poster

Abrakadabra

 • Španělsko

  Abracadabra

 • Francie

  Abracadabra

 • angličtina

  Abracadabra

 • Slovensko

  Abracadabra

Komedie

Španělsko / Francie / Belgie, 2017, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • angel74
  **

  Začátek se mi docela líbil, nejlepší byl asi vtípek s Madonnou a Maradonou, ale po první nadějné čtvrthodince se to zvrtlo v dost velkou slátaninu, při jejímž sledování se humor místy úplně vytrácel. Některé situace hraničily s trapností, především ty rádoby dramatičtější scény s opičákem. Snad jen taneční vsuvka z klubu s celkem fajn muzikou mě ještě pobavila. Váhala jsem mezi dvěma nebo třemi hvězdičkami, ale těch pitomostí tam na můj vkus bylo až příliš.(27.3.2020)

 • Rob Roy
  ****

  Stejně jako ve Sněhurce Pablo Berger elegantně kombinuje fantaskní a reálné, tentokrát ale v současném a výrazně méně opulentním podání. Jednoduchý koncept podpořený předními španělskými herci jemně balancuje na hranici vážného a humorného a možná i vy si během sledování postesknete proč něčeho takového nejsou schopni čeští filmaři. 7/10. P.S. Fotbaloví fanoušci si prvních 15 min. užijí o něco více než ostatní.(29.12.2017)

 • vyfuk
  ***

  Menší magořina, která dělá něco podle svého uvážení, kdy adaptuje dost podobný příběh, který tu byl už mnohokrát, akorát nyní ještě zmagořená španělskými vlivy, nějakou krvavostí a podobně. Občas docela nový styl pojetí, občas docela sranda, občas naprostý úlet, který jde absolutně mimo vás. I tak bych ale lhal, kdybych řekl, že jsem se nebavil. To je docela ultimátní zabiják všeho. Škoda. Kdyby to nechtělo být tolik "svý" mohlo to být lepší i úspěšnější.(20.2.2020)

 • Morholt
  ****

  "Jsi krásná! Vypádaš jako Madonna." "Jakej Maradona? Děláš si ze mě prdel kvůli Barceloně, ty sráči?" Neurotický fanda Realu Madrid projde po prodělané hypnóze proměnou a stává se z něj pozorný manžel a otec. Jenže i tady je nějaké to "ale". V jedné rovině je to výborná komedie, která na začátku potěší všechny fotbalové fanatiky, v té druhé nadpřirozený thriller a konečně v třetí vztahové drama s originálním zakončením. První rovina je nejvýraznější, ale je to taková komedie, během které má člověk občas husí kůži. Vedle originálního pojetí mě bavili i herci. Antonio de la Torre je v roli "napraveného" hříšníka výtečný a jeho osobnostní přepínání baví a Maribel Verdú je osvědčenou značkou, což dokázala i tady. Dobré to bylo. 80%(24.2.2018)

 • blondboss
  *

  Tak toto bola vážne donebavolajúca hovadina. Asi som veľmi hlúpy divák, ktorý nevie oceniť nejaké umelecké dielo, lebo ak toto malo niečo podobné s umením, tak ja som ho teda nezachytil v žiadnej forme. Komédia, pri ktorej som sa ani raz nezasmial, len som neveriacky krútil hlavou, o čo v tomto filme vlastne ide. Celé zle. Hviezdička z milosti. 20 %(16.3.2020)

 • - Natáčení začalo v květnu 2016 a natáčelo se v Madridu, Parle a Pamploně ve Španělsku. (Stoka)