Temné hlubiny

Black Water

Akční

USA, 2018, 105 min

• Martin741

Lundren a WCJD bojuju v utrobach ponorky proti teroristom ktori chcu co ? Sak ani neviem presne, distributor pise cosi v tom zmysle ze WCJD bol oznaceny za zradcu a musi ocistit svoje meno. Dobre, to chapem. Kto ho ale takto oznacil, preco - tak to uz nechapem, rovnako ako odpovede na zakladne otazky Kto, co, kedy, kde, kedy, preco a ako. Ono sa to este chce tvarit ako buddy movie, ale ide to len tazko, ani jeden z tej dvojky nevie hrat, vlastne na dobreho herca som tu ani nenatrafil. Lundgren je viac vzadu, no a reziser mi toho tiez vela nehovori . 30 %(27.10.2018)

Klasické béčko o které by člověk jen stěží zavadil nebýt JCVD a Dolph v hlavních rolích. Tedy s Dolphem opatrně tam to až tak neplatí. Jeho role totiž velká není i když kus práce odvede a v ději má důležitou pozici. Zbytek castingu už je špatný a graduje to ženskýma rolema. Obě holky jsou pěkný, ale hledání hereček snad muselo proběhnout vedle castingu na porno. Jak dámy chytí do ruky kvéry vypadá to nechtěně směšně. JCVD zde v bitkách předvede to na co už asi má. Někdo může říct, že to je málo, ale aspoň máte pocit že se rve on a ne kaskadéři. Přestřelky jsou nezajímavé a strašně mě vytáčí, když jednou nabušenej agent netrefí vrata od stodoly a vteřínu na to snad umí mířit za roh. Jinak to ale utíká a člověk se nenudí. V závěru malý zvrat, který nepůsobí úplně blbě. Pokud jste na těchto pánech vyrůstali dejte tomu šanci, jinak to ale nemá smysl. 55 procent.(14.9.2018)

(50%) Co k tomu říci ? Na BLACK WATER jsem se docela dost těšil. Bohužel, určité zklamání se dostavilo. Chtěl jsem dát 2*, ale nakonec jsem z protekce dal nejslabší možné 3*. Pozitivem je, že je tu dost akce, především přestřelek – jsou teda amatérsky natočeny, takže si je moc neužijeme, akorát ta počáteční scéna byla celkem vydařená. Nuda zde rozhodně nenastane, furt se tu něco děje, trochu mi to připomíná slabší béčka z 90.let s M.Dudikoffem. Bitky jsou zde dost obyčejné, takže se tu JCVD moc nepředvede, ale s tím už se dalo počítat. JCVD jako herec je na tom prokazatelně hůř, ale snaží se. Potěší menší role D.Lundgrena, který má zde opět dobré hlášky. V akci se moc neprojeví, ale co už. Ve finále tu máme menší dějový zvrat. Mohlo to dopadnout i hůř, proto jsem v hodnocení vcelku tolerantní. Víckrát si to ale už nepustím, marně jsem doufal, že to bude lepší béčko.(12.5.2018)

• Shakers

Tak som si po dlhej dobe pustil nejaké to Béčko s hercami, ktorý boli najslávnejší ešte v dobe, keď som skúšal robiť kop s otočky. Tak tajne som dúfal, že keď spojili sily JCVD a Lundgren, tak to bude niečo viac a nie obyčajný akčný a hlavne nudný výplach. Výsledok je fakt biedny po dobrých akciách ani chýru ani slychu, Lundgren tu je len na okraj (a aj tak je najväčší frajer) a dialogy sú ešte horšie ako môj sloh zo slovenčiny. Velke sklamanie. 40% - 2*(27.11.2018)

• Kudly4

Film Lucas bude asi posledním akčním filmem, který se mi ke konci JCVD kariéry líbil nejvíce. Tohle byl opět krok - dva zpět. Akce hodně špatná, Lundgren vedlejší role. Prostředí ponorky nebylo špatné a nejvíce to asi zachraňovala dvojice hereček, na které se dívalo celkem dobře ... líp než na ty dědky :o)(4.2.2019)