poster

Krtek a Panda (TV seriál)

 • anglický

  The Little Mole and Panda

Animovaný

Česko / Čína, 2016, 52x12 min

 • Crocuta
  *

  Tak dementní až je to vtipné :-D. To je ovšem případ většiny současné animované tvorby pro nejmenší, z níž "Krtek a Panda" nijak zvlášť nevyčnívá. U závěrečného kvílení, doprovázejícího titulky jsem si zavzpomínal na Reiko Kitamoriovou a jejího čtyřnohého společníka - tam zněl pseudoasijský jekot (v českém dabingu v podání Jitky Molavcové) hodně podobně!(29.4.2017)

 • Mr.Nigga
  ***

  Zcela průměrný dětský animák. Nízké hodnocení má jedině proto, že se jedná o českého Krtečka exportovaného do "nepřátelské" Číny. Samozřejmě je děj debilní (proto nedávám více, než 3*), ale bráno v kontextu ostatních dětských animaků, které jsou skoro všechny debilní, je zcela průměrný. Tohle je spíš Krteček pro čínského diváka, než našince. Navíc to moje dvouletá dcera naprosto miluje, takže to tak špatné nebude :)(2.1.2018)

 • zette
  **

  Je jednoduche dat tomuto vecernicku odpad s tim, ze nam Cinani zneuctili Krtecka. Na prvni pohled nedustojne, prodat postavicku do Ciny, na druhy pohled ani nevim, proc o nej meli takovy zajem... Rodice, prarodice tuto spojitost asi nepoberou, na druhou stranu si myslim, ze detem se to bude libit jak v Cine, tak u nas doma. A pak, Panda a ostatni zviratka se ke Krteckovi chovaji pekne, asijske deti mozna budou mit o nas nejakou predstavu, ze alespon existujeme... Uplne bych tuto blaznivou koprodukci nezatracoval.-).(27.4.2017)

 • Charlie84
  ****

  Mírně nadprůměrný animák pro děti. Ctitelé Krtka pochopitelelně páchají hromadné sebevraždy, protože podobnost s původním pojetím je čistě náhodná. Animace nicméně není na tento typ seriálu zlá, není to debilní a dětem se to líbí. Po celodenním blbnutí na koupáku s klidem doporučuju jako ideální uspávačku.(19.6.2017)

 • nudlis
  odpad!

  Naprosto odporné! Jestli se tohle dědicům práv na Krtka po panu Milerovi líbí, měli by se odstěhovat do Číny a už nikdy neříkat, že byli Češi. Protože tenhle humus nemá s českým Krtkem nic společného. A je naprosto příznačné, že tenhle seriál vysílá žumpa českého TV vysírání - všehoschopná nevkusná sračka TV Barrandov.(20.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace