Krtek a Panda (TV seriál)

The Little Mole and Panda

Animovaný

Česko / Čína, 2016, 52x12 min

Mírně nadprůměrný animák pro děti. Ctitelé Krtka pochopitelelně páchají hromadné sebevraždy, protože podobnost s původním pojetím je čistě náhodná. Animace nicméně není na tento typ seriálu zlá, není to debilní a dětem se to líbí. Po celodenním blbnutí na koupáku s klidem doporučuju jako ideální uspávačku.(19.6.2017)

• Ondr4H

To není náš Krtek, náš Krtek by se nikdy nevykašlal na Žabku, Myšku, Zajíce a Ježečka.Tato pětice spolu s dokonalostí Millerovi kresby nepřekoná nic.Ani tento hopsa hejsa 3D pokus pln všech nešvárů takových počinů. Millerova vnučka si je vědoma že peníze se musí točit, bohužel způsob provedení je neštastný.Raději pusťte staré díly a "nové" vymyslete pomocí maňásků, protože takový merchandising jako má Krtek nemá z kreslených postaviček nikdo.(9.6.2017)

• zette

Je jednoduche dat tomuto vecernicku odpad s tim, ze nam Cinani zneuctili Krtecka. Na prvni pohled nedustojne, prodat postavicku do Ciny, na druhy pohled ani nevim, proc o nej meli takovy zajem... Rodice, prarodice tuto spojitost asi nepoberou, na druhou stranu si myslim, ze detem se to bude libit jak v Cine, tak u nas doma. A pak, Panda a ostatni zviratka se ke Krteckovi chovaji pekne, asijske deti mozna budou mit o nas nejakou predstavu, ze alespon existujeme... Uplne bych tuto blaznivou koprodukci nezatracoval.-).(27.4.2017)

• štísko

Koukl jsem se ze zvědavosti na výsledek údajné vlastizrady, která vznikla prodejem autorských práv. Výsledek mě také neomráčil. Krtka ale nepohřbila tolik "spolupráce" s pandou, jako stupidní příběhy a fakt, že krtečka nechali promluvit. Animace samotná se mi líbila. . Z mého hlediska ztracený čas, ale na odpad to není.(1.9.2017)

• Agent24

Chudák Krtek ten dopadl. Pan Miller nikdy nechtěl aby s jeho Krtečkem pokračovali ve stejné animaci tuším no a tak hoši z Číny udělali hnuso-odpornou 3D animaci Krtka s Pandou. Vnučka pana Millera zaprodala národní dědictví a to doslova. Česko-Čínský hnuso-seriál, který Krtečka definitivně zabil!!! Čína už si brousila zuby i na Pata a Mata. Nakonec to zatím nevyšlo. Modleme se ke Krtkovi at mají Pat a Mat velké štěstí!!! ODPAD!!! 0%!!!(25.3.2018)