Meet the Feebles

všechny plakáty
Trailer

Poznejte nejdivočejší a nejbizarnější show v režii Petera Jacksona! V loutkové, velice nemilosrdné satiře na centrum zábavního průmyslu a la Hollywood uvidíte vedle pozlátka i bahno neřesti, drog, tvrdého porna a nejšpinavější korupce. Jako třešnička na dortu pak čeká zamilovaný příběh zhrzené hrošice Heidi. (HOODY)

Trailer

Pethack

Nápad se zvířátky je sice velmi legrační, ale trochu nedotažený. Obzvláště v exteriérových scénách je patrné, že herci by ty kostýmy snad ani mít nemuseli (aspoň myslím, že některé postavy byly herci, ne loutky), ale na druhou stranu moucha žurnalistka má něco do sebe. Nebýt finálního masakru, působilo by to jako pilotní film k nějakému seriálu, který bych i docela rád sledoval. Aspoň by jednotlivé postavy dostaly víc prostoru a mohly by brát víc drog, víc toho vypít a vykouřit a víc smilnit. ()

Compadre

Ruce mi to může utrhnout, ale musím dát jen průměrné hodnocení. Peter Jackson natočil naprosto šílenej "kabaret"o úchylných zvířátcích co fetujou, točej porno, střílej se a v jednom kuse pronášej drsňácký hlášky. No, samé hezké věci, ale ty plyšové loutky - to se na mě nezlobte - ty vypadají tak hrozně blbě, že víc hvězd zkrátka nedám. ()

Hadati

Ze začátku jsem si myslel, že je to pohádka pro děti. Když byla dospívána první píseň a padlo první sprosté slovo, bylo jasné, že to je určeno pro dospělé. A když následovala scéna, kde kočka šoustá s mrožem, tak jsem usoudil, že to není ani pro normální dospělé. Film je opravdu velmi dobrý a zábavný, ale pokud jste přecitlivělí, raději se na to nedívejte. Peter Jackson se nebál do tohoto filmu dát cokoliv, takže obsahuje spoustu krve, maňáskového porna, vulgarismů a pěkně nechutných věcí. Toto dílo je však natolik zvláštní, že stojí za to se na něj podívat. ()

stilgar1

Tak tento snímek Petera Jacksona překonal snad vše, co jsem od něj zatím viděl. Někomu se to sice může jevit hloupě, ale když nad tím člověk trošku zapřemýšlí, tak v tom dokáže najít spousty zajímavých myšlenek. Celý tento film je v podstatě jedna velká metafora a po zhlédnutí ji člověk dokáže najít snad i v samotném názvu filmu. Jednotlivé postavy divadla lze vidět jako lidi (např. ohavná moucha, která je v jedné scéně v záchodové míse a doslova se tam "hrabe v hovnech" a potom z toho vyleze, že moucha je novinářem. Ale tohle rozhodně jediný případ, pouze se mi líbil nejvíce :o)). Celé to navíc provází geniální a nechutný humor P. Jacksona, který je již tak známý z filmů jako Braindead či Bad Taste - avšak řekl bych, že zde je ten humor ještě silnější a mnohem povedenější :)). A abych nezapomněl, velké uznání si také zasluhují výborné kostýmy :) 10/10 ()

Eraserhead

Jacksona mám rád a Braindead je super, ale takovou protekci jako v případě Meet the Feebles si nezaslouží. Kdyby to netočil on, tak už vidim ty komentáře o nesoudržnosti příběhu, náhodně za sebou řazených scénách, absenci hlavní postavy, odnikud nikam se vyvýjejícím příběhu, atd... to všechno tam totiž je a subjektivního času to má snad 3 hodiny. Až budu mít příště chuť na nekorektní, brutální, sprostý a hlavně vtipný animák, dám si raději znovu třeba South Park. ()

• Pokud se pozorně zadíváte na obecenstvo, uvidíte že většina diváků má na hlavě kartonové krabice, jen několik z nich jsou loutky. (HellFire)
  • Režisér Peter Jackson nesehnal slepé náboje do M-60, tím pádem se střílelo ostrýma. (HellFire)

Související novinky

Cage a hladový králík

Cage a hladový králík

27.11.2009

S králíky nejsou žerty. Víme to už od dob Meet the Feebles či Monty Python a Svatý Grál. Film Rogera Donaldsona sice nese téměř disneyovský název The Hungry Rabbit Jumps, ale ve skutečnosti půjde o… (více)