Mimozemská invaze

Velký Wesley Snipes (sám Blade!) v hlavní roli „lovce“ v tomto filmu režiséra Mauro Borrelliho (Ghostmaker). V Recallu se objeví i další hvězdy: RJ Mitte (Perníkový táta), Jedidiah Goodacre (Následníci), Niko Pepaj (Nešika), Laura Maria Bilgeri (Toby Goes to Camp) a Hannah Rose May (Hráči). Film vypráví příběh pěti přátel, kteří odpočívají v odlehlém domku na jezeře a chtějí si to jen užít. Netuší, že Zemi napadla mimozemská civilizace a jejím obyvatelům hrozí zotročení... Režisér Borelli je bývalým spolupracovníkem režiséra Tima Burtona a ilustrátorem takových trháků, jako jsou Piráti z Karibiku a Captain America. Recall bude také natočen pro nový tříkódový panoramatický formát Barco Escape, který zcela obklopuje publikum a nabízí maximální pohlcující filmový zážitek. Některé části filmu budou také natočeny ve virtuální realitě. (Filmbox)

Welington

Wesley, Wesley, tak ty ses rozhodl svou znovuzačínající kariéru oslavit jejím ukončením? Nebo co to tady vlastně blbneš? Ano, přesně tohle mi celou dobu vrtalo hlavou, když jsem se na tenhle film díval. Díval, to je vlastně hodně nadnesené, protože jsem byl všude, jen ne přítomný a byl jsem vše, ale ne příčetný. Kromě neustálého volání po Ježíši, ovšem, který asi taky ztratil trpělivost a v půlce filmu mne opustil. Já chápu, že se Wesley Snipes takhle nebavil už dvacet let, ale na druhou stranu, bylo to nutné? Nejen, že je jediným, kdo tu celkem obstojně hraje, ale je i jediným, na kom je celou dobu vidět, jak ho to neskutečně vytáčí. Sice je fakt, že tam nemusel být, ale co jiného by mohl dělat. Upřímně je mi ho ze srdce líto, a když tohle konečně dám stranou, tak vidím lidi, co se tak nějak jakože snaží, docela dobře se baví a jsou pyšní, jak si jedou tu svou, ale nejde jim to vůbec věřit a ať už měli scénář sepsaný jakkoli, mimochodem, nemusel být úplně špatný, zazdili ho úplně a hodně hluboko. Invaze je to divná, tak zvláštní, že jsem žádnou jinou ještě neviděl a snad z lítosti, jsem ještě udělal malinký krok zpět od studny, kam jsem se snímek chystal hodit. Ubohé a snad až na občas dobře vyhlížející efekty, kterých tu bylo velice málo a člověk by je ani běžně nezpozoroval, to bylo blbé, až hanba. A závěr? Škoda mluvit, stačí říci, že byl více než urážející. ()