Reklama

Reklama

Hollywoodské rajdy s motorovými pilami

(festivalový název)
  • Česko Hollywoodské štětky s motorovou pilou (neoficiální název) (více)
Trailer

Obsahy(1)

Soukromý detektiv Jack Chandler (Jay Richardson) dostane za úkol najít pohřešovanou Samanthu (Linnea Quigley). Když Samanthu najde zjistí že se zapletla se sektou, která zabíjí muže motorovými pilami. Samantha se totiž chce pomstít Mercedes (Michelle Bauer), která kdysi zabila její kamarádku. (ČSFD)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

Omnibus 

všechny recenze uživatele

"Přes Elvise igelit a přes účes taky, nastartovat Husquarnu, žádný saky paky." Upřesnění: Elvis tu figuruje jen na plakátu, účes skrývá slušivá sprchovací čepice a přeříznutí sexuchtivých chlapů obstarávají motorové pily neznámého výrobce, což je hrubě zanedbaný product placement. Úvodní scéna s pořádkumilovnou slečnou pětihvězdičková, sympatický mix hororového braku a humoru. Bohužel následoval kvalitativní sešup. Detektiv "Phil Marlowe" spíš nudný, než parodovaný, sekta s Rumcajsem divnočumilem otravnější než Jehovisti u vašich dveří a další tanečky kozatek s motorovkami již křečovité, jak kdysi mé první kreace v tanečních. Rajdy málo rajcovní. Ovšem ruku na srdce (ano, přesně tam), jsou na vině ony, nebo spíš datum vydání mé občanky? KVÍZOVÉ TRASH OKÉNKO: [][] Co při sledování HChH napáchalo nejvíc škody? A) Zub času. B) Mléčné zuby režiséra, dosud nevypadlé. C) Několik železných zubů (korunek) řidiče dabldekru, kterými z nudy rozkousal TV ovladač. [][] Co zůstalo na řetězu pily? Jen tři zuby, s odřenýma ušima. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Richardson v roli doslova chandlerovskeho soukromeho ocka (jmenem Jack Chandler. Voiceover icluded.), cosi vysetruje...neni ani podstatne co. Jde totiz hlavne o svlekajici se sexbomby, ktere nakonec vzdycky nekoho rozrezou motorovkou, a kterym veli Gunnar Hansen jako sektarsky "The Stranger". Je to osmdesatkova lacina b komedie, ne horor. Doporucuju jen tem, kteri presne vedi do ceho jdou. :-) 3+ ()

Reklama

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Ptákovina už podle názvu, ale když alespoň tušíte, do čeho jdete, neměli byste být zklamáni. Já bych ovšem uvítal méně žvanění, byť rádoby vtipného, a více akce. Samozřejmě dojde na nahatky se silikony (ne všechny) a jejich motorovky, což jsou nejzábavnější scény - krev stříká proudem, kusy masa létají až z monitoru ven. Přesto bych dal 2*, ale třetí dám za poslední čtvrtina. Rituál ve staroegyptských kulisách, sarkofág, vyděšený kněz a souboj s motorovkami si lepší hodnocení rozhodně zaslouží. Škoda, že v podobném duchu se nenesl celý film... potěšila šlapající muzika - The Fugitive Kind. ()

Pekisan 

všechny recenze uživatele

Uz podla nazvu je jasne, ze pojde o blbostku s kopou nahych zenskych. Cely film je jasne vidiet snaha parodovat drsne americke filmy s detektivmy v klobuku neustale prezuvajucich cigaretu. Nechyba vecne nervozny sef miestnej policie a dokonca ani krabicka zapaliek ako najdolezitejsie voditko, bez ktoreho by sa detektiv stastneho konca a povolnej blondynky nedopatral. Vyhrady snad mam len k necharizmatickemu zaporakovi a s pribudajucim casom klesujucej urovni vtipov, co vsak k v zhladom k minutazi az tak nevadi. Kazdy kto si zozenie tento film vie do coho priblizne ide a urcite sa nesklame. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Bravo Frede! Nevím jak mi mohl tenhle trash, tak dlouho unikat, ale mistra Raye tu je možné vidět ve vrcholné formě plné ujetých nápadů, neskutečných hlášek a brutálních nekorektností. Skoro se při sledování tohohle bijáku nechce věřit co dneska jeden z mistrů oboru točí za píčoviny. jo a Linnea je prostě super pička!75% ()

Galerie (49)

Zajímavosti (2)

  • Film byl natočen za pět a půl dne. (hladass)

Reklama

Reklama