Krtek a Panda

(seriál)
  • Čína Xiong mao he xiao yan shu (více)
Česko / Čína, 2016, 52x12 min

Xiaoyu Wu

Lei Zhang, Chao Wei

Zažij nová dobrodružství s malým Krtečkem!
1. série 1. Přítel z dálky, 2. Uvítací večírek, 3. Krtkův nový dům, 4. Zajímavá past, 5. Ještěrčí ocásek, 6. Jak vyléčit draka, 7. Den objímání v lese, 8. Kdo dostane meloun
2. série 1. Co se to blýská, 2. Čí je to vajíčko, 3. Velký meloun, 4. Lesní olympiáda, 5. Pravý nebo falešný medvěd, 6. Šťastné kolo
3. série 1. Velké horko, 2. Záchrana před deštěm, 3. Nezvaní hosté, 4. Sezení na vejci, 5. Strom a knedlíčky, 6. Květinová soutěž
4. série
1. Tři kouzelné barvy, 2. Rybka v nesnázích, 3. Černobílá party, 4. Duhová zahrada, 5. Červený lampion, 6. Dědečkovy brýle (Magic Box)

Crocuta

Tak dementní až je to vtipné :-D. To je ovšem případ většiny současné animované tvorby pro nejmenší, z níž "Krtek a Panda" nijak zvlášť nevyčnívá. U závěrečného kvílení, doprovázejícího titulky jsem si zavzpomínal na Reiko Kitamoriovou a jejího čtyřnohého společníka - tam zněl pseudoasijský jekot (v českém dabingu v podání Jitky Molavcové) hodně podobně! ()

DeJiF

Na začátek, moje hvězdičkové hodnocení je v ironii, takže to úplně ignorujte, když totiž vidím správný odpad tak je to prostě qalita. Ale teď už z pohledu člověka, který se na Krtečka díval jako malej, protože jak se tak na to koukám, tak z originálně kreslených dílů Krtečka, kde byla téměř vždy moc hezká zápletka a s Krtkem jsem si užil spousty zábavy (s výjimkou Krtek a maminka), se najednou stala podivná 3D animace, Krtek mluví a zápletky jsou jednoduché a až hloupé, takže se z velmi originálního seriálu stává klišózní animovaný seriál na styl Prasátko Pepa... ()

nudlis odpad!

Naprosto odporné! Jestli se tohle dědicům práv na Krtka po panu Milerovi líbí, měli by se odstěhovat do Číny a už nikdy neříkat, že byli Češi. Protože tenhle humus nemá s českým Krtkem nic společného. A je naprosto příznačné, že tenhle seriál vysílá žumpa českého TV vysírání - všehoschopná nevkusná sračka TV Barrandov. ()

topi80

Asi jsem nebyl jediný, kdo se při pohledu na pandu vedle krtka musel tlemit od ucha k uchu (druhou skupinku diváků zase musela jímat hrůza). Ten seriál se asi každému musí jevit přinejmenším velice svérázně, na druhou stranu, mám tady k dispozici hodnocení z nejobjektivnějších. Pro půlročního syna je to první seriál, který ho v televizi zaujal a moc se mu líbí, přestože asi ještě nerozumí ani slovu. A je nadšený z úvodní i závěrečné písničky. A já těm docela vtipným (byť poněkud dementním) příběhům s důrazem na přátelství a vzájemnou pomoc (což si nese z původního Krtka) také přišel na chuť. ()

Jarsey

Za synka dávám 4 hvězdičky, ten ten seriál zbožňuje... Dala bych pět, ale za sebe musím ubrat za stupiditu některých epizod... například proč rybku jednoduše neodnesli do řeky... socialistické řeči z Číny jsou taky dobrý, ale bez toho by to asi neprošlo, kdyby to neukazovalo, jak je hezké podělit se o meloun nejen s kamarády, ale i se zlým sousedem - imperialistou a kapitalistou. ()

• Seriál obdržel velmi negativní hodnocení v České republice. (petr.koca)
  • V epizodě Šťastné kolo spadne mezi zvířátka pneumatika s diskem. Ve chvíli, kdy ji chce použít sova pro své hnízdo, však vidíme pneumatiku bez disku. V dalším ději je opět disk přítomen, ale na samém konci příběhu, kdy je nakonec pneumatika použita jako houpačka, opět ne. (topi80)