faustka 

všechny recenze uživatele

Nemohla se rozhodnout mezi dvěma muži (nebo taky dvěma zly v jednom těle). Tak si šla hledat třetího, tentokrát už jistě pana Dokonalého (měla jsem to štěstí takového najít). Hlavní hrdince Carmen jsem od začátku fandila a držela palce. Komedie Abrakadabra mi přijde pro ženy vyloženě užívací, zato chlapům může připadat spíš nasírací. Záleží na úhlu pohledu a pohlaví. Je to film který mi sedl a moc jsem si ten ponor do ženské duše užila. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení začalo v květnu 2016 a natáčelo se v Madridu, Parle a Pamploně ve Španělsku. (ČSFD)

Reklama

Reklama