Simpsons Couch Gag (You're Next)

Krátkometrážní / Animovaný / Akční / Horor

Velká Británie, 2015, 2 min

Lee Hardcastle

Rodina Simpsonovcov trávi klasický pokojný večer na gauči pred televíziou, lenže znenazdajky sa v ich dome objavia traja maniaci, ktorí ich chcú zavraždiť. - Milujem horory natočené týmto štýlom, ktoré sa väčšinou objavujú ako segmenty v antológiách, a tento, ktorý kombinuje Simpsonovcov a jeden z najlepších hororov môjho života, nie je výnimkou. Efekty sú úplne brutálne a gore je lepšie, než u mnohých hororov vo filmovej podobe. Celé je to taktiež v sprievode krásnej a vyhovujúcej Beethovenovej Moonlight Sonaty, takže jediné, čo mi tu chýba, sú Barbara Crampton, Sharni Vinson, AJ Bowen, Ti West, Larry Fessenden a vlastne každý, kto sa objavil v originálnej verzii You're Next. Tie necelé dve minútky by mal tomuto dielu obetovať každý.(30.3.2017)

Brutálna plastelínová parafráza na gaučové predscény zo Simpsonovcov. Do domu Simpsonovcov vtrhnú traja zamaskovaní mladíci (Jimbo Jones, Dolph Starbeam, Kearney Zzyzwicz) s úmyslom kompletne vyvraždiť túto springieldskú rodinku. Homer to dosnate brokovnicou priamo do hlavy, Bart skončí s prechichnutým mozgom, malú Meggie rozsekajú mačetou, oskalpovaná Marge sa postaví na odpor a útočníkov zneškodní, avšak pri tom zahynie aj ona. Jedinú preživšú Lízu omylom zastrelí policajt (Clancy Wiggum) pri služobnom zákroku. ****(24.12.2018)

Tak tohle byla opravdu plastelínová pecka. Svého času jsem měl seriál se Simpsonovic rodinkou hodně rád, ale je pravda, že už hodně dlouho jsem žádný díl neviděl. Takže to budu muset v brzké době napravit a mrknout na to. Co se tohoto krátkého snímku týče, tak byl opravdu dobrý téměř po všech stránkách. Hlavně byl pěkně brutální – což já mám rád. A naštěstí jsem si dopředu nepřečetl žádný komentář – páč je tu vykvákaný celý děj (myšlenka) a to bych se pěkně nasral…(18.1.2019)

Najslávnejšia rodinka filmového priemyslu prežíva aj ´´ťažšie´´ chvíle. Majstrovské dielo, ktoré by si mal užiť ako fanúšik, tak aj odporca tejto série.(23.3.2018)

• easaque

1* bohužel jsem si až po přehrání uvědomil, že jde o kousek od plastelínové krále hororu a výsledek mu je podobný. Tak se nemůžete divit moji nízké známce a jinak vyznavači krváků si nejspíš užijí a zkuste třeba zkouknout tady. [ PŘÍBĚH: X /// SMYSL: X /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 0 /// NÁLADA: X /// ART: 0 /// STYL: 0 /// CASTING: X (3*MAX) ](12.1.2018)

Brutálne až hrôza! Ďaľšia séria tým pádom ohrozená! Bleee, však kukaj tu : https://www.youtube.com/watch?v=_NT2ZiPIukw(13.4.2017)

95%(6.5.2018)