Krtek a Panda

• Čína Xiong mao he xiao yan shu (více)
Česko / Čína, 2016, 52x12 min

Scénář:

Xiaoyu Wu

Lei Zhang, Chao Wei

Zažij nová dobrodružství s malým Krtečkem!
1. série 1. Přítel z dálky, 2. Uvítací večírek, 3. Krtkův nový dům, 4. Zajímavá past, 5. Ještěrčí ocásek, 6. Jak vyléčit draka, 7. Den objímání v lese, 8. Kdo dostane meloun
2. série 1. Co se to blýská, 2. Čí je to vajíčko, 3. Velký meloun, 4. Lesní olympiáda, 5. Pravý nebo falešný medvěd, 6. Šťastné kolo
3. série 1. Velké horko, 2. Záchrana před deštěm, 3. Nezvaní hosté, 4. Sezení na vejci, 5. Strom a knedlíčky, 6. Květinová soutěž
4. série
1. Tři kouzelné barvy, 2. Rybka v nesnázích, 3. Černobílá party, 4. Duhová zahrada, 5. Červený lampion, 6. Dědečkovy brýle (Magic Box)

Sprite

Hodnocení neodpovídá kvalitě seriálu, proto jako protest 5*. Díky Krtek a Panda je krteček zase v kurzu a mezi dětmi je velmi oblíbený. ()

DeJiF

Na začátek, moje hvězdičkové hodnocení je v ironii, takže to úplně ignorujte, když totiž vidím správný odpad tak je to prostě qalita. Ale teď už z pohledu člověka, který se na Krtečka díval jako malej, protože jak se tak na to koukám, tak z originálně kreslených dílů Krtečka, kde byla téměř vždy moc hezká zápletka a s Krtkem jsem si užil spousty zábavy (s výjimkou Krtek a maminka), se najednou stala podivná 3D animace, Krtek mluví a zápletky jsou jednoduché a až hloupé, takže se z velmi originálního seriálu stává klišózní animovaný seriál na styl Prasátko Pepa... ()

FakyCB

Těžko to já mohu hodnotit, když už nejsem dítě, ale naše malinká na to kouká s otevřenou pusou, každou chvilku se směje a je těžké ji od toho odtrhnout, takže si myslím, že Krtek a Panda se jako dětská pohádka velmi povedla. ()

tomi2k9

Můžete nadávat, můžete si stěžovat, můžete klikat na odpad... Ale je to k ničemu, protože děti to fakt baví... ()

pantom

Za mě jde o sympatickou pohádku s chytlavými písničkami, která naše prcky baví. Nechci řešit, jestli je Krteček náš nebo zda jde o využití národního dědictví k propagaci Číny. Díky malým dětem vidím hodně animovaných pohádek a z těch nových u této jako jedné z mála vydržím s nimi. Proto hvězdu neubírám. ()

Tryskomyš

Je to sice kopie krtka, ale je to pěkné. V modernějším hávu. Pěkná písnička na začátku. Zaslouží si lepší hodnocení. Nezapomeňte, že musíte hodnotit z pohledu dětí. A navíc malých dětí, které krtka neznají. Jasně, že oproti našemu starému známému krtkovi neobstojí. Hodnoťte nezávisle. ()

DonQ

Naprosto nezasloužená kritika. Animace a příběhy jsou milé. Kdyby nešlo o moderní háv klasiky, tak by to většina určitě nehodnotila negativně. Je spousta jiných přiblblých nových animáků bez nápadu. Tady cítím velkou nespravedlnost. ()

