Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Sci-fi drama odehrávající se v blízké budoucnosti zužované nedostatkem vody a vysokými cenami pohonných hmot. Jak si lze v těchto podmínkách přilepšit? Blood Drive. Smrtelný závod o několik miliónů dolarů pořádaný skupinou šílených individuí vyžívajících se v nechutnostech. K těmto individuím se nešťastnou náhodou dostane obyčejný policista Arthur (Alan Ritchson), který je donucen závodit společně s oblíbenou aktérkou závodu Grace (Christina Ochoa). Podaří se jim společně zvítězit v závodě aut, která jsou poháněna lidskou krví? (CarLoSiiin)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (38)

ledzepfan odpad!

všechny recenze uživatele

Blbější než fejkovej grindhouse už je snad jen fejkovej grindhouse který svou rádobycoolovostí maskuje filmařskou neschopnost. Blood Drive je jen pozérský konstrukt bez duše který si ale sám o sobě nejspíše myslí, že je projektem revolučním, posouvajícím hranice televizní produkce. Hahahááá-tak to ani hovno.... Příběh o ničem. Protivně se pitvořící Cunningham (který si určitě myslí, že hraje na Oscara) je akorát na facku........ Prostě je to protivná nuda bez koulí a srdce.. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ta nejvíc sexy modrooká bruneta s lízátkem a teleskopickou řadící pákou, hezounovitý policajt jako od Mattela snažící se dělat všechno podle příručky a jeden z nejgeniálnějších a nejgrotesknějších padouchů Julian Slink. No a kromě jinýho jsou tu zombíci, roboti, šílený amazonky a spousta dalších věcí, který by člověka ani nenapadly. A tím vším se táhne jako nit krvavej závod plnej nabušnejch kár, proti nimž je Upír z Feratu jen neškodná tříkolka. Grindhouse ve svý nejryzejší podobě a pevně doufám, že odsouhlasení druhý řady bude jen formalita. 90% ()

Reklama

topi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda, že hlavní dvojice Artur a Grace jsou tak nesympatičtí a mezi sebou jim to neladilo a po celou dobu sledování seriálu mě jejich postavy vůbec nepřirostly k srdci. Všechno tak zachraňoval hlavní záporák Slink, na kterýho jsem se vyloženě těšil a jeho bezpáteřní hovadská povaha mě v každém dílu neskutečně bavila. Výbornej Colin Cunningham. A také Karma, sestra Grace, která je neuvěřitelná šťabajzna. Dějově jde o mix Mad Maxe, Running mana nebo Death race. Díly jsou mezi sebou dost nevyvážené, některé slabší, ale na jedno shlédnutí pohoda. Takovej béčkovej grindhousík, kterej neurazí, ale vyloženě ani nějak zvlášť neohromí. ()

noriaki 

všechny recenze uživatele

Ani nevím proč mě to baví. Béčkové horory rád nemám a gore tím tuplem ne. Pomáhají zajímavé postavy a až rozmařile komplexní svět, který sice nedává smysl ani v jednotlivostech, ani v celku, ale je tak krásně ujetý, že vždycky překvapí. A pochopitelně pomáhá, že se seriál nebere ani trochu vážně. Občas probleskne stěžejní zápletka, a vždy když se tak stane, tak braková atmosféra vyplivne trochu reality a osudovosti. Ani tohle kupodivu neruší. Asi jako všichni musím vyzdvihnout démonickéko Colina Cunninghama a přidám k němu i neméně skvělou Maramu Corlett. Na tomhle se muselo spoustu fanoušků žánru neskutečně vyřádit. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Blood Drive je pretek s hlavnou cenou desať miliónov dolárov a večnou slávou pre víťaza, ktorý sa stane novým Primom. Grace D'Argento (Christina Ochoa) je odhodlaná pretekárka, pre ktorú je najväčšou motiváciou to, že ak vyhrá, môže pomôcť svojej sestre, ktorá sa lieči v psychiatrickej liečebni. Celý pretek však má jeden háčik. Autá všetkých účastníkov sú poháňané krvou. To je dôvodom, prečo sa jeden z posledných neskorumpovaných policajtov v LA Arthur Bailey (Alan Ritchson) rozhodne pretek zastaviť. To sa mu nepodarí a nešťastnou náhodou sa stane spoločníkom Grace na jej ceste za víťazstvom. V ceste im však stoja desiatky nevraživých súperov, nástrahy spustošeného sveta, organizácia Heart Enterprises a vedúci závodu Julian Slink (Colin Cunningham). Najväčším problémom pre dvojicu je však to, že ich auto potrebuje palivo, ktoré možno získať jedine zavraždením nevinných divákov. - Keby mi niekto pred pár dňami povedal, že v Syfy dokážu vytvoriť seriál s normálnou dejovou linkou, sympatickými postavami a bez žralokov alebo iných digitálnych kreatúr, asi by som ho chytil za držku, ale opak je pravdou a keďže je tento rok nových hororových seriálov velmi málo, Blood Drive medzi nimi jednoznačne vedie a stáva sa tým najlepším, čo zatial na seriálovej hororovej scéne tento rok vzniklo. Potešia neopozerané herecké obsadenie, sympatické ústredné duo s perfektnou chémiou, nespočet zvráteností a dynamický dej plný prekvapení. Na to, že to vzniklo tam, kde to vzniklo, to má naozaj dobre zvládnutý scenár a aj keď je téma dosť šialená, drží sa to v rovine, ktorá bude podla mňa baviť aj ludí, ktorí takéto psycho záležitosti často nevyhladávajú. Pre mňa osobne bola najlepším dielom druhá epizóda, ktorá je ultimátnym masakrom a takto nejak by mal podla mňa vyzerať najnovší príspevok do série The Texas Chain Saw Massacre, ktorý sa objaví o pár týždňov. S týmto seriálom som velmi spokojný, aj keď sa občas samozrejme nájdu chyby, ktorým sa v seriáloch s trinástimi epizódami nedá vyhnúť, a myslím si, že keby bolo epizód desať, fungovalo by to ešte lepšie. Podla mňa je to asi aj najlepšia vec od tohto štúdia, takže tá červená farba je tu právom a som zvedavý, či vznikne aj druhá séria, pretože koniec je dosť rozporuplný. + herec z The Magicians + herec z Mirrors + herec z Tremors 5: Bloodlines ()

Galerie (263)

Reklama

Reklama