Krtek a Panda (TV seriál)

The Little Mole and Panda

Animovaný

Česko / Čína, 2016, 52x12 min

• nahrabal

Znesvěcení krásné české pohádky pro děti. A promiňtě mi tento výraz, ale je potřeba zkurvení ktečka, kterého si všichni starší ročníky pamatují. Byl krásně namalován a byly to jednoduché dětské příběhy. Ale toto je opravdu k zblítí alá pokémon no fuj styďtese. Aťi žije čína!!! Máme činské hadry, čínské hračky pro děti se ftaláty a búhví ještě s čím, které škodí zdraví. Vybuchovací alektrické spotřebiče. A teď hnusné čínské pohádky. Huráááá.(18.3.2017)

• Crocuta

Tak dementní až je to vtipné :-D. To je ovšem případ většiny současné animované tvorby pro nejmenší, z níž "Krtek a Panda" nijak zvlášť nevyčnívá. U závěrečného kvílení, doprovázejícího titulky jsem si zavzpomínal na Reiko Kitamoriovou a jejího čtyřnohého společníka - tam zněl pseudoasijský jekot (v českém dabingu v podání Jitky Molavcové) hodně podobně!(29.4.2017)

• nudlis

Naprosto odporné! Jestli se tohle dědicům práv na Krtka po panu Milerovi líbí, měli by se odstěhovat do Číny a už nikdy neříkat, že byli Češi. Protože tenhle humus nemá s českým Krtkem nic společného. A je naprosto příznačné, že tenhle seriál vysílá žumpa českého TV vysírání - všehoschopná nevkusná sračka TV Barrandov.(20.3.2017)

• zette

Je jednoduche dat tomuto vecernicku odpad s tim, ze nam Cinani zneuctili Krtecka. Na prvni pohled nedustojne, prodat postavicku do Ciny, na druhy pohled ani nevim, proc o nej meli takovy zajem... Rodice, prarodice tuto spojitost asi nepoberou, na druhou stranu si myslim, ze detem se to bude libit jak v Cine, tak u nas doma. A pak, Panda a ostatni zviratka se ke Krteckovi chovaji pekne, asijske deti mozna budou mit o nas nejakou predstavu, ze alespon existujeme... Uplne bych tuto blaznivou koprodukci nezatracoval.-).(27.4.2017)

• Hornet.CZ

0% / Na starém krtkovi jsem vyrůstal a dodnes ho mám velmi rád ale, když jsem se o tomhle dozvěděl málem mě jeblo neuplyne ani 5 let od mistrovi smrti a jeho namyšlená vnučka ho za pomocí zemana pošle znásilnit rychlíkem do číny. Stačilo mi vidět pár záběrů a už jsem věděl, že tohle moje děti smí spatřit až těsně před smrtí. Je mi jasné, že se to malým dětem líbí , když ještě nemají tak vyvinutý mozek aby poznali sračku. Tomuto seriálu chybí hlavně roztomilost, jednoduchost, Zdeněk Miller a také nemluvnost, která v krtečkovi mluvila za vše.(9.8.2017)