Mimozemská invaze

Daryl K. Davis

Scénografie:

Kathy McCoy
  • Daryl.Dixon

K planetě Země se blíží ufouni, Wesley zavzpomíná na svá Bladeovská léta a začne si vyřezávat dřevěné kolíky, protože co funguje na upíry, musí přece zákonitě fungovat i na E.T., kterého se snaží zlikvidovat dříve, než si stihne zavolat domů. Všichni ostatní tam utíkají a zakopávají, nebo ujíždějí a bourají, aby následně mohli utíkat a zakopávat - není na to si hezky zapadat v lese. A proč utíkají? No protože jim jde o kůži, a to doslova, protože ufouni jsou rozhodnutí je tetovat. Teď jsem asi něco proflákl, takže pozor spoiler. Dál už raději nečtěte, aby jste se nedozvěděli, kdo umře, a kdo neumře. Tak hezkou podívanou, a moc se u filmu nebojte, není čeho.(27.2.2018)

• SpeedyCZ

Herci mi narozdil od jinych nevadili. S cim jsem ale problem mel je neurcitost zanru (film je mix hororu a scifi, nefunguje ani jedno), s blbym scenarem (chovani postav v chate a v lese nedava zadny smysl) a debilnim koncem. Nejak nechapu, co nam tady chtel reziser rici, ma to snad byt pilot pro serial ala 4400? Kdyz uz tak to meli zariznout o 10 min rict, aby to nebudilo tak spatnej dojem.(18.8.2017)

• Likan7

Tak jsem si po dlouhé době pustil něco se Snipesem, a nepřekvapivě to stálo za starou belu. Prvních 40 minut se neděje ve "filmu" vůbec nic. Pak se to sice nějakým způsobem rozjede, ale slovem rozjede představte zařazení maximálně druhého rychlostního stupně. Scénář je samozřejmě tupý jak lžička, logika si taky dala dovolenou, a tak nezbývá jen přežít do konce týhle lobotomie, která je jen dalším z nekonečné řady těchto filmů.(7.12.2017)

• Renie42

Prvních pár sekund, kde se to odehrálo ve vesmíru u ISS mě to navnadilo a pak záběr na bandu týpků, jak si chtěj vorazit u chaty očekávajíc na konci nějakou tu soulož. Pořádně ty ufouni nebyly vidět a létající oranžová medůza nadchne na pár vteřin. A ten konec, jsem z toho nějaká zmatená. U mě nic moc.(12.12.2017)

• honajz

Zpočátku zajímavá premisa se zvrhne, když se - opět, pokolikáté už? - začnou puberťáci chovat jak vylízaná paka a když zazní asi po stoprvé vynikající dialog: Běž, běž! Utíkej! Taky mě pobavilo, že emzáci sice přiletí ve spoustě, spoustě lodí, ale na zem chodí po jednom, aby byla větší šance je sejmout. Nejlepší na filmu je mírně bláznivá postava Wesleyho Snipese. Slušná je i kamera a částečně lokace (no jo, kanadské lesy, Hvězdná brána rulezz). Ale příběh mi vlastně zpětně nedává smysl a celé to překlopení do Heroes už mi přijde hodně samoúčelné.(24.6.2017)