VOD (1)

Tajný agent se probudí uvězněný v ponorce na místě, o kterém ví jen CIA. (Filmbox)

Trailer 1

Morholt

Sice to není taková pecka jako společný projekt Arnieho se Slyem, ale to asi nikdo nečekal. Nicméně i tak se jedná o solidní béčko, ve kterém si Van Damme s mírným Dolphovým příspěvkem hraje na honěnou v podezřele prostorné ponorce. Akce ničím neurazí a úvodní přestřelku hodnotím dokonce vysoko, nějaké přehnané herecké výkony se tu nepředpokládají, ale přesto se na oba staříky kouká docela dobře a jako velké plus vidím i to, že film nepůsobí rumunsky nebo bulharsky. Takhle by to šlo. No a teď něco s Míšou Dudikoffem a Chuckem. 65% ()

Deyw

unavenej jcvd s bulkou na hlave a svezi dolph, kterej proste kdyz neco rekne tak na tom neco je diky jeho hlasu a zahlasi.. :D jinak je taky uz starej jako svine a oba sou nabarveny jak panenky :D pak je tu mistni lara croft :D no dam tomu 3 z lasky z lungrenovi a litosti jcvd - kdyby to vyslo v 90s a byly mlady tak by to mohla bejt jizda..takhle je to strasny..akce nahovno film nahovno - napad dobrej ale je to nahovno.. jak mu vola na tu vysilacku nejakej ten borec a on mu rekne at to da na hlasitej odposlech :D:D:D kurva to je jak beznohymu at bezi rychlej :D:D ()

Ellmariachi

Klasické béčko o které by člověk jen stěží zavadil nebýt JCVD a Dolph v hlavních rolích. Tedy s Dolphem opatrně tam to až tak neplatí. Jeho role totiž velká není i když kus práce odvede a v ději má důležitou pozici. Zbytek castingu už je špatný a graduje to ženskýma rolema. Obě holky jsou pěkný, ale hledání hereček snad muselo proběhnout vedle castingu na porno. Jak dámy chytí do ruky kvéry vypadá to nechtěně směšně. JCVD zde v bitkách předvede to na co už asi má. Někdo může říct, že to je málo, ale aspoň máte pocit že se rve on a ne kaskadéři. Přestřelky jsou nezajímavé a strašně mě vytáčí, když jednou nabušenej agent netrefí vrata od stodoly a vteřínu na to snad umí mířit za roh. Jinak to ale utíká a člověk se nenudí. V závěru malý zvrat, který nepůsobí úplně blbě. Pokud jste na těchto pánech vyrůstali dejte tomu šanci, jinak to ale nemá smysl. 55 procent. ()

Figu

Žáne Žáne.... Měl bys přestat využívat toho, že jseš jeden z mé topky a hrdinů dětství. Tahle amatérsky natočená píčovina opravdu nestojí za skouknutí ani pro nejskalnějšího fandu JCVD. Všechno bylo tak primitivní, tak směšný, tak laciný, že se mě to nechce ani vypisovat! Ty přestřelky, ty dialogy, ti herci okolo, no prostě děs! Jediný co je pozitivní a stojí za zmínku je postava Lundgrena! Dolph je pořád nehoráznej bourák a zde je největší škoda, že byl dost nevyužitej! Na rovinu říkám, že kdyby se role hlavních hrdinů našeho dětství a z plakátu filmu otočily, mohlo to dopadnout daleko líp! Doufám a věřím, že nám "svaly z Bruselu" v budoucnu představí něco víc snesitelnějšího. 35% ()

tron

Black Water je béčko so scenárom ako z 80. rokov a tomu odpovedajúci kasting. Sklamal ma nedostatok akcie a ak tu aj niečo bolo, bolo to veľmi slabé a nezáživne natočené. Ako ostatne celý film. Za jediný plus, alebo teda jediné DVA plusy, by som opatrne označil údernú dvojku Van Damme/Lundgren, ktorá nestojí proti sebe, ale bok po boku, čo je fajn (Lundgren má každopádne dosť malý priestor a poriadne sa objaví až v druhej polovici). ()

• Film sa natáčal na ostrove Mobile a Dauphin Island (Alabama, USA) od 25. januára do 23. februára 2017. (Arsenal83)
  • V mnoha scénách je vidět, že se film točí na betonové podlaze, kolem jsou jasně betonové a dokonce i omítnuté stěny, stropy jsou vysoké jako v budovách (někdy i vyšší) a chodby i nepřirozeně široké na to, že se celý děj odehrává v ponorce. (Ace.A.T.L.)