Kill for Me

• USA No Beast So Fierce

Dogfish

Bylo to napínavé jak pouštění draků dětmi na poli. Vezeňská rvačka natočená takovým stylem, jak se ten kameraman rval s nima. Dlouhá nuda se zápletkou na 1*. Měli mu dát doživotí, aby je nenapadlo natočit 2. ()

MickeyStuma

Příběh pomsty zase trochu jinak. Silný atmosférický scénář není nezajímavý, byť se neveze v akční jízdě, jak by, jako obvykle, mohl mnohý očekávat. Dokáže zaujmout svou dramatizací a omšelou civilností. Na to, že se jedná o nízkorozpočtový dramatický thriller, překvapuje i svou výpravou, za což tedy klobouk dolů.  Opět je tímto dokázáno, že aby něco takového vizuálně patřičně vypadalo, není potřeba provětrat finanční kapitál. Děj jako takový je jednoduchý a od samého začátku s jasným cílem. O to víc překvapí finálový zvrat. Často používaná ruční kamera se jakoby snaží diváka vecpat do místa dění k hlubšímu pojetí scén, což se i daří. Hodně do toho samozřejmě dali také herci. Celé se to vyvíjí pomalým tempem a místama nemálo drsně. Hlavní tah námětu neruší dějové odbočky, což vede k intenzivnějšímu napětí v daném očekávání. Na úplném konci nechybí ani menší filozofické moralizování, které všemu dává výbornou tečku. Takovýchto nezávislých thrillerů není moc, takže alespoň v tomto je třeba ocenit tvůrce, že do něčeho takového vůbec šli. A dali si skutečně záležet, což je na snímku vidět. ()

JASON_X

Týpek puštěnej po dvaceti járech z lapáku chce najít svýho syna a zároveň se nechtěně zaplete s partou nasranejch negrů a s jedním slizkým podvraťáckým bachařem. Jeho bejvalá white trash stará mu nepomůže, protože permanentně sviští na héru. A jinou, potenciálně dobrou ženskou, si týpek ke svojí škodě nepustí blíž k tělu, takže všechno dopadne tak, jak nakonec dopadne. Teda blbě. Příběh syrovej jako tatarák a drsnej jako hrubej šmirgl. Příběh, kterej stoprocentně naplňuje starý známý klingonský přísloví o lahodosti pomsty podávaný za studena. Bylo mi jasný, že zápletka bude kapánek rafinovanější, než jak se naoko zdá. Ale tak brutální twist, jako byl ten v samým závěru po několika menších (a více méně předvídatelných) twistech, mě kupodivu zastihnul úplně nepřipravenýho a slušně mě zaskočil. Když k tomu připočtu i civilní, uvěřitelný herecký výkony všech zúčastněných skvělých herců, tak můžu s klidným svědomím i přihmouřit oči nad ruční kamerou a s chutí zaokrouhlit nahoru, lepší drámko jsem pěkně dlouho neviděl. ()

Kushina

Hodně drsný vyústění. Donutit někoho udělat něco pro to, aby někoho zachránil a jednou a tou samou věcí docílí opaku... V celku mě zamrazilo.... Asi bych si na jeho místě prostřelil hlavu.... 70% ()