Mimozemská invaze

Todd Bryanton

Daryl K. Davis

Scénografie:

Kathy McCoy

To jsem se tak jednou toulal po lese a narazil na opuštěnou chatu, která nebyla až tak opuštěná. Nu což, jsem nevychovaný spratek a tak tam vlezu a čumím, co vše mi nový útulek nabízí. V tom dostanu přes držku a nadávám na toho psychopata, co mne napadl. Když už jsem skoro v poho, vcucne si mne do lodě hnusnej mimoň a tak trochu mi abgrejduje moji fasádu. No neříkejte, že by vás to nenasr... A o tom je tak trochu tento příběh. Ta banda puberthajzlů mne tak trochu točila, proto jsem jim ale vůbec nenadržoval. Naopak Wesley Snipes byl super. Pobavilo mne to až na čtyři hvězdy.(27.11.2017)

• kaposlav

Tak deravý a nedomyslený scenár plný absurdit som už dlho nevidel. Scenár mi úplne prišiel ako víťaz nejakej detskej súťaže prvého stupňa ZŠ. Ostatní tomu tiež moc nedali. Jediné pozitívum bolo asi relatívne napätie, ktoré zapríčinilo dopozeranie filmu. Začalo to pomerne dobre, ale skončilo hlúpo. Posledných asi 30. minút bol šalamúnsky prúser. Na čo vôbec obsadzovali do filmu Snipesa? I keď ten splnil svoju rolu pomerne dobre. spoiler: Po smrti jednej z dvoch aktériek vo filme absolútne nezmyselne sa chovala jej kamarátka, ktorá tam viac oplakala babu, ktorú vôbec nepoznala (rok mŕtvu priateľku chalana, ktorého nepoznala ani 24 hodín)?? Film bol somarín plný! Toto by ani Spielberg nezachránil s tým najlepším soudtrackom.(30.11.2017)

• tron

„Opatrne, mohla by sa ti zadrieť trieska.“ Nie uchádzajúce, ale bohužiaľ len nudné béčko. Mladí sú nezaujímaví a slabučkí, prostredie lesnej chaty a priľahlej divočiny bez akejkoľvek hororovej atmosféry, masky mimozemšťanov o ničom, akčné scény v podstate ani nie sú akčné a o tom, že by film bol reálne strašidelný, môžu tvorcovia len snívať. Našťastie tomu aspoň trochu pomáha miestami dosť wtf výkon Wesleyho Snipesa (Wesley si to zároveň celé produkoval) a ku koncu to dostane aspoň trocha spád a originálnejší scenár.(5.7.2017)

• Cinematrix

Už mě ty teenageři začínaji lézt krkem. Pořád by akorát píchali a veškerej jejich humor se kolem ničeho jiného ani netočí. A když zrovna nepíchaj, tak narazej v lese, kam si jedou zapíchat, na tajemného dědu Snipese, který tu trošku zvedá věkový průměr, nikoliv však kvalitu filmu, v kterém se nejedná o nic menšího, než o brutální mimozemskou invazi. Celou dobu jsem byl napnutej víc, než strečový džíny na tlustý bábě, která má problémy se štítnou žlázou. Tenhle podařený kousek nakonec dospěl do zdárného finále, u kterého už jsem ale naštěstí nebyl, neboť jsem byl inzultován spánkem. Přesto však věřím, že teenageři, kteří tuhle invazi do béčkových videoprodukcí přežili, píchají dodnes a Wesley Snipes opět poctivě platí své daně, aby se nemusel vyhrabávat z dluhů točením takovýchhle náhrobních kamenů konce své kariéry.(26.8.2017)

• Wacoslav1

Přesně taková blbost jak se dalo očekávat podle traileru. Na druhou stranu úplně ten film nezatracuji je tam sice tuna klišé a samo o sobě to není moc zajímavé, ale řemeslně to aspoň není úplná sračka a i když uznávám, že ty efekty nejsou nic extra, tak jsem viděl i horší, ale stejně to je max na 2* hlavně proto, že Wesley je tu úplně zbytečný a kdyby tu nebyl vyjde to nastejno. Škoda svou mrtvou kariéru už patrně znovu nenastartuje.30%(20.6.2017)