Doktorka k nakousnutí (TV film)

Diagnosis Delicious

Rodinný

USA, 2016, 85 min

• slunicko2

Kýč jak vyšitý.(28.6.2018)

Úplne bežný romantický film, o nič viac, o nič menej.(4.7.2018)

• Gamekeeper77

To bylo tak nevýrazný, že ani nevim, co k tomu říct. Kdyby aspoň to vaření bylo k čemu. Ale lautr nic. Jen fádní děj a herci bez chuti. 40%.(25.5.2018)

Myslím, si, že až zas tak špatné to nebylo. Jasně, že se to nemusí každému líbit, ani já, a to mám podobné filmy ráda, se neobejdu bez připomínek. Normálně začínám tím, co se mi líbí a co ne, ale tady přeci jenom udělám výjimku a tuhle část přeskočím a rozvedu něco jiného. Tenhle film má jednoznačnou cílovou skupinu, kdo do ní nepatří, ten se ani nemusí obtěžovat si jej pustit. Je určen buď těm, kteří jej mají jen jako kulisu, v takovém případě jim docela strohý děj a nepříliš zajímavé dialogy nebudou vadit a jednoduše se v něm vyznají, to znamená: nepotřebujete film pozorovat a rozhodně vám při něm nebude v hlavě šrotovat :D, beznadějným romantikům, kteří si v něm nějaké to pozitivum najdou, nebo těm, kteří nemají co dělat, jenže v takovém případě bych asi byla opatrná, jestli nemáte rádi filmy s romantickým nádechem a vlastně i příchutí, asi bych přepla program a našla si něco jiného. Mi osobně se film líbil, byl podobný těm svého žánru, jen kapičku komplikovaný v tom, co do něj chtěli tvůrci vměstnat a jak to nakonec dopadlo. Na mě zde bylo velké množství postav na jedno použití a zápletka, která by, alespoň podle mě, mohla vystačit na nejméně dva filmy, se správnými dialogy ovšem. Takže se dnes doporučení zdržím a ten, kdo bude číst můj komentář se bude muset rozhodnout sám, jestli se na film podívá. Pokud se mu nebude líbit není nic jednoduššího než vypnout program.(9.6.2018)