Charlie84

Mírně nadprůměrný animák pro děti. Ctitelé Krtka pochopitelelně páchají hromadné sebevraždy, protože podobnost s původním pojetím je čistě náhodná. Animace nicméně není na tento typ seriálu zlá, není to debilní a dětem se to líbí. Po celodenním blbnutí na koupáku s klidem doporučuju jako ideální uspávačku. ()

topi80

Asi jsem nebyl jediný, kdo se při pohledu na pandu vedle krtka musel tlemit od ucha k uchu (druhou skupinku diváků zase musela jímat hrůza). Ten seriál se asi každému musí jevit přinejmenším velice svérázně, na druhou stranu, mám tady k dispozici hodnocení z nejobjektivnějších. Pro půlročního syna je to první seriál, který ho v televizi zaujal a moc se mu líbí, přestože asi ještě nerozumí ani slovu. A je nadšený z úvodní i závěrečné písničky. A já těm docela vtipným (byť poněkud dementním) příběhům s důrazem na přátelství a vzájemnou pomoc (což si nese z původního Krtka) také přišel na chuť. ()

LubosD

Nepřijde mi to hloupé, je to docela vydařené a hlavně: dětem se to líbí. Dávat tomu "odpad" jen proto, že to animovali v Číně, je dementní. ()

R3dy

Škoda ze ty komentáře tady nepíšou děti pro které je seriál určeny, protože jim se to fakt líbí,je jasný ze rodiče kteří zijou v nostalgii budou krtka s pandou kritizovat protože to není ten starej dobrej krteček na kterého koukali v mladí, já na nej koukal taky, taky sem ho měl moc rad a když se na nej podívám dnes s odstupem 20ti let tak je to “stejná blbost” jako nynější krtek a panda.skoda ze hodnocení tady není objektivní :/ ()

shaggy16

Butthurt národniari sa vyrojili a zobrali si na mušku túto rozprávku a ja si pripadám ako na zraze SPD. Chcete reálne zhodnotenie? Tak ignorujte všetky komentáre, kde sa spomína "národné dedičstvo", "moje detstvo", "kultúrny poklad", "zapredanci" a pod. Ja som na Krtkovi tiež vyrastal a nikdy som nechápal, či trpí postihnutím, keď nič nerozpráva, alebo je z alternatívneho vesmíru, keď je iba 2D. Áno, nekreslia to národní, zaslúžilí umelci (tm), ktorí by tomu dali správnu dávku umenia a deti by tak od útleho veku mohli uvažovať, či tým autor nastavuje zrkadlo konečnosti ľudského bytia, alebo iba chcel povedať, že ak tú rybu naozaj nehodia do vody, tak zomrie. Dokonca si dovolili ignorovať tradičné, domáce zvery (tm) a objavujú sa tam exotické zvieratá, ako... Panda. Napriek tomu sa to deťom páči, je to milé, má to často hlbšiu myšlienku (dostatočne jednoducho podanú). A to je pre mňa podstatnejšie, než to, či na to dohliadal Laureát Národnej ceny za najabstraktnejšie stvárnenie detskej rozprávkovej postavy (tm). ()

Stetecek

Nechal bych hodnotit děti a né ty co porovnávají s krtečkem ze 70 let,náš dvouletý syn miluje starého krtka tak i tuto moderní verzi, nevidím na ní nic špatného,animace pěkná a navíc zábavné příběhy bez agrese. ()

Jarsey

Za synka dávám 4 hvězdičky, ten ten seriál zbožňuje... Dala bych pět, ale za sebe musím ubrat za stupiditu některých epizod... například proč rybku jednoduše neodnesli do řeky... socialistické řeči z Číny jsou taky dobrý, ale bez toho by to asi neprošlo, kdyby to neukazovalo, jak je hezké podělit se o meloun nejen s kamarády, ale i se zlým sousedem - imperialistou a kapitalistou. ()

Sfinkter

Dětem se to líbí a to měl být asi cíl seriálu, příběhy jsou vtipné a absolutně nenásilné s důrazem na přátelství. Děti určitě neřeší, co by na to řekl pan Miler s ohledem na politické zákulisí. ()

oli9

Tu to zase všichni berou z pohledu, že na našeho krtka se nesahá. Vždyť je to úplně něco jiného, moje dcera krtka miluje toho českého ale když jsme už vše viděli zkusili jsme tohle. Jako pro dvouleté dítě už je dobře, že Krtek i panda mluví protože to dcera po nich opakuje. Baví jí to, příběhy jsou jednoduché, nelze to srovnávat s československým Krtkem ale odpad to určitě není ()