Epizody(13)

Sci-fi drama odehrávající se v blízké budoucnosti zužované nedostatkem vody a vysokými cenami pohonných hmot. Jak si lze v těchto podmínkách přilepšit? Blood Drive. Smrtelný závod o několik miliónů dolarů pořádaný skupinou šílených individuí vyžívajících se v nechutnostech. K těmto individuím se nešťastnou náhodou dostane obyčejný policista Arthur (Alan Ritchson), který je donucen závodit společně s oblíbenou aktérkou závodu Grace (Christina Ochoa). Podaří se jim společně zvítězit v závodě aut, která jsou poháněna lidskou krví? (CarLoSiiin)

Recenze uživatele ConanVJ k tomuto seriálu (14)

Blood Drive (2017)

Seriál je totální úlet s pěkně přehnanými krvavými akcemi, který je si na nic nehraje a je v něm spousta vtipných scén. Hlavní představitelé jsou vybráni dobře (hlavně ústřední dvojice). Některé díly jsou slabší, ale jako celek to funguje slušně. Je to i pěkně uzavřené. Za mě 80% :) ()

The F*cking Cop (2017) (E01)

Na první díl našláplá akce v čele s krásnou hlavní představitelkou, parádní károu a policejním sympaťákem. Není to utahaný a nenudí to. Je to i pěkně krvavý a bláznivý. Určitě mě to navnadilo na další sledování. Za mě 85% :) ()

Steel City Nightfall (2017) (E03)

Povedené zastavení mimo trať a získání nitra. 80% :) ()

The F*cking Dead (2017) (E05)

Dost slabota tedy. Vše je na jednom místě a celkem nic se neděje. 60% :) ()

Booby Traps (2017) (E06)

Lepší díl než minule. Pěkná zápletka s městem plným vražedných amazonek a fakmou na semeno. 80% :) ()

The Gentleman's Agreement (2017) (E07)

Zatím asi nejbrutálnější a nejkrvavější díl. Hodně akce a i celkem zvraty. ()

A Fistful of Blood (2017) (E08)

Pěkné odbočení ze závodu a další zničené město ovládané magorem, který chce vše vést podle sebe. ()

The Chopsocky Special (2017) (E09)

Hodně ujetý díl, ale zas tak moc příběh neposunul a většinu času je jen výplodem Arthurovi mysli. 60% :) ()

Scar Tissue (2017) (E10)

Příběh nás dovedl do města, které není takové, jak se na první pohled zdá. Pěkný nápad a zajímavý konec. 80% :) ()

Rise of the Primo (2017) (E11)

Pěkný zvrat a krvavá aréna. 85% :) ()

Faces of Blood Drive (2017) (E12)

V tomto dilu mi něco chybělo. Je to celkem masakr, ale nějak mě to nenadchlo. 65% :-) ()

Finish Line (2017) (E13)

Pěkné, krvavé finále, kreré mě překvapilo svým koncem. 85% :-) ()