Matky na tahu o Vánocích

• USA A Bad Moms Christmas (více)

Nepeč a zapař Říká se, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku. Určitě ale ne pro mámy! Tři matky rebelky už mají dost věčného uklízení, vaření, zdobení a shánění perfektních dárků pro celou rodinu. Proto se zaseknou a rozhodnou, že si tento rok konečně užijí Vánoce i ony. Akorát netuší, že se brzy ohlásí hosté, kteří s jejich představami dokonalých svátků nebudou tak úplně souhlasit – jejich vlastní matky… (Magic Box)

Wampu odpad!

Uf! Dodívala jsem to na dvakrát. Po hodině jsem to vypnula s tím, že víc už fakt nedám. Jenže pak ve mě hlodal hlásek, co když to nakonec nebude tak zlé. Cha! Bylo. Jednu hvězdu bych dala za výkon Christine Baranski, která ač nesnesitelná, arogantní matka Mily Kunis, tak ji vystřihla výborně. Stejně otravní jako v jedničce byli Justin, Jesus, nebo jak se vlastně jmenoval Amyn přítel a zejména opět Kathryn Hahn. Trapný a žumpoidní humor. Ale jo, svý fanoušky si najde. ()

Stevexes

Je to presne ten typ zanru, blaznive americke komedie, ktery je proste dobre udelan a pokud clovek hodnoti film z tohoto hlediska, musi dat nadprumer. Proste amici to umi ... umi si udelat legraci ze sebe, umi veci odlehcit, a udelat ten "feel good". Ja se bavil, a vsichni herci byli perfektni. ()

Nellaron

Výborne fungujúci koncept z jednotky v pokračovaní nefunguje. Ide totiž o silnú recykláciu humorných scén a ako všetci dobre vieme, dvakrát povedaný vtip už nie je smiešny (zase výjazd v obchodnom centre?). Pritom samotný nápad zakomponovať do deja aj staré mamy nie je zlý, len bol zle využitý. Ale tak raz za rok na Vianoce sa to dá pozrieť. ()