Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Specialisté vyšetřují podivnou vraždu profesora historie. Někdo mu nastříkal do krku barvu, kterou sprejeři používají na graffiti, a profesor se udusil. Specialisté se při vyšetřování ocitají pod tlakem lidí z vlivných politických kruhů... (TV Nova)

Recenze (3)

dyfur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

......príbeh slabší.....asistent možnej poslankyne parlamentu....architekt...vedec-historik.....dcera architekta....milenka vedca.... a príbeh napriek všetkému podpriemer.... ()

Reklama

honajz odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jasně, když graffiti, tak na nóbl Proseku, kde teď bydlí jen samí nóbl lidi. Přitom graffiti se jezdí tvořit dolů do Modřan na slavnou místní graffiti zeď. No jo, jenže Modřany nemají to tajuplné podzemí a taky tam vládne ODS, tak by se to nedalo napasovat na ty fuj fuj populisty (až agitační kritika SPD z tohoto dílu čouhá na všechny strany). A vraždit kvůli opsané diplomce? Ale no tak, ani slovenskou prezidentku to nestálo místo, ani některé členy současné vlády. Ale líbí se mi, že už si sami tvůrci všimli toho množství náhod ve svých příbězích, tak to nechali jednu z postav okomentovat. Ale ani to na jednu hvězdičku nestačí. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